Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany BIALY sterownik jest nie naprawialny bo jest zalany w jakiś klejach....chłopy które naprawiają , specjalizują sie rownież w tych sterownikach sie niestety nie podejmują...temat zamknięty bo udało mi sie załatwić the new one sterownik ()

Panowie gdzie w krk regenerują turbo za rozsądne pieniądze ?

Trza do Jaworzna zadzwonić, znajdź kontakt i sie dowiedz... Ale chyba gra nie warta świeczki

Kupie passata,

Nowy za***isty, nie bedzie sie psuł.

Ale i on nie jest idioto odporny

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany BIALY sterownik jest nie naprawialny bo jest zalany w jakiś klejach....chłopy które naprawiają , specjalizują sie rownież w tych sterownikach sie niestety nie podejmują...temat zamknięty bo udało mi sie załatwić the new one sterownik ()

Panowie gdzie w krk regenerują turbo za rozsądne pieniądze ?

Trza do Jaworzna zadzwonić, znajdź kontakt i sie dowiedz... Ale chyba gra nie warta świeczki
Kupie passata,

Nowy za***isty, nie bedzie sie psuł.

Ale i on nie jest idioto odporny

Wszystkie bryki mają jakiś minus ....

ale i tak nic nie przebije 2,5 w tiptroniku :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany BIALY sterownik jest nie naprawialny bo jest zalany w jakiś klejach....chłopy które naprawiają , specjalizują sie rownież w tych sterownikach sie niestety nie podejmują...temat zamknięty bo udało mi sie załatwić the new one sterownik ()

Panowie gdzie w krk regenerują turbo za rozsądne pieniądze ?

Trza do Jaworzna zadzwonić, znajdź kontakt i sie dowiedz... Ale chyba gra nie warta świeczki
Kupie passata,

Nowy za***isty, nie bedzie sie psuł.

Ale i on nie jest idioto odporny

Wszystkie bryki mają jakiś minus ....

ale i tak nic nie przebije 2,5 w tiptroniku :grin:

:decayed::wink:
Opublikowano

A ja kupie BMW z patykiem

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

No teraz w końcu jest tak jak ma być...5 zapina sie przy 200 i nic nie szarpie :kox:

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

No teraz w końcu jest tak jak ma być...5 zapina sie przy 200 i nic nie szarpie :kox:

szybko dzialasz :)

Opublikowano

Juz jestem na bramkach w Krakowie....Myslowice nie zawiodły kolejny raz :)))

Opublikowano

banan jest więc cena tez dobra była :D Rzeczywiście tempo iście mistrzowskie ;)

Opublikowano

Juz jestem na bramkach w Krakowie....Myslowice nie zawiodły kolejny raz :)))

To dawaj bo Damian grila rozpalił

Opublikowano

Banan bo auto działa jak należy i jest spowrotem u właściciela...z cena ciut gorzej...No ale...

Opublikowano

No ale...

kto.... :decayed:

Opublikowano

Raczej myślałem o tym ze mogło być gorzej

Opublikowano

gorzej to moglo byc, jakby razmes wtedy zly kabel zmostkowal :P

Opublikowano

gorzej to moglo byc, jakby razmes wtedy zly kabel zmostkowal :P

Bauahahaha mogłoby sie zdarzyc

Opublikowano

gorzej to moglo byc, jakby razmes wtedy zly kabel zmostkowal :P

:nabijasie:

Opublikowano

gorzej to moglo byc, jakby razmes wtedy zly kabel zmostkowal :P

Byłoby tak:

Opublikowano

KERCZI jak nie wyrzuciłeś to przywieź starego mechatronika na spota we wtorek.

Opublikowano

Pany z ciekawostek powiem Wam ze , będąc poszkodowanymi w kolizji na parkingu osiedlowym na drodze wewnętrznej nie dostaniemy kasy z ubezpieczenia OC sprawcy....tez byłem zaskoczony, z uwagi na fakt iz jest to droga wewnętrzna nie działają ogólne przepisy ruchu drogowego zatem taka kolizja jest traktowana jak uszkodzenie mienia gdzie swoich praw dochodzimy na drodze cywilnej. czyli jestesmy w d...e

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.