Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

i coś na dzień dobry :banan:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

dzieku za spota,

Radek dobrze Ci to chodzi.... ale jeszcze coś wykrzesaj ;)

Bedziemy modzic :P

Dzieki za szybki tescik ;)

gdzie CIe ustrzelili ? :D suszarka?

dzieku za spota,

Radek dobrze Ci to chodzi.... ale jeszcze coś wykrzesaj ;)

Boseron, ty mnie wstydu nie rób, żeby Cie Radek objeżdżał :facepalm: Wyłaczyłeś chociaż ESP do startu ?
Objechal mnie ;)

Z rolki sie scigalismy, przy 160km/h byl 2-3 dlugosci auta przede mna.

No ale mam 40km i 110nm mniej ;)

I tak jest dobrze :)

Musisz mnie tym kiedyś przewieść ;-)

Opublikowano

No to mamy Machatronike skrzyni do wymiany...podobno białe sterowniki skrzyni są konstrukcyjnie wadliwe...i żeby było śmieszniej nie naprawiane, a mało tego zamienników brak:( w serwisie proponują za 5400 do tego robocizna i wymiana oleju z filtrem. Aby tego było mało to tak sie sypia te nowsze dsg ze nie maja nawet sztuki na magazynie w DE wiec czekania 2-3 tygodnie... To tyle w temacie niepsujacego sie DSG

Opublikowano

No to mamy Machatronike skrzyni do wymiany...podobno białe sterowniki skrzyni są konstrukcyjnie wadliwe...i żeby było śmieszniej nie naprawiane, a mało tego zamienników brak:( w serwisie proponują za 5400 do tego robocizna i wymiana oleju z filtrem. Aby tego było mało to tak sie sypia te nowsze dsg ze nie maja nawet sztuki na magazynie w DE wiec czekania 2-3 tygodnie... To tyle w temacie niepsujacego sie DSG

Zamienił stryjek siekierkę na kijek :facepalm: i znowu nie będzie wypłaty :doh:

Opublikowano

:hi:

KERCZI tyrknij sobie 507 144 039 Piotr Tarka ma dostęp do różnego typu gratów i naprawia takie cuda też ;)

Opublikowano

Karol mam na półce takie skrzynie

Opublikowano

siemka :hi::kawa:

dzięki za spota ;-) boseron autko w środku zaczyna nabierać Ci smaku ;-)

Opublikowano

Karol mam na półce takie skrzynie

a to akurat dobre przy tego typu skrzyni :)

Opublikowano

No to mamy Machatronike skrzyni do wymiany...podobno białe sterowniki skrzyni są konstrukcyjnie wadliwe...i żeby było śmieszniej nie naprawiane, a mało tego zamienników brak:( w serwisie proponują za 5400 do tego robocizna i wymiana oleju z filtrem. Aby tego było mało to tak sie sypia te nowsze dsg ze nie maja nawet sztuki na magazynie w DE wiec czekania 2-3 tygodnie... To tyle w temacie niepsujacego sie DSG

Zamienił stryjek siekierkę na kijek :facepalm: i znowu nie będzie wypłaty :doh:

Ale za to bezkrólewie w robocie :D

KERCZI nie zazdroszczę

Edytowane przez bodowp

Opublikowano

Musisz mnie tym kiedyś przewieść ;-)

To raczej Ty mnie musisz swoim przewiezc ;)

Mysle czy wiekszego turbo nie wsadzic..

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Musisz mnie tym kiedyś przewieść ;-)

To raczej Ty mnie musisz swoim przewiezc ;)

Mysle czy wiekszego turbo nie wsadzic..

hahaha, wiedziałem że tak będzie ;-)

AWX-a chcesz pakować czy chcesz moją ;-) ?

Opublikowano

Chyba awx.

Wyrobi bez fmica czy sie udusi jak bedzie cieplej? :P

Opublikowano

hej Piraci.....

Radek 2-3 długości ? moim zdniem było ze 100 metrów od rond do ronda więc nie wiem jakie auta mierzysz :decayed:

Dante staram sie jak mogę :)

Kerczi przykra sprawa.......zatem nie tylko BMW jest awaryjne.........a jaki Ty masz przebieg, o DSG do tej pory złego słowa nie słyszałem

Opublikowano

udusi, nawet sie nie zastanawiaj nad owym turbo bez fmica. Pewnie masz teraz nieczyszczony SMIC od nowosci więc nawet teraz sie gotuje.

Opublikowano

Edraven zrobiłem Ci promocje :P

Opublikowano

moim zdniem było ze 100 metrów od rond do ronda więc nie wiem jakie auta mierzysz :decayed:

Ta, kilometr :decayed:

Umowmy sie ze to byly 3 tiry :lol:

udusi, nawet sie nie zastanawiaj nad owym turbo bez fmica. Pewnie masz teraz nieczyszczony SMIC od nowosci więc nawet teraz sie gotuje.

No to nie ma sensu isc w polsrodki tylko lepiej od razu brd zakladac.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Edraven zrobiłem Ci promocje :P

Promocje jak doszły mnie słuchy żeś zabuksował i Radek cie objechał :P

Opublikowano

Edraven zrobiłem Ci promocje :P

Promocje jak doszły mnie słuchy żeś zabuksował i Radek cie objechał :P

A zebys slyszal jak jechal po Tobie gdy zerwal baty..

Podobno masz zalatwione kontrole do konca roku.

Opublikowano

Dobra młody, zobaczysz kiedyś jak będziesz miał 400Nm jak spier@#la Ci trakcja na suchym jeszcze na trzecim biegu :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.