Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a cóż tu taka cisza ?

Pewnie w Alpach siedzą albo w Zakopcu...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez miałem przyjemność zobaczyć na zywca furke Cubera i powiem Wam ze robi robote :kox: do b8 to przepaść no ale co C7 to C7.

u mnie Navi juz siedzi, jeszcze tylko wizyta w ASO na sciaganie CP.

Opublikowano

cisza bo się trzeźwieje hehe :drunk:

Opublikowano

:hi:

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Siema

Opublikowano

Siema

Coś tu chciał?? :nose:

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siema

Coś tu chciał?? :nose:

Od ciebie nic :P

Opublikowano

Hello. Danciak czemu sprzedajesz auto?

Opublikowano

Hello. Danciak czemu sprzedajesz auto?

A co cie to ...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bauahahaha...

Furka Cubra oblookana na żywo....robi kure**** robotę.... ;)))

Aż zatęskniłem na moment za audi...

Ale wchodzicie modowi do pewnej części ciała...

PS. i tak nikt nie czyta co napiszę :grin:

Edytowane przez electrofinger

Opublikowano

Bauahahaha...

Furka Cubra oblookana na żywo....robi kure**** robotę.... ;)))

Aż zatęskniłem na moment za audi...

Ale wchodzicie modowi do pewnej części ciała...

PS. i tak nikt nie czyta co napiszę :grin:

Jak byś dostał przelew na konto żeby sie tak spuszczać nad czyimś autem to tez byś tak pisał ;)

Opublikowano

Bauahahaha...

Furka Cubra oblookana na żywo....robi kure**** robotę.... ;)))

Aż zatęskniłem na moment za audi...

Ale wchodzicie modowi do pewnej części ciała...

PS. i tak nikt nie czyta co napiszę :grin:

Jak byś dostał przelew na konto żeby sie tak spuszczać nad czyimś autem to tez byś tak pisał ;)

A przedmiot bóstwa będzie obecny we wtorek na spocie?

Opublikowano

:hi:

Fakt, przelew zaksięgowany a FURKA KOX :kox:

Prowadzi się bajka. LEDy miażdżą system.

Pierwszy stopień odwagi:
O czwartej nad ranem wracasz narąbany do domu. Żona stoi w drzwiach z miotłą, a ty pytasz:
- Zamiatasz czy odlatujesz?!

Drugi stopień odwagi:
O czwartej nad ranem wracasz kompletnie pijany do domu. Żona leży w łóżku, nie śpi. Bierzesz krzesło i siadasz przy niej. Na pytanie: "Co to ma znaczyć?" odpowiadasz:
- Chcę siedzieć w pierwszym rzędzie, jak zacznie się ten cyrk!

Trzeci stopień odwagi:
O piątej nad ranem wracasz pijany do domu. Czuć od ciebie damskie perfumy, masz ślady szminki na kołnierzu. Klepiesz żonę w tyłek i mówisz:
- Teraz twoja kolej!

Czwarty stopień odwagi:
O szóstej nad ranem wracasz do domu pijany w towarzystwie dwóch panienek. Stojącej w drzwiach żonie, mówisz:
- Stara, nie bądź świnia, powiedz, że jesteś siostrą!

Opublikowano
:)
Opublikowano

czy czesci samochodowe uzywane na allegro to sprzedają sami złodzieje czy jak? nie do wiary

Opublikowano

Siema Krakusy!!!

Mam takie pytanko, czy ktoś kto jedzie do Bukowiny mógłby mnie w piątek zgarnąć z lotniska koło 16? :D

Nie jade z moimi chlopakami z Pomorza bo przylece prosto z miasta emigracji. ;)

Byłabym wdzięczna za podwózke. :)

Pozdro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.