Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

stephen-colbert-popcorn-gif1.gif

stephen-colbert-popcorn-gif1.gif

wyj.....sta konwersacja

ciekawe czy będzie dogrywka i karne

Ja też się dołączam...

stephen-colbert-popcorn-gif1.gif

Jak ja się tu lubię logować od czasu do czasu... joemonster wymięka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Śmieszne to jest to że ludzie nie potrafią nic konstruktywnego zrobić/napisać i mają za dużo wolnego czasu bo się najzwyczajniej w świecie opierdalają....aaaa wymagania???!!!???!!! Fiu Fiu Fiu

w związku z czym wylewają swoje żale/zawiść/nienawiść do wszystkich dookoła nie wiadomo k**wa za co i po co.

Chciałbyś mieć takiego pracownika, który zamiast siedzieć i pracować starcił z każdych jeban*ch 8 lub 12h pracy połowę na idiotyzmach jakie pokazałeś?!? zresztą Twoi KOLEDZY też przecież widać mieli dużo czasu - zaraz mi powiesz, że Ty zarządzasz sobie?!? Czym kur*a?!? Ty wiesz w ogóle co to jest zarządzanie?!?

Zarządzaniem nazywasz, obsłużenie klienta który sam do Ciebie podejdzie?!? Dzwoniłem do Ciebie kilka razy, to bez miliona konsultacji z SZEFEM nie byłeś w stanie mi nawet podać rzędu wielkości cen klasycznych telefonów, czy nie byłeś w stanie mi powiedzieć jaką masz wersje na stanie i czy możesz wystawić na to fakturę....Nie bądź śmieszny... Byś chociaż połowę tego czasu poświęcił na czytanie o tym czym się zajmujesz....chyba że już wiesz wszystko...to przepraszam, a nie zajmował się kopiowaniem, i gadaniem kogo to nie znasz i co kto nie robił...

po takich znajomościach jak Twoje to mój św.pamięci Dziadek na konia wchodził, a mimo to się tak tym nie przechwalał....

...zacznij w końcu pisać na forum jako Ty a nie jako milion zasłyszanych/podpatrzonych osób...

NIE CHCIAŁOBY MI SIĘ ....kopiować tego co ja napisałem , przesyłać do KOLEGÓW, potem od nich robić print screenów i wysyłać na forum, linkować poszczególnych zdjęć z aukcji itd itd....że już nie wspomnę, że zwyczajnie nie mam na to czasu...

najeżdzasz na ludzi z forum którzy wcinają swoje 3grosze pomimo że nie są zainteresowani tematem a zachowujesz się dokładnie tak samo,

a jeśli chcesz napisać że nie do końca o to chodziło itp, itd to może definicje zrozumiesz lepiej....albo chociaż przekaż tym swoim KOLEGOM...żeby się na przyszłość nauczyli...

Hejt - jest wtedy, gdy ktoś ostro krytykuje nas bez żadnego powodu. Często jest to spowodowane zazdrością, zawiścią albo po prostu ktoś nudzący się, chce dać w internecie upust swoim emocjom. Niestety coraz więcej ludzi hejtuje bez powodu. Nie warto zawracać sobie takimi głowy.

Konstruktywna krytyka - jest wtedy, gdy poprzez wytykanie błędów, krytykujący chce w jakiś sposób zmobilizować nas do przemyśleń i działań, aby w przyszłości móc ograniczyć liczbę powtarzanych przez nas błędów.

Tym optymistycznym akcentem kończę ten temat, bo i tak dałem się wciągnąć na pół dnia jak dzieciak w rozmowę bez żadnych podstaw merytorycznych.

p.s. idź dalej wmawiać ludziom, ale nie tutaj, gdzie każdy zna się choć ciut na motoryzacji.... że ledy tablicy rejestracyjnej Ci migają jak ENERGY 2000 Twojego KOLEGI bo mają system sprawdzania błędów....bo KOLEDZY Ci tak powiedzieli...

p.s.2 pozdrowinia dla Ciebie i KOLEGÓW z Akademii Sztuk Pięknych....

p.s.3 nie zapomnij im na "fejsie" wrzucić print screena z tym postem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stephen-colbert-popcorn-gif1.gif
stephen-colbert-popcorn-gif1.gif

wyj.....sta konwersacja

ciekawe czy będzie dogrywka i karne

Ja też się dołączam...

stephen-colbert-popcorn-gif1.gif

Jak ja się tu lubię logować od czasu do czasu... joemonster wymięka :decayed:

wbijaj już ci robimy miejsce na kanapie :wink:

stephen-colbert-popcorn-gif1.gifstephen-colbert-popcorn-gif1.gifstephen-colbert-popcorn-gif1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łożesz k**wa..... Panowie jak się kasuje Painta w Windowsie żeby mnie nie kusiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehehehe to Ci się udało :)

łożesz k**wa..... Panowie jak się kasuje Painta w Windowsie żeby mnie nie kusiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTRL+R , wpisujesz CMD, otwiera się czarne okno, wpisujesz : format c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTRL+R , wpisujesz CMD, otwiera się czarne okno, wpisujesz : format c:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTRL+R , wpisujesz CMD, otwiera się czarne okno, wpisujesz : format c:

Nie działa [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTRL+R , wpisujesz CMD, otwiera się czarne okno, wpisujesz : format c:

Nie działa [emoji12]

Działa tylko teraz system mi się nie uruchamia :co:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz telefon, do forum Ci wystarczy ;)

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Miodek jak dasz radę to podrzucilbys jutro/pojutrze rejestrator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło k**wa... Taki miałem polew, że chyba w elektrowni śmiali się razem ze mną (moi koledzy, żeby nie było).

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz telefon, do forum Ci wystarczy ;)

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Miodek jak dasz radę to podrzucilbys jutro/pojutrze rejestrator...

Jestem jutro:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedzcie w srode razem na kawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedzcie w srode razem na kawe ;)

Mówisz i masz :-)

ABG

Taaa a w środę inne plany wyjazdowe:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...