Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bodowp wszedzie sie znajdą mało myślący, powitac

Opublikowano

mało co kto odzywa się. wszyscy sie policji boją B)

Opublikowano

bodowp wszedzie sie znajdą mało myślący, powitac

Ale niestety w sluzbach mundurowych zageszczrnie ich jest najwieksze.

To chyba jedyne "firmy " w ktorych wciaz pracujesz bedac kompletym idiota

Opublikowano

bodowp wszedzie sie znajdą mało myślący, powitac

Zgadza się ale mówię o tym konkretnym przypadku.

Dmuchnięte z pąpki od materaca.

Opublikowano

Witam wszystkich,
ma ktoś może na zbyciu przetwornicę Valeo 89001411 niedrogo?
Pozdrawiam

Opublikowano

bry :)

wiecie jak to z tym nowym cennikiem za prędkość ? bo kolega z pracy dzisiaj załapał sie wg starego cennika i juz zgłupiałem :)

@boseron ty powinieneś coś wiedzieć :)

Opublikowano

bry :)

wiecie jak to z tym nowym cennikiem za prędkość ? bo kolega z pracy dzisiaj załapał sie wg starego cennika i juz zgłupiałem :)

@boseron ty powinieneś coś wiedzieć :)

kolega trafił na niedoszkolonego policjanta

Opublikowano

bry :)

wiecie jak to z tym nowym cennikiem za prędkość ? bo kolega z pracy dzisiaj załapał sie wg starego cennika i juz zgłupiałem :)

@boseron ty powinieneś coś wiedzieć :)

kolega trafił na niedoszkolonego policjanta
Może zrobili promke na zachętę żeby w kolejnym tygodniu więcej bankietów zarekwirować ;)
Opublikowano

Ja chyba zakładam układ który będzie wył jak przekroczę 70km/h w mieście... czasem można się zapomnieć, a ostatnio suszyli na Kapelance i tam łatwo stracić prawko na 3 miechy

Opublikowano

:siema:

jeszcze jeden film o mojej firmie i...... nic puszczajcie

Ale Łukasz powiedz sam, że kurna jakiś debil prowadził tą lodówe... zjechałby pod skosem to by nie zahaczył... wyjechałby po schodach z rozpędu to też by nie pourywał płytek, a tak obciach na cały kraj.
Nikt nie mówił że policjanci umieją jeździć. Tłumaczył się też słabo ale co zrobić jak takich przyjmują do służby a to też nie taka łatwa praca jak się wielu osobom może wydawać. Sam dowodca na odprawie potrafi zryć beret B-) Jednak z drugiej strony patrząc gdyby było jakieś zagrożenie życia to wolałbym żeby ta policja jednak miała w nosie schody i szybko i sprawnie dojechała na miejsce chociaż wtedy pewnie im by się nie spieszyło...
Opublikowano

bry :)

wiecie jak to z tym nowym cennikiem za prędkość ? bo kolega z pracy dzisiaj załapał sie wg starego cennika i juz zgłupiałem :)

@boseron ty powinieneś coś wiedzieć :)

kolega trafił na niedoszkolonego policjanta
Może zrobili promke na zachętę żeby w kolejnym tygodniu więcej bankietów zarekwirować ;)

piszę, bo przy poprzedniej zmianie przepisów też było takie haloo wielkie, a w życie weszły jakieś pierdółki

teraz patrzyłem na stronę policajów, i piszą o zabieraniu prawka, nietrzeźwości ale właśnie nie widzę nic o cenniku prędkości.

może po prostu jest dalej odsunięte w czasie ?!? - sam cennik

Opublikowano

Ja chyba zakładam układ który będzie wył jak przekroczę 70km/h w mieście... czasem można się zapomnieć, a ostatnio suszyli na Kapelance i tam łatwo stracić prawko na 3 miechy

Hehe u mnie jest ogranicznik w serii, może czas zacząć używać ;-)
Opublikowano

Dokładnie, ja ju ustawiłem sobie ogranicznik na 90km/h

Opublikowano

ja to nie potrzebuje ogranicznika bo moje auto nie rozpędza się do takich prędkości

Opublikowano

ja to nie potrzebuje ogranicznika bo moje auto nie rozpędza się do takich prędkości

Teraz się własnie zastanawiam na co pakuje kolejne turbo do tego auta skoro takie utrudnienia wchodzą ...

Opublikowano

dokładnie się ostatnio zacząłem zastanawiać po co mi mocny wóz skoro 99% jezdze po miescie...

drugim razem kupie słabe 2.0 w benzynie i wystarczy....

Opublikowano

dokładnie się ostatnio zacząłem zastanawiać po co mi mocny wóz skoro 99% jezdze po miescie...

drugim razem kupie słabe 2.0 w benzynie i wystarczy....

Yhy

Opublikowano

dobry przepis, niech wyłapią szaleńców :grin:

Opublikowano

dobry przepis, niech wyłapią szaleńców :grin:

nie no sorry ale na opolskiej co drugi ma 120, gdzie jest 70/80

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.