Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja za bronowice dziękuję powiem szczerze nie będę zap.... na drugi koniec miasta

Ramzesik, glosuj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286123-ankieta-ktore-z-miejsc-wedlug-ciebie-bedzie-najlepsza-opcja-spotow-krakowskich/

btw, ja również za bronowice podziekuje

właśnie o tym mówiłem.. problemem jest przejechanie raz w tygodniu 10km więcej..

Radekst i TY brutusie ...?? :wink:

Fanta,

jak dla mnie tez miejsce spotow jest obojetne, wszedzie bede sie pojawiac, jedynie w bonarce i w bronowicach bede rzadziej bo mam znacznie dalej, i nie chodzi tu o to ze auto mi spali pol litra paliwa wiecej tylko o czas, zwyczajnie w swiecie sie nie wyrobie, juz do g kazimierz przyjezdzalem okolo 20:40. wiec w bonarce i bronowicach byłbym okolo 21

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zaraz zrobimy spota w Myślenicach u Gabriela i niektórzy zobaczą co to znaczy dojeżdżać na spoty :naughty:

Tak czy siusiak pamiętajcie że we Wtorek robimy spota w galerii Bronowice i sprawdzimy dokładnie miejsce, myślę że za tydzień można sprawdzić Bonarke wówczas i wtedy zdecydujemy ostatecznie gdzie będziemy na zime spotować.
Fanta lub ktoś kto ma blisko i często przyjeżdża na bronowice, niech dokładnie opisze w dniu spota którędy wjechać i gdzie parkować auta, nie będzie później do mnie telefonów typu gdzie jesteśmy którędy wjechać albo "kto jest bo nie wiem czy przyjechać" :decayed:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Zaraz zrobimy spota w Myślenicach u Gabriela i niektórzy zobaczą co to znaczy dojeżdżać na spoty :naughty:

:hi: mogą być i w Myślenicach dla mnie nie ma problemu :D

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Hejka wybiera sie ktoś jutro na żuźel ? Może jakąś wiekszą ekipą

Ja bym się wybrał jak by było więcej chętnych

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

:hi:

witam

Opublikowano

Małżeństwo z 20-letnim stażem leży w łóżku.

- Wacku, a może sobie urozmaicimy trochę nasze łóżkowe sprawy, hę?

- OK.

- Więc... Ty jesteś taksówkarzem, a ja młodą, sympatyczną dziewczyną.

Dowiozłeś mnie, ale ja nie mam pieniędzy, aby zapłacić ci za kurs.

- OK.

- Panie taksówkarzu, nie mam pieniążków. Niech mnie pan puści, proszę!

- Dobra, wypie**alaj z auta...

Edytowane przez lennox

Opublikowano

to nie jest śmieszne ale :nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano

Koniec biadoleniano miejscach na spoty.

Czy ktos kto bedzie we wtorek ma jakas zgrabna skrzynke z narzedziami by zdjac boczki z przodu i podciagnac ramke drzwi do gory, by docisnac uszczelke do ramy?

Edytowane przez werbel

Opublikowano

dobry wieczór Stare Konie i młode Krokusy

Opublikowano

Czy ktos kto bedzie we wtorek ma jakas zgrabna skrzynke z narzedziami by zdjac boczki z przodu i podciagnac ramke drzwi do gory, by docisnac uszczelke do ramy?

Nawiazujac do tematu tygodnia, wyobrazasz sobie robic takie rzeczy na prakingu przed knajpa gdzie beda sie non stop krecic ludzie i patrzec jak na kosmitow? Albo latanie z vagiem od auta do auta? Chyba nie za bardzo i powinien byc to jeden z glownych argumentow przemawiajacych za tym aby spoty odbywaly sie tak jak do tej pory na pustym parkingu w markecie.

Nie wspominajac o tym jak kiedys Grzesiu na spocie cala podsufitke zmienial :D

Do knajpy to mozna sie umowic na piwo. Siasc, pogadac, napic sie, obejrzec jakis mecz, a nie...

No ale róbta co chceta :wink:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

10455334_776352215740981_907241459483272

Opublikowano

FANTOMAS potem wtula ze 2.0 tfsi nie żre oleju....

vevy4yga.jpg

Opublikowano

siema rezacze :hi: kur*a znowu poniedziałek :facepalm:

Opublikowano

siema rezacze :hi: kur*a znowu poniedziałek :facepalm:

:hi: w końcu poniedziałek :banan:

Opublikowano

:hi: Pany

Małżeństwo z 20-letnim stażem leży w łóżku.- Wacku, a może sobie urozmaicimy trochę nasze łóżkowe sprawy, hę?

- OK.

- Więc... Ty jesteś taksówkarzem, a ja młodą, sympatyczną dziewczyną.

Dowiozłeś mnie, ale ja nie mam pieniędzy, aby zapłacić ci za kurs.

- OK.

- Panie taksówkarzu, nie mam pieniążków. Niech mnie pan puści, proszę!

- Dobra, wypie**alaj z auta...

:polew:

FANTOMAS potem wtula ze 2.0 tfsi nie żre oleju....

vevy4yga.jpg

:decayed:...nic sie nie ukryje przed wścibskim okiem Kolegi/szydercy :grin:
Opublikowano
  • Autor

Siemka All :hi:

Opublikowano

:hi: miłego w słoneczny poniedziałek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.