Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panu Moderatorowi się spodobało...nie chce wracać do "byłej stolicy"...

11156869_10202808785381057_1576167930_n.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a no ciagnie Wilka do lasu....

Opublikowano
:hi: siemka
Opublikowano

Panu Moderatorowi się spodobało...

Wiemy, wiemy, alko robi swoje, zależy od dawki i wszystko jest się w stanie spodobać ;)

Opublikowano

:siema: pogoda torpeda a tutaj trzeba w robocie siedzieć... Może jaki grill jutro? :naughty:

Pany ile średnio biorą za rozrząd (AHU) ? trza robić bo 5 lat pykło :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Panowie sprawę dość pilną mam.

Ma ktoś może jakąś kawalerkę/tanie mieszkanko do wynajęcia w Krakowie :question: Potrzebne na maj i może czerwiec :kwasny:

mam pv

Interesuje cie praca serwisanta mobilnego opon ciezarowych?

Miejsce zatrudnienia wadowice, teren dzialania malopolska i byc moze slask, dobra placa umowa urlopu itp.?

Interesuje cie praca serwisanta mobilnego opon ciezarowych?

Miejsce zatrudnienia wadowice, teren dzialania malopolska i byc moze slask, dobra placa umowa urlopu itp.?

Firma warszawaska, maja oddzialy w calej pl. Ja pracuje w kielcach i szukaja w wadowicach. Jak cos to pisz Na pw.

Dzięki :)

Boseron stanowisko konfidenta odpada :decayed:

stracił bym przyjaciela :)

:siema: pogoda torpeda a tutaj trzeba w robocie siedzieć... Może jaki grill jutro? :naughty:

Pany ile średnio biorą za rozrząd (AHU) ? trza robić bo 5 lat pykło :kwasny:

ok 350 zł za robotę -jak ściągają pas-są mecenasi co nie ściągają i wtedy jest taniej

Opublikowano

Siemka :hi:

Bodzio jak chcesz dam Ci namiar na mechanika co u niego serwisuje be sześć... ogarnia dobrze oooo

:wink:

Opublikowano

:siema: pogoda torpeda a tutaj trzeba w robocie siedzieć... Może jaki grill jutro? :naughty:

Pany ile średnio biorą za rozrząd (AHU) ? trza robić bo 5 lat pykło :kwasny:

Dawaj jak chcesz...29 listopada, stacja BP koło rakowickiego.

Opublikowano

Sprawa nie pilna bo planuje czerwiec/lipiec ale chce się finansowo przygotować co by marudzić potem i nie kupować najtańszego zestawu. To poproszę na PW info... po dzwonie i zrobię wywiad ;) Skrzynie i sprzęgło robiłem w GT na Alejach Pokoju...też nie mogę narzekać.

Opublikowano

Panowie, podrzuci ktoś link do strony z cenami części oryginalnych z aso . Nie moge tego znaleźć :/

Opublikowano
Opublikowano

dzięki! :)


hhmmmm problem bo nie działa ta wyszukiwarka ...

Opublikowano

....

faktycznie nie działa ;)

Edytowane przez OGr

Opublikowano

ja zazwyczaj sprawdzam w etce online i dodaje ze 20% marży do ceny w euro

Opublikowano

Panowie oddam jak ktoś potrzebuje pastylki NFC, działają z każdym telefonem wyposażonym w NFC

9b9f22aa147cd5a2b1b400fa96b8b8ec.jpg

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

a co to robi/moze robic?

Opublikowano

Możesz powiesić przy wejściu do domu, przy łożku, w samochodzie, w firmie itd

Każda konfigurujesz osobno. I wchodząc np. Do samochodu przystawiasz tel. Do Niej i uruchamia sie BT a wylacZa wifi.

Wchodząc do domu, przykaldasz do niej tel i np. Podłącza sie do wifi w domu, przycisza dźwięki , i wyłącza BT , a koło łóżka dotykasz i wymilcza dźwięki i pozawala sie dodzwonić tylko wybranym... Generalnie duża konfiguracja ;)))

Opublikowano

ja pierdziu.... ale jaja. :kox:
drogie to?

Opublikowano

ja pierdziu.... ale jaja. :kox:

drogie to?

Ja chce piwo...

Opublikowano

ale duze/male czy troche takiego i troche takiego? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.