Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko jest tak samo tylko zamiast turbo jest durex

No to stary jak chodzi o temat żucia to mamy zupełnie inne upodobania :grin:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Osobiście wole bez ale tyle teraz chorób zakaźnych ze strach ryzykować

Opublikowano

11351375_887236801353097_637045307609731

real time marketing winner :decayed:

Opublikowano

a ja tam chciałem dać szanse nowemu .........pożyjemy zobaczymy , patrze przez pryzmat swojej pracy i niestety za Pisu Policja miała lepiej , dlatego 100 tys niebieskich to elektorat Dudy.

zdaje sobie sprawe ze przedsiębiorcom małym i średnim moze być troche gorzej........

Opublikowano

a ja tam chciałem dać szanse nowemu .........pożyjemy zobaczymy , patrze przez pryzmat swojej pracy i niestety za Pisu Policja miała lepiej , dlatego 100 tys niebieskich to elektorat Dudy.

zdaje sobie sprawe ze przedsiębiorcom małym i średnim moze być troche gorzej........

Musisz tylko zrozumiec zasady funkcjonowania Państwa, to z podatkow małych i średnich firm wypłacana jest Twoja pensja.

Opublikowano

no tak, ale skoro male i srednie będą wiecej odprowadzać to dla Nas nie braknie ;)

Opublikowano

no tak, ale skoro male i srednie będą wiecej odprowadzać to dla Nas nie braknie ;)

Bosek :facepalm:

Opublikowano

Ja tak sobie czytam od wczoraj i nasuwają mi się trzy wnioski:

1. Już wiem skąd wzięły się określenia "Janusze dróg", "Janusze internetu" itp..

2. Głupich nie sieją, sami się rodzą.

3. Jeszcze jakby jakieś konkretne argumenty poparte faktami były podnoszone, to bym się nie odezwał, ale część ludzi bije pianę kompletnie nie znając się na rzeczy. Już lepiej by się czytało "Zagłosowałem na tego czy tego bo miał fajniejszy krawat".

PS> Podziękujmy tym 25% którzy pozwolili zamydlić swoje oczy oraz w szczególności blisko 50% którzy nie raczyli nawet zagłosować. Świnki przy korycie wymienione....

Edytowane przez lennox

Opublikowano

:hi:

po raz kolejny zwolennicy PiS`u pokazują swoje oblicze. 80% komentarzy wulgarnych i obraźliwych to zwolennicy PiS`u. Wiejska teraz to nie tylko z nazwy... słomy wystającej z butów tam nie zabraknie.

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Widze, że mamy tu samych specjalistów mechaników, politologów, ekonomistów i ciul wie kogo jeszcze...

Bodowp... Piszesz, że zwolennicy PiS pokazują swoje oblicze obraźliwymi tekstami. A tekst ze słomą w butach to niby co jest? Widzisz drzazgi w cudzich oczach a belki w swoim już nie?

ABG

Opublikowano

:hi: Cześć Ekipa

Nie szargajcie sobie nerwów po wymianie marionetki ;).

Opublikowano

:hi: Cześć Ekipa

Nie szargajcie sobie nerwów po wymianie marionetki ;).

:thumbup1:

Opublikowano

Tu w pigułce jakie grupy i ludzie z jakim wykrzstalceniem głosowali na Dudę vs. Komorowski

P.s. Komentarz/wnioski dopowiedzcie/wyciągnijcie sobie sami

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1342&wid=17565941

http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1811018

Opublikowano

Tu w pigułce jakie grupy i ludzie z jakim wykrzstalceniem głosowali na Dudę vs. Komorowski

P.s. Komentarz/wnioski dopowiedzcie/wyciągnijcie sobie sami

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1342&wid=17565941

http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1811018

Nie wrzucaj 2 linkow na raz, nie kazdy ma 2 monitory.

Gupi prywaciarz

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

Pancie skończmy z tą polityką bo i tak już po ptokach... :-/

Opublikowano

Pancie skończmy z tą polityką bo i tak już po ptokach... :-/

I tu sie mylisz.

Teraz zaczyna sie gra o wybory jesienne.

A juz beda mialy znaczenie

Opublikowano

Pancie skończmy z tą polityką bo i tak już po ptokach... :-/

I tu sie mylisz.

Teraz zaczyna sie gra o wybory jesienne.

A juz beda mialy znaczenie

Tu masz rację ;-) bardziej chodziło mi o prezydenta
Opublikowano

Boseronek wcale nie bedzie Wam lepiej...bo

1.

Jaruś zrobi scpeckomisje i nie będziecie juz mieli drugiej pensji z brania w łapę :)

2.

Cześć tych firm o których mówisz padnie/ bedzie gorzej funkcjonowała

3.

Firmy przeniosą działalność poza granice kraju, tam bedziemy opłacać podatki...i to koledzy policjanci zza miedzy bedą mieli lepiej

4.

Jak Jaruś bedzie wojował z Rosja, a bedzie- to jeszcze ściągnie nam tu wojnę to pogadamy czy te 100tys jest takie zadowolone czy może tez dołączy do grupy frustratów...;)

Opublikowano

Boseronek wcale nie bedzie Wam lepiej...bo

1.

Jaruś zrobi scpeckomisje i nie będziecie juz mieli drugiej pensji z brania w łapę :)

2.

Cześć tych firm o których mówisz padnie/ bedzie gorzej funkcjonowała

3.

Firmy przeniosą działalność poza granice kraju, tam bedziemy opłacać podatki...i to koledzy policjanci zza miedzy bedą mieli lepiej

4.

Jak Jaruś bedzie wojował z Rosja, a bedzie- to jeszcze ściągnie nam tu wojnę to pogadamy czy te 100tys jest takie zadowolone czy może tez dołączy do grupy frustratów...;)

Te 100 tys będzie bronić kraju

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.