Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie plaza bedzie chyba najlepszym rozwiazaniem bo jest najbardziej w centrum i najblizej g kazimierz, dlatego na nia glosowalem. Moglem glosowac na krokusa do ktorego mam kilka minut piechota i oferuje on znacznie wiecej niz plaza ale biore pod uwage to ze innym moze nie odpowiadac to ze jest dalej i odbije sie to na frekwencji.
I ja sie pytam gdzie jest to 15 osob ktore glosowalo w poprzedniej ankiecie za bonarka skoro w nowej ankiecie NIKT na nia nie glosuje.

jak dla mnie tez miejsce spotow jest obojetne, wszedzie bede sie pojawiac, jedynie w bonarce i w bronowicach bede rzadziej bo mam znacznie dalej, i nie chodzi tu o to ze auto mi spali pol litra paliwa wiecej tylko o czas, zwyczajnie w swiecie sie nie wyrobie, juz do g kazimierz przyjezdzalem okolo 20:40. wiec w bonarce i bronowicach byłbym okolo 21

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja glosowalem na bonarke, ale w sumie do Krokusa mam z pracy jednakowa droge mimo, ze po drugiej stronie miasta a spowrotem mozna zrobic run przez nowohucka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez glosowalem na bonarke ale zmienilem zdanie bo faktycznie moze sie to odbić na frekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też głosowałem za Bonarką dla mnie nie jest złym miejscem ,ale widzę że reszta nie jest przekonana do tego mój głos poszedł na Plaze bo wydaje mi się że jest dobrym miejscem ,co prawda miejsce jest mi to obojętne bo wszedzie można podjechać dla mnie nie ma problemu zreszta dostosuje sie jak reszta osób wybierze :)

Edytowane przez gucio07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do sporu jaki od paru dni trwa postanowiłem sam się wypowiedzieć stawiam na BOnarKE .

-Trzeba mieć na uwadze to że za parę miesięcy będzie zima a tam parking jest ogrzewany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za "Starymi Koniami". Bo My wszyscy jesteśmy takie stare konie a kłócimy się jak młode klacze...

W Pepezie możemy liczyć na to, że w dniu spotów mielibyśmy rezerwacje na całą góre. Co do parkingu, to myśle że 20 samochodów mogło by się nie zmieścić. Dlatego obstawiam jak na wstępie :hi:

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za bronowice dziękuję powiem szczerze nie będę zap.... na drugi koniec miasta

Ramzesik, glosuj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286123-ankieta-ktore-z-miejsc-wedlug-ciebie-bedzie-najlepsza-opcja-spotow-krakowskich/

btw, ja również za bronowice podziekuje

właśnie o tym mówiłem.. problemem jest przejechanie raz w tygodniu 10km więcej..

Radekst i TY brutusie ...?? :wink:

Edytowane przez fantowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za bronowice dziękuję powiem szczerze nie będę zap.... na drugi koniec miasta

Ramzesik, glosuj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286123-ankieta-ktore-z-miejsc-wedlug-ciebie-bedzie-najlepsza-opcja-spotow-krakowskich/

btw, ja również za bronowice podziekuje

właśnie o tym mówiłem.. problemem jest przejechanie raz w tygodniu 10km więcej..

Radekst i TY brutusie ...?? :wink:

Fanta,

jak dla mnie tez miejsce spotow jest obojetne, wszedzie bede sie pojawiac, jedynie w bonarce i w bronowicach bede rzadziej bo mam znacznie dalej, i nie chodzi tu o to ze auto mi spali pol litra paliwa wiecej tylko o czas, zwyczajnie w swiecie sie nie wyrobie, juz do g kazimierz przyjezdzalem okolo 20:40. wiec w bonarce i bronowicach byłbym okolo 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zrobimy spota w Myślenicach u Gabriela i niektórzy zobaczą co to znaczy dojeżdżać na spoty :naughty:

Tak czy siusiak pamiętajcie że we Wtorek robimy spota w galerii Bronowice i sprawdzimy dokładnie miejsce, myślę że za tydzień można sprawdzić Bonarke wówczas i wtedy zdecydujemy ostatecznie gdzie będziemy na zime spotować.
Fanta lub ktoś kto ma blisko i często przyjeżdża na bronowice, niech dokładnie opisze w dniu spota którędy wjechać i gdzie parkować auta, nie będzie później do mnie telefonów typu gdzie jesteśmy którędy wjechać albo "kto jest bo nie wiem czy przyjechać" :decayed:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zrobimy spota w Myślenicach u Gabriela i niektórzy zobaczą co to znaczy dojeżdżać na spoty :naughty:

:hi: mogą być i w Myślenicach dla mnie nie ma problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wybiera sie ktoś jutro na żuźel ? Może jakąś wiekszą ekipą

Ja bym się wybrał jak by było więcej chętnych

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwo z 20-letnim stażem leży w łóżku.

- Wacku, a może sobie urozmaicimy trochę nasze łóżkowe sprawy, hę?

- OK.

- Więc... Ty jesteś taksówkarzem, a ja młodą, sympatyczną dziewczyną.

Dowiozłeś mnie, ale ja nie mam pieniędzy, aby zapłacić ci za kurs.

- OK.

- Panie taksówkarzu, nie mam pieniążków. Niech mnie pan puści, proszę!

- Dobra, wypie**alaj z auta...

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec biadoleniano miejscach na spoty.

Czy ktos kto bedzie we wtorek ma jakas zgrabna skrzynke z narzedziami by zdjac boczki z przodu i podciagnac ramke drzwi do gory, by docisnac uszczelke do ramy?

Edytowane przez werbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...