Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tłusta fura, Niestety kolejny przypadek wymiany 3.0TDI :/ Pytanie ile ma buda nalatane w rzeczywistości skoro silnik wsadzony po 88000kkm, pytanie czy wsadzony z osprzętem czy sam słupek a wtryskiwacze od starego? Bo akurat z wtryskami to trochę problemów było.

EDIT:

Czy ja dobrze widzę? Na przedostatniej stronie przebieg wbity w KS to 267709 ?? :D Więc buda ma nalatane dobre 300k

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Taaaa następna okazja :facepalm:

Silnik niby wymieniony w miejscowości Florynka :co: WTF??? Przez jakiegoś Cześka co to długopisem nasmarował coś na tej pseudo nie wiem co umowie. Aaaa gwarancja no tak ktoś tu lubi takie :doh: Pewnie obejmuje montaż silnika i .......WOW zawarta na okres 30dni :shock3: Same tablice DPL wzbudzają pewną niechęć (choć to może akurat własne doświadczenie z okolicą) no a auto w łodzi

Ogólnie zanim ktoś pomyśli o tym aucie proponuje ... :wallbash:

Edytowane przez miodzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tuning w ABT oczywiście robiony na starym motorze :D skoro nowy wymieniany był w PL :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

A ja dzisiaj zawiozłem beme do seriwsu, po 10 miesiącach kolejna usterka, zapaliła się kontrolka akumulatora i prawdopodobnie alternator do sprawdzenia.
Dobrze, że nie stało się to w dniu wyjazdu do wawy na sylwestra :decayed:

Wróciłem do A4ki w tej nic a to nic się nie dzieje :)


boseron zobacz jaką ładną C6 3.0TDI przytargał harry :):arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300598-audi-a6-c6-2008-30-v6-s-line-tiptronik-fele-19-i-233ps-quattro/#entry4276687

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-tdi-limuzyna-nowy-model-C10427175.html do poprawek lakierniczych.......

co do auta z 2014 roku , sprzedający nie odbiera, ale obawiam sie ze skoro to Q i dostałą spodem to moze być cos nie halo z napędem.....

Pany nie osłabiajcie mnie....to auto stało koło Quattro, tak jak jest do sprzedania w tej cenie, tak samo jak jest srebrne itd itd....co Wami ludzie kieruje żeby choć przez sekundę pomyśleć że to prawdziwe ogłoszenie i zastanowiać się nad nim....

potem nie dziwota że ludzie nie dzwonią i nie są zainteresowani samochodami....w ludzkim stanie za troche wyższą kwotę (czyt. normalną)

ale jak to w naszym kraju jest po przekroczeniu granicy do auta dopłacają....ROBIN HOODY jedne !!! :)))

Zastanawiające jest kto przy zdrowych zmysłach nabiera się na takie lipne ogłoszenia. Parę razy już trafiłem na "ofertę życia", dzwonię, a tam już skrzynka pełna. Czy rzeczywiście tak dużo ludzi nabiera się na gadkę w stylu "Panie ślij Pan zaliczkę bo inny klient już jedzie..."

"Program ma na celu zmniejszenie różnic społeczno-gospodarczych" W ten sposób to te społeczne raczej powiększą :P

Tłusta fura, Niestety kolejny przypadek wymiany 3.0TDI :/ Pytanie ile ma buda nalatane w rzeczywistości skoro silnik wsadzony po 88000kkm, pytanie czy wsadzony z osprzętem czy sam słupek a wtryskiwacze od starego? Bo akurat z wtryskami to trochę problemów było.

EDIT:

Czy ja dobrze widzę? Na przedostatniej stronie przebieg wbity w KS to 267709 ?? :D Więc buda ma nalatane dobre 300k

Dla budy to chyba nie ma większego znaczenia. Moja ma prawie trzysta i w zasadzie nie widać żeby jej to przeszkadzało :) Jedyne co można by wymienić to w przednich drzwiach są wyrobione trochę ograniczniki otwierania i drzwi trzeba nieco mocniej domykać ale to widzę że każda B6/7 tak ma. Z kolei navi kupiona od Kercziego to będzie miała już koło 700 tysięcy :grin:

Bosek, tylko po co Ci taka krowa ?

zawsze pisał że w B7 ma mało miejsca z tyłu i w sumie to chyba się z tym zgodzę, zwłaszcza jeśli chodzi o upychanie tam dzieci z fotelikiem bo dwójka dorosłych wchodzi spokojnie i nawet daje radę na dłuższym dystansie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski łykaj bo to dobry furacz nie słuchaj trolstwa.

Nudy tu na tym forum jak uj może coś się ruszy bo jak ty coś kupujesz to zaraz się coś dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc buda miałem na myśli całą reszte czyli napędy skrzynię zawias...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc buda miałem na myśli całą reszte czyli napędy skrzynię zawias...

Napęd w CCCO nie ma prawa się zepsuć, zawias to część eksploatacyjna a skrzynia prawidłowo użytkowana też nie powinna się rozsypać ale doświadczenie pokazuje że faktycznie ludzie nie umieją tego mechanizmu użytkować :P Jednakże dość łatwo ją sprawdzić. Są samochody które mają jeszcze większe przebiegi i wszystko działa tak więc 300 kkm to MZ nie tragedia jeśli ktoś o auto dbał :) i chyba najgorzej właśnie w tyłek dostaje silnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc buda miałem na myśli całą reszte czyli napędy skrzynię zawias...

Napęd w CCCO nie ma prawa się zepsuć, zawias to część eksploatacyjna a skrzynia prawidłowo użytkowana też nie powinna się rozsypać ale doświadczenie pokazuje że faktycznie ludzie nie umieją tego mechanizmu użytkować :P Jednakże dość łatwo ją sprawdzić. Są samochody które mają jeszcze większe przebiegi i wszystko działa tak więc 300 kkm to MZ nie tragedia jeśli ktoś o auto dbał :) i chyba najgorzej właśnie w tyłek dostaje silnik...

A ja tylko zaznaczam ze buda jest bardziej wyeksploatowana niż wskazalby na to przebieg który podaje sprzedawca. I nie postawisz znaku równości miedzy autem 100k a 300k twierdząc ze tylko stanem motoru się różnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem za Tarnowem oglądać a6 2.7 tdi bez Q manual , z 05 roku nalatane 245 tys km , czarna w avancie, gość sam dał mi miernik lakieru jako ze jest włascicelem stacji diagnostycznej, wjechliśmy na kanał, do auta nie można sie przyczepić , bezwypadek przynajmniej tak wynika z pomiaru powłoki lakierniczej, srodek skóra czarna z alkantarą, kolorowy fis, navi, nowe opony zima continental,naprawde auto godne uwagi,zadbane nie odpicowane pod sprzedaż, ksiązka, nie wrzuce linka bo powiedziałem ze ją wezme i gośc zdjał ogłoszenie. no i teraz mam dylemat bo :

rodzice mojego przyjaciela sprzedają passata z 2007roku Salon Polska przez nich brany ,przebieg uwaga.....72 tys km, potwierdzony serwisami u Bełta, 2.0 tdi 140km pytanie na co sie zdecydować, aha pasek ma bixenon skrętny navi, grzane d*py, sedan,

tak ze nie zgodze sie z tezą ze poniżej 40 koła nie mozna wypatrzyć ładnej sztuki bo ta a6 naprawde jest godna uwagi......


Fantomas jakby Ciebie słuchał to by w trampkach chodził :P

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się uparł, to poruchać też by się dało... :wink:

ABG

buahahahahahhahhahahahahhahaha padłem....;))))

dziś byłem za Tarnowem oglądać a6 2.7 tdi bez Q manual , z 05 roku nalatane 245 tys km , czarna w avancie, gość sam dał mi miernik lakieru jako ze jest włascicelem stacji diagnostycznej, wjechliśmy na kanał, do auta nie można sie przyczepić , bezwypadek przynajmniej tak wynika z pomiaru powłoki lakierniczej, srodek skóra czarna z alkantarą, kolorowy fis, navi, nowe opony zima continental,naprawde auto godne uwagi,zadbane nie odpicowane pod sprzedaż, ksiązka, nie wrzuce linka bo powiedziałem ze ją wezme i gośc zdjał ogłoszenie. no i teraz mam dylemat bo :

rodzice mojego przyjaciela sprzedają passata z 2007roku Salon Polska przez nich brany ,przebieg uwaga.....72 tys km, potwierdzony serwisami u Bełta, 2.0 tdi 140km pytanie na co sie zdecydować, aha pasek ma bixenon skrętny navi, grzane d*py, sedan,

tak ze nie zgodze sie z tezą ze poniżej 40 koła nie mozna wypatrzyć ładnej sztuki bo ta a6 naprawde jest godna uwagi......

Fantomas jakby Ciebie słuchał to by w trampkach chodził :P

Widać auto godne uwagi to pojęcie względne. Dla mnie silnik 2.7 bez Q w takim przebiegu jest bezsensowny, bo auto pali dużo, bolączki ma te same co 3.0, a w zamian za to nie masz ani zapierdaladla ani quattro na zimę...ale to tylko moje zdanie ...wolałbym już 2.0 w benzynie

Przepraszam masz jedynie fajny dźwięk silnika

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron jak bedziesz patrzył na zdanie kolegów z forum to nigdy nie kupisz auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem za Tarnowem oglądać a6 2.7 tdi bez Q manual , z 05 roku nalatane 245 tys km , czarna w avancie, gość sam dał mi miernik lakieru jako ze jest włascicelem stacji diagnostycznej, wjechliśmy na kanał, do auta nie można sie przyczepić , bezwypadek przynajmniej tak wynika z pomiaru powłoki lakierniczej, srodek skóra czarna z alkantarą, kolorowy fis, navi, nowe opony zima continental,naprawde auto godne uwagi,zadbane nie odpicowane pod sprzedaż, ksiązka, nie wrzuce linka bo powiedziałem ze ją wezme i gośc zdjał ogłoszenie. no i teraz mam dylemat bo :

rodzice mojego przyjaciela sprzedają passata z 2007roku Salon Polska przez nich brany ,przebieg uwaga.....72 tys km, potwierdzony serwisami u Bełta, 2.0 tdi 140km pytanie na co sie zdecydować, aha pasek ma bixenon skrętny navi, grzane d*py, sedan,

tak ze nie zgodze sie z tezą ze poniżej 40 koła nie mozna wypatrzyć ładnej sztuki bo ta a6 naprawde jest godna uwagi......

Jeśli nie przeszkadza ci wnętrze Passata to wybierz VW ale jak wiemy Audi ma lepiej dopracowane wnętrze i jest obszerniejsze w środku niż "Pasek". Ja tam wole 2.7 V6 Diesel niż tego awaryjnego 2.0 TDI (no chyba że poprawili ten silnik w 2007r.). To jest tylko moje zdanie zrobisz jak uważasz :)

Edytowane przez Adik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron bierz Passata, tak jak napisał Kerczi 2,7 nie ma większego sensu. Gdyby to było 3.0TDi to już inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...