Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Proszę cię nikt na to uwagi nie zwrócił a ty roztrzasasz nie wiadomo w jakim celu dziwny temat błędów interpunkcynych i po co te twoje wywody co chesz udowodnic że jesteś lepszy szkoda pisać co kolwiek lepiej uciąć temat za nim go rozwiniesz bardziej.

Kolego, nie wiem czemu się tak oburzasz jak ktoś zwróci Ci uwagę? Netykiety nie wymyślono przedwczoraj...

Jak Ci się nie podoba to zmień piaskownice :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka z rana :hi:

Co do znaków interpunkcyjnych to święta racja, bez nich pisanie postów wygląda jak jeden wielki bełkot..... :)

:grin: Może i bełkot a regulamin forum tego zabrania? Jak dla mnie nie ma tematu, żeby o jeden post tak dupe truć porażka :facepalm:

:hi:

Proszę cię nikt na to uwagi nie zwrócił a ty roztrzasasz nie wiadomo w jakim celu dziwny temat błędów interpunkcynych i po co te twoje wywody co chesz udowodnic że jesteś lepszy szkoda pisać co kolwiek lepiej uciąć temat za nim go rozwiniesz bardziej.

Kolego, nie wiem czemu się tak oburzasz jak ktoś zwróci Ci uwagę? Netykiety nie wymyślono przedwczoraj...

Jak Ci się nie podoba to zmień piaskownice :wink:

Ja sie nie oburzam próbuje zrozumieć po co tyle zamieszania, ale jak widzę grono polonistow sie powieksza.

Opublikowano

Coś się nie podoba, to zmień forum... Albo się dostosuj skoro większość tego oczekuje.

ABG

Opublikowano

Siemka elita :hi:

Opublikowano

Chryste Panie, co za czlowiek..

tak ciezko Ci jest postawic kropke lub przecinek? nie potrafisz zrozumiec, ze tragicznie czyta sie te Twoje wypociny?


btw, :siema:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

:thumbup1: Spoko pany, widzę że stanowi to problem już dla ogółu więc będę stosował się do zasad pisowni żebyście byli spokoniejsi ;)

Edytowane przez Krzysiek29 A4

Opublikowano

Pany będę miał rarytasik niedługo, b7 w sedanie w 1.9tdi bez dpf. Czarne na skórach, rns itd. 130 kkm ori przelotu...nie ma już takich samochodów...

Opublikowano

Siema!

Ludziska coś ktoś może mi powiedzieć na temat usług tej firmy? http://www.kurodetailing.pl/

Ktoś korzystał? Może znajomi coś mieli wspólnego z usługami? Etc...Za wszelkie info bardzo dziękuję! :decayed:

:hi:

wie znajomi -polecam ich z czystym sercem,robiłem u nich szkolenie

Dzięki! :wink4:

Siema!

Ludziska coś ktoś może mi powiedzieć na temat usług tej firmy? http://www.kurodetailing.pl/

Ktoś korzystał? Może znajomi coś mieli wspólnego z usługami? Etc...Za wszelkie info bardzo dziękuję! :decayed:

:hi:

wie znajomi -polecam ich z czystym sercem,robiłem u nich szkolenie

z czyim sercem?

:mysli: Co jest? :decayed:

Opublikowano

ile $ ?

Opublikowano

Panowie, taka historia - znajomy z firmy w kwietniu kupil renaulta, lekko stuknietego w przod. Sprowadzil mu to chlop z Przemysla (znajomy tescia), poskladal do kupy, wylakierowal, odpicowal i "oddal" gotowego do jezdzenia. W zeszlym tygodniu kolega wydzwonil, delikatnie, na skrzyzowaniu ruszyl, zagapil sie i przy 10km/h wjechal w inny samochod. gosc jest z tych, dla ktorych samochod to narzedziem wiec wysiadl, zadzwonil do ubezpieczyciela, przyjechalo assistance, zabralo samochod do ASO... a tam wycenili, 70% wartosci - szkoda calkowita. i teraz dwie opcje. albo szuka kogos w krakowie kto mu ten samochod zrobi tak jak poprzedni zaklad - odstawia i za tydzien, dwa, trzy przyjezdza po zrobiony samochod (w rozsadnych pieniadzach, akceptuje zamienniki, czesci z allegro itd) albo szuka jakiegos transportu, ktory mu ten samochod zawiezie do Przemysla, do chlopa, ktory go wczesniej skladal. ma ktos jakis zaklad do polecenia albo laweciarza?

Opublikowano

Panowie, taka historia - znajomy z firmy w kwietniu kupil renaulta, lekko stuknietego w przod. Sprowadzil mu to chlop z Przemysla (znajomy tescia), poskladal do kupy, wylakierowal, odpicowal i "oddal" gotowego do jezdzenia. W zeszlym tygodniu kolega wydzwonil, delikatnie, na skrzyzowaniu ruszyl, zagapil sie i przy 10km/h wjechal w inny samochod. gosc jest z tych, dla ktorych samochod to narzedziem wiec wysiadl, zadzwonil do ubezpieczyciela, przyjechalo assistance, zabralo samochod do ASO... a tam wycenili, 70% wartosci - szkoda calkowita. i teraz dwie opcje. albo szuka kogos w krakowie kto mu ten samochod zrobi tak jak poprzedni zaklad - odstawia i za tydzien, dwa, trzy przyjezdza po zrobiony samochod (w rozsadnych pieniadzach, akceptuje zamienniki, czesci z allegro itd) albo szuka jakiegos transportu, ktory mu ten samochod zawiezie do Przemysla, do chlopa, ktory go wczesniej skladal. ma ktos jakis zaklad do polecenia albo laweciarza?

Adik ma lawetę jak coś.

Opublikowano

Laweta: MIREK: +48 601 470 971

Bardzo niskie ceny

Co do blacharza/ namiar już masz.

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

dzieki

Opublikowano

Z pozdrowieniami dla Fantomasa...no to po literku...

a co ty chciałeś

jak pali dwadzieścia to co to jest litr oleju

Opublikowano

Dzieki Robert za reklame :)

Służę pomocą przy transporcie auto.

Moj nr 691 953 805

Opublikowano

Hej cuber podaj mi numer do ciebie

Opublikowano

Hej cuber podaj mi numer do ciebie

+48 514 477 131

;)

Opublikowano

Hej cuber podaj mi numer do ciebie

+48 514 477 131

;)

:polew:

Opublikowano

Dziękuję

Panowie a może byśmy zorganizowali jakiś spot na 2 dni? ?

Opublikowano

+48 514 477 131


:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.