Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie nadążali z wpisywaniem, więc olali
z mojego wszystko jak w konfesjonale ale na twoim pewnie będzie zwiecha bo system przez mody Karola go nie ogarnia

.....ale na końcu powinno być........Łukasz płakał jak sprzedawał :decayed:

Eeeee niemożliwe... O oleju tez jest info???

przeca napisałem że jest jak u księdza sama prawda i tylko prawda jest podane co do bańki oleju na 100km

DSCF5406.jpg

Ruks pożyczyłbyś Kercziemu tej sarenki na treningi co by następny razem miał wytrenowany manewr omijania sarny bo wcześniej trenował tylko test łosia i na sarnie nie wyszło

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiedział Jeleń :decayed:

Opublikowano
Ruks pożyczyłbyś Kercziemu tej sarenki na treningi co by następny razem miał wytrenowany manewr omijania sarny bo wcześniej trenował tylko test łosia i na sarnie nie wyszło

:polew:

Opublikowano

się loża szyderców ruszyła widzę :grin:

Opublikowano
nie nadążali z wpisywaniem, więc olali
z mojego wszystko jak w konfesjonale ale na twoim pewnie będzie zwiecha bo system przez mody Karola go nie ogarnia

.....ale na końcu powinno być........Łukasz płakał jak sprzedawał :decayed:

Eeeee niemożliwe... O oleju tez jest info???

przeca napisałem że jest jak u księdza sama prawda i tylko prawda jest podane co do bańki oleju na 100km

https://lh3.googleusercontent.com/-V81RPBacKDU/U7JfrptOIcI/AAAAAAAATuQ/1Fgn3iyDkbA/s640/DSCF5406.jpg

Ruks pożyczyłbyś Kercziemu tej sarenki na treningi co by następny razem miał wytrenowany manewr omijania sarny bo wcześniej trenował tylko test łosia i na sarnie nie wyszło

Niech jeździ wolniej, słyszałem że 10 mniej ratuje sarnę :wink:

Opublikowano
powiedział Jeleń :decayed:

Jeleń to ponoć już wynajął młode wilki z lasu żeby mu namierzyły tego cfaniaka co to mu laskę zajumał na pasach.

Opublikowano
też mi się wydawało, że gdzieś je już widziałem... sprzedałeś je w świat?

Felgi wyglądają jakby znajomo

Mam je nadal, ale są do sprzedania jak będzie ktoś chętny.

Opublikowano
  • Autor

Ktoś coś dziś na spocie ? :wink:

Opublikowano

ja się spoce

Opublikowano
  • Autor

Ja to chyba będę z obstawą dzisiaj.....

Opublikowano
się loża szyderców ruszyła widzę :grin:

pogoda się u nas robi to i humor wraca :grin:

Opublikowano
się loża szyderców ruszyła widzę :grin:

pogoda się u nas robi to i humor wraca :grin:

bo ileż można czytać....Kerczi a nie masz czasem.....

jedyne Boseron coś tutaj akcji wprowadza ale ileż w końcu on może tych samochodów jeszcze kupić i naprawić.

Pewnie mu się to w końcu znudzi i kupi sobie ałdi i co wtedy :slina:

zawieje nudą

Opublikowano

zalałem nitro na shellu i :witch:

Opublikowano

dla seryjnego sterownika to mniej wiecej tyle, jakbys kupil zonie koparke - fajnie, ze jest ale nic z tym nie zrobi :decayed:

zrobZE sobie chipa jak czlowiek pod 99+oct :wink:

Opublikowano

Dokladnie

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

No moze jedynie dla wtryskow

Opublikowano

po ile w ogole jest ten nitro+ za litr?

Opublikowano
się loża szyderców ruszyła widzę :grin:

pogoda się u nas robi to i humor wraca :grin:

sie rozumie :good::decayed:

się loża szyderców ruszyła widzę :grin:

pogoda się u nas robi to i humor wraca :grin:

bo ileż można czytać....Kerczi a nie masz czasem.....

jedyne Boseron coś tutaj akcji wprowadza ale ileż w końcu on może tych samochodów jeszcze kupić i naprawić.

Pewnie mu się to w końcu znudzi i kupi sobie ałdi i co wtedy :slina:

zawieje nudą

jest wytrwały :notworthy:...trzeba przyznać :decayed:

Opublikowano
się loża szyderców ruszyła widzę :grin:

pogoda się u nas robi to i humor wraca :grin:

bo ileż można czytać....Kerczi a nie masz czasem.....

jedyne Boseron coś tutaj akcji wprowadza ale ileż w końcu on może tych samochodów jeszcze kupić i naprawić.

Pewnie mu się to w końcu znudzi i kupi sobie ałdi i co wtedy :slina:

zawieje nudą

a nie kupie ałdi bo musze o czyms pisać przecież,

no dobra ......wał cały oddany do szlifu, panewka zatarta rozleciała sie.....pytanie czy wina smarowania(pompa oleju) czy po prostu zuzycie materiału ......

wiec taki mały półremoncik silnika , a co mi tam przynajmniej mi sie nie nudzi :decayed:

Opublikowano

do posiadaczy B8 potrzebuje sprawdzić panel klimatronika na zasadzie podmianki ponieważ całkowicie nie działa, na miejscu nie mam nikogo a żaden elektryk nie daje rady:kwasny:, pomoże ktoś?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.