Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuberku cały tydzień jestem poza firmą, dzisiaj wpadłem na 15 min

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Podpiął by mi ktoś VAGa jutro abo w piątek popołudniu? Jednak coś nie tak mam z światłami stopu. Nie działa stop w listwie świeci ABS, ESP i mruga kontrolka od żarowych. Komp powinien podpowiedzieć gdzie szukać. Pozdrawiam.

a to nie przypadkiem czujnik stopu pod pedałem ?

Boseron , ja kupowałem do Swojej Ex B8 kit ATE tarcze + klocki hamowało i działało idelanie

Tak czujnik wymieniłem tylko nie wiem czemu nie działa stop w listwie. Pytanie czy to zbieg okoliczności czy nie działał już wcześniej.

Witam,

Podpiął by mi ktoś VAGa jutro abo w piątek popołudniu? Jednak coś nie tak mam z światłami stopu. Nie działa stop w listwie świeci ABS, ESP i mruga kontrolka od żarowych. Komp powinien podpowiedzieć gdzie szukać. Pozdrawiam.

a to nie przypadkiem czujnik stopu pod pedałem ?

Boseron , ja kupowałem do Swojej Ex B8 kit ATE tarcze + klocki hamowało i działało idelanie

Tak czujnik wymieniłem tylko nie wiem czemu nie działa stop w listwie. Pytanie czy to zbieg okoliczności czy nie działał już wcześniej. Próbowałem dostać sie do listwy stop ale trzeba całą klapę od wewnątrz rozebrać i niestety na pewnym etapie utknąłem i nie mogę jej ruszyć ;/

Opublikowano

pisz wisz gdzie.... expert Gruszka, pozdro z Mazur

Pany potrzebuje zmienic heble bo te co mi meches zalozyl nowe klocki i tarcze po tygodniu są do wyrzucenia, mowilem ATE lub TRW to wsadzil klocki textara a tarcze uj wi jaki i....... skrzywily sie po jednym kursie do Szczytna :( i teraz pytanie, inwestowac tylko w nowe tarcze dobre czy odrazu pchac zestaw od s4

a docierałeś je prawidłowo ? czy od razu hamowanie na maxa ?

Tak czujnik wymieniłem tylko nie wiem czemu nie działa stop w listwie. Pytanie czy to zbieg okoliczności czy nie działał już wcześniej.

a to nie tobie wczoraj na spocie z tym grzebaliśmy ? qrde nie znam jeszcze wszystkich ksywek ;p

Opublikowano

pisz wisz gdzie.... expert Gruszka, pozdro z Mazur

Pany potrzebuje zmienic heble bo te co mi meches zalozyl nowe klocki i tarcze po tygodniu są do wyrzucenia, mowilem ATE lub TRW to wsadzil klocki textara a tarcze uj wi jaki i....... skrzywily sie po jednym kursie do Szczytna :( i teraz pytanie, inwestowac tylko w nowe tarcze dobre czy odrazu pchac zestaw od s4

Piasty proste, dobrze wyczyszczone przy montażu?

Opublikowano

pisz wisz gdzie.... expert Gruszka, pozdro z Mazur

Pany potrzebuje zmienic heble bo te co mi meches zalozyl nowe klocki i tarcze po tygodniu są do wyrzucenia, mowilem ATE lub TRW to wsadzil klocki textara a tarcze uj wi jaki i....... skrzywily sie po jednym kursie do Szczytna :( i teraz pytanie, inwestowac tylko w nowe tarcze dobre czy odrazu pchac zestaw od s4

a docierałeś je prawidłowo ? czy od razu hamowanie na maxa ?

Tak czujnik wymieniłem tylko nie wiem czemu nie działa stop w listwie. Pytanie czy to zbieg okoliczności czy nie działał już wcześniej.

a to nie tobie wczoraj na spocie z tym grzebaliśmy ? qrde nie znam jeszcze wszystkich ksywek ;p

tak tylko nie wiem dlaczego nie włączyliśmy VAGa żeby błędy sprawdzić ;/

Opublikowano

pisz wisz gdzie.... expert Gruszka, pozdro z Mazur

Pany potrzebuje zmienic heble bo te co mi meches zalozyl nowe klocki i tarcze po tygodniu są do wyrzucenia, mowilem ATE lub TRW to wsadzil klocki textara a tarcze uj wi jaki i....... skrzywily sie po jednym kursie do Szczytna :( i teraz pytanie, inwestowac tylko w nowe tarcze dobre czy odrazu pchac zestaw od s4

a docierałeś je prawidłowo ? czy od razu hamowanie na maxa ?

Tak czujnik wymieniłem tylko nie wiem czemu nie działa stop w listwie. Pytanie czy to zbieg okoliczności czy nie działał już wcześniej.

a to nie tobie wczoraj na spocie z tym grzebaliśmy ? qrde nie znam jeszcze wszystkich ksywek ;p

tak tylko nie wiem dlaczego nie włączyliśmy VAGa żeby błędy sprawdzić ;/
Jak chcesz to możemy się gdzieś umówić i zczytać błędy. Wyślę Ci tel kom na Pw - zadzwoń do mnie to się zgadamy gdzieś.

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

:hi: Jak tam Panowie urlopy? ja jeszcze przed :naughty:

Opublikowano

tak tylko nie wiem dlaczego nie włączyliśmy VAGa żeby błędy sprawdzić ;/

w MCE chyba patrzyłem, to nic nie było. Ale w ABS/ESP i silniku to nie wchodziłem

Opublikowano

tez myslalem o ATE lub TRW, fakt zaraz po zalozeniu byla trasa i zadnego docierania hamowanie na maxa, ile tarcze i klocki sie dociera? piasty nie wiem bo to mechanik zmieniał. dzieki za sugestie ;)

Opublikowano

BOSERON jakies 300-500km sie dociera.

Kup tarcze ATE powerdisc + klocki ATE CERAMIC I bedzie cyco

Opublikowano

siema :hi::kawa:

tez myslalem o ATE lub TRW, fakt zaraz po zalozeniu byla trasa i zadnego docierania hamowanie na maxa, ile tarcze i klocki sie dociera? piasty nie wiem bo to mechanik zmieniał. dzieki za sugestie ;)

Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATE

Opublikowano

Panowie jak by ktos potrzebował można u nas zregenerować odłbłsniki ,lampy ,reflektory ,itp.Koszt od 70 zł 1 szt np.soczewka do B6 :wink:


siema :hi::kawa:

tez myslalem o ATE lub TRW, fakt zaraz po zalozeniu byla trasa i zadnego docierania hamowanie na maxa, ile tarcze i klocki sie dociera? piasty nie wiem bo to mechanik zmieniał. dzieki za sugestie ;)

Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATE

w Polsce nie ma rekalacji - rekalamcja tylko w IKEI

Opublikowano

Panowie jak by ktos potrzebował można u nas zregenerować odłbłsniki ,lampy ,reflektory ,itp.Koszt od 70 zł 1 szt np.soczewka do B6 :wink:

siema :hi::kawa:

tez myslalem o ATE lub TRW, fakt zaraz po zalozeniu byla trasa i zadnego docierania hamowanie na maxa, ile tarcze i klocki sie dociera? piasty nie wiem bo to mechanik zmieniał. dzieki za sugestie ;)

Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATE

w Polsce nie ma rekalacji - rekalamcja tylko w IKEI

dokładnie tak ! nawet jak masz rzeczoznawce po swojej stronie to znajdzie się od strony sprzedawcy drugi rzeczoznawca który stanie na przeciw Twojego.. i bujanie konika magika

Opublikowano

Panowie jak by ktos potrzebował można u nas zregenerować odłbłsniki ,lampy ,reflektory ,itp.Koszt od 70 zł 1 szt np.soczewka do B6 :wink:

siema :hi::kawa:

tez myslalem o ATE lub TRW, fakt zaraz po zalozeniu byla trasa i zadnego docierania hamowanie na maxa, ile tarcze i klocki sie dociera? piasty nie wiem bo to mechanik zmieniał. dzieki za sugestie ;)

Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATE
w Polsce nie ma rekalacji - rekalamcja tylko w IKEI

Polecam, moja lampa wyglada jak nowa. Dzieki Wąski.

Opublikowano

Panowie jak by ktos potrzebował można u nas zregenerować odłbłsniki ,lampy ,reflektory ,itp.Koszt od 70 zł 1 szt np.soczewka do B6 :wink:

siema :hi::kawa:

tez myslalem o ATE lub TRW, fakt zaraz po zalozeniu byla trasa i zadnego docierania hamowanie na maxa, ile tarcze i klocki sie dociera? piasty nie wiem bo to mechanik zmieniał. dzieki za sugestie ;)

Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATE
w Polsce nie ma rekalacji - rekalamcja tylko w IKEI
Polecam, moja lampa wyglada jak nowa. Dzieki Wąski.

Ta do domu z IKEI???

Opublikowano

Panowie jak by ktos potrzebował można u nas zregenerować odłbłsniki ,lampy ,reflektory ,itp.Koszt od 70 zł 1 szt np.soczewka do B6 :wink:

siema :hi::kawa:

tez myslalem o ATE lub TRW, fakt zaraz po zalozeniu byla trasa i zadnego docierania hamowanie na maxa, ile tarcze i klocki sie dociera? piasty nie wiem bo to mechanik zmieniał. dzieki za sugestie ;)

Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATE

w Polsce nie ma reklamacji - rekalamcja tylko w IKEI

Opublikowano

Panowie jak by ktos potrzebował można u nas zregenerować odłbłsniki ,lampy ,reflektory ,itp.Koszt od 70 zł 1 szt np.soczewka do B6 :wink:

siema :hi::kawa:

tez myslalem o ATE lub TRW, fakt zaraz po zalozeniu byla trasa i zadnego docierania hamowanie na maxa, ile tarcze i klocki sie dociera? piasty nie wiem bo to mechanik zmieniał. dzieki za sugestie ;)

Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATE
w Polsce nie ma rekalacji - rekalamcja tylko w IKEI
Polecam, moja lampa wyglada jak nowa. Dzieki Wąski.
Ta do domu z IKEI???

Wyjmij kija bo Ci odmoknie

Opublikowano
  • Autor

Waski to kiedy mogę podjechać na polerkę moich lamp ? :wink:

Opublikowano

Waski to kiedy mogę podjechać na polerkę moich lamp ? :wink:

A musisz polerować :whistling:

Opublikowano

Cuber nie musi ale bez rezania ciezko wytrzymać nawet w aucie gdzie juz wszystko jest na maxa wyrezane ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.