Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


werbel, dnia 30 Marz 2015 - 20:18, napisał:

Kobiety…
jak ?

Brudne były od startych klocków i postanowiły się przekonać jak brudne przecierając butem - spodobało się. A że super miękki lakier na tych felgach - to Cię pewnie odwiedzę. ;)

Dekielki miałem wziąć do ojca bo pracuje na narzędziowni, ale w Sosnowcu… dałem znajomemu co podjeżdża codziennie do nas do biura.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

werbel to kup Kobiecie wełniane góralskie pantofle wtedy nie porysuje a bedzie ciepło w nogi :P

Pytałem bo mam możliwośc założyć do siebie za 500 zł


Panowir zostały równe 2 tygodnie do mojego wyjazdu :kwasny:

Kerczi zmienie u Was olej pod firmą ? to jutro zawitam ;) potańczymy troche nowy układ mam


dziś wskoczyła u mnie szyba z czujnikiem zmierzchu/deszczu , w końcu jest tak jak ori ma być , tylko brakuje mi tej sprężynki miedzy czujnikiem a lusterkiem któradociska czujnik do szyby , nie ma ktoś ego przypadkiem bo w ASO twierdzą ze u mnie to nie występowało :facepalm:

Opublikowano
:hi: hej
Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

:hi:


Kerczi zmienie u Was olej pod firmą ? to jutro zawitam ;) potańczymy troche nowy układ mam

Pewnie że da się zmienić, podnosisz auto na podnośniku i dajesz...

Tylko w Twoim przypadku będzie ciężko wleźć pod auto z takim brzuchem. :grin:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

BOSERON mamy najazd, ale jutro brak czasu wolnego...w piatek najwcześniej

Opublikowano

BOSERON mamy najazd, ale jutro brak czasu wolnego...w piatek najwcześniej

A ssawki nie masz

Opublikowano

d1b7a2a63b8796010daf8538f6c62a02.jpg

Kobiety… :facepalm:

Ciesz się że ranty całe bo to to sobie wypolerujesz ;-)

Co to za kółko ?

Opublikowano

werbel to kup Kobiecie wełniane góralskie pantofle wtedy nie porysuje a bedzie ciepło w nogi :P

Brata kobieta, nie będę inwestował. ;)

d1b7a2a63b8796010daf8538f6c62a02.jpg

Kobiety… :facepalm:

Ciesz się że ranty całe bo to to sobie wypolerujesz ;-)

Co to za kółko ?

3SDM 0.06

Miękki lakier, więc polerował będę co miesiąc. ;)

Opublikowano

aaa to jeszcze masz lakierowane bezbarwnym ? ojjjj

Kółko fajne ale generalnie chyba miękkie.

Opublikowano

powitac z rana, Lenox spokojnie spokojnie brzuch juz znika, poczekaj aż Ty mnie we wrzesniu zobaczysz haha, wtedy juz tylko zmieszcze sie pod stara

Opublikowano

aaa to jeszcze masz lakierowane bezbarwnym ? ojjjj

Kółko fajne ale generalnie chyba miękkie.

Ale za 3 a nie 8 tys :)

Opublikowano

ktos potrafi vcdsem odblokowac ogladanie filmow w czasie jazdy, potrzeba w Q5 wykonac, to przyjade nią na spota

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Panowie ma z Was ktos servotronic, faktycznie jest roznica lzej chodzi kółko?

Na parkingu idealnie lekko, a przy większych prędkościach już trzeba troszkę siły.

ktos potrafi vcdsem odblokowac ogladanie filmow w czasie jazdy, potrzeba w Q5 wykonac, to przyjade nią na spota

Jak będziesz miał zrobione, to daj namiary, też potrzebuję. Mapy w navi by się przydało nowe wgrać.

Opublikowano

W 3G nie ma z tym dużego problemy, nie wiem jak z 3g+ bo jeszcze się nie spotkałem a Boserona ojciec ma chyba 3G+ z tego co kojarzę. Ja mapy do 3GH też chętnie z kimś ogarnę ;)

Opublikowano

ktoś weźmie Vcdsa na spota ?

Opublikowano

ktoś weźmie Vcdsa na spota ?

wezme :)

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

ABG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.