Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i kto powiedzial ze nie da sie grac na wiosle

92c909ff96082573c3b0ca8827591533.jpg

skawinski to przy mnie pryszcz ;)

Kto??

P R Y S Z C Z

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to nie znam gościa

Opublikowano

Dzięki za spota :-D

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie ma za co :decayed:

Opublikowano

czytam.... pr, y wiosle

i na koniec wieczoru

dffeb0755c6defc13364d3d0d53f4396.jpg

jest dobrze

Opublikowano

Dzięki za NIE MA ZA CO :decayed:

ABG

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka :hi::kawa:

Opublikowano

:hi::kawa:

boseron :facepalm:

Opublikowano

:hi:

boseron tam to u Was tylko dziwki koks i tajski boks?

Opublikowano

:hi:

Panowie, ma ktoś możliwość rozkodowania VINu pod ETKE? chodzi mi o informację jakie MCE siedzi w aucie....

Opublikowano

:hi:

Panowie, ma ktoś możliwość rozkodowania VINu pod ETKE? chodzi mi o informację jakie MCE siedzi w aucie....

Myślałem, że udało Ci się to wczoraj na spocie ustalić... Bo gadałeś ponad godzine przez telefon... Swoją drogą, skoro tak spoty z Tobą wyglądają, to nie chce wiedzieć jak wygląda grille albo inne imprezy... :facepalm:

ABG

Opublikowano

Dzięki za spota

Opublikowano

:hi:

Panowie, ma ktoś możliwość rozkodowania VINu pod ETKE? chodzi mi o informację jakie MCE siedzi w aucie....

Myślałem, że udało Ci się to wczoraj na spocie ustalić... Bo gadałeś ponad godzine przez telefon... Swoją drogą, skoro tak spoty z Tobą wyglądają, to nie chce wiedzieć jak wygląda grille albo inne imprezy... :facepalm:

ABG

Przechodziłem co chwilę koło was i jak tylko słyszałem ciągłą rozmowę o radarach i wideorejestratorach to zastanawiałem się czy na spocie jestem :P Swoja drogą to w spocie uczestniczyłem tylko w formie telekonferencji bo rozmawiałem z kolegą z forum o montazu lamp :D

Opublikowano

:hi:

Panowie, ma ktoś możliwość rozkodowania VINu pod ETKE? chodzi mi o informację jakie MCE siedzi w aucie....

trzeba było się przypomnieć na spocie, bo miałem vaga i można było wszystko odczytać

Opublikowano

tez mam vaga;) chodzi o auto które stoi daleko a musze części do niego kupić.

Opublikowano

tez mam vaga;) chodzi o auto które stoi daleko a musze części do niego kupić.

zadzwoń do auto speciala do działu części, jak trafisz na miłą Panią (czasem siedzi tam pan, któremu się mało chce) to przez telefon Ci wszystko powie, kiedyś wisiałem na telefonie ze 20min, a miła Pani szukała mi nr pinów do jednej z wtyczek. Szukała nr mimo tego, że jej powiedziałem, że i tak ich u nich nie kupie bo są drogie.

Opublikowano

tez mam vaga;) chodzi o auto które stoi daleko a musze części do niego kupić.

zadzwoń do auto speciala do działu części, jak trafisz na miłą Panią (czasem siedzi tam pan, któremu się mało chce) to przez telefon Ci wszystko powie, kiedyś wisiałem na telefonie ze 20min, a miła Pani szukała mi nr pinów do jednej z wtyczek. Szukała nr mimo tego, że jej powiedziałem, że i tak ich u nich nie kupie bo są drogie.

musiało się jej na prawdę nudzić

Opublikowano

tez mam vaga;) chodzi o auto które stoi daleko a musze części do niego kupić.

zadzwoń do auto speciala do działu części, jak trafisz na miłą Panią (czasem siedzi tam pan, któremu się mało chce) to przez telefon Ci wszystko powie, kiedyś wisiałem na telefonie ze 20min, a miła Pani szukała mi nr pinów do jednej z wtyczek. Szukała nr mimo tego, że jej powiedziałem, że i tak ich u nich nie kupie bo są drogie.

Haha to tak zrobie jak mówisz;) dzięki

Opublikowano

spróbuj - 12 639 20 36

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.