Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcesz mojej skóry ;-) ?

nie, dzieki :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Radekst chyba podwyzke dostał bo modzi i modzi i końca nie widac ;)

brawo... idz na calosc

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Jasne, sam siebie okłamujesz :P

:bicz:

na razie bedzie tyle mocy ile jest, tylko jeszcze te wtryski :P

Radekst chyba podwyzke dostał bo modzi i modzi i końca nie widac ;)

brawo... idz na calosc

życzę kazdemu takiego szefa jak mój :friends:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Radziu szkoda że nie mam już zdjęcia Twojego posta.. jakiś czas temu tak samo mówiłeś że już nic nie wkładasz.. .:wink: no ale ta choroba jest nieuleczalna :wink:

Opublikowano

wiem wiem :P

w styczniu po zrobieniu programu tez mowilem, ze tylko program i koniec a tu zonk, w wakacje nowe klamoty wpadly :decayed:

mam gdzies jeszcze nawet rozmowe z Ogrem w ktorej tak samo mowilem :P


no ale jak tu nie robic jak czlowiek w takim towarzystwie przebywa :D

Opublikowano

Nie wolisz kupic b7??

Opublikowano

No właśnie, mam nawet jedno za***iste do sprzedania... :naughty:

Opublikowano

No właśnie, mam nawet jedno za***iste do sprzedania... :naughty:

tego ulepa? jedyne co jest w nim zajebi**te to kierownica :decayed:

Nie wolisz kupic b7??

wolalbym, myslalem zeby w tym roku zmienic na cos mlodszego, ale jeszcze poczekam ;)

moze w przyszlym roku :)

no, takze tego, kierownica kupiona :bag:

Panowie, w s3 8p jest taki sam wieloklin jak w B6?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

001.jpg

takie kółko fajnie by siadło do starego kondona B5

Opublikowano

No właśnie, mam nawet jedno za***iste do sprzedania... :naughty:

tego ulepa? jedyne co jest w nim zajebi**te to kierownica :decayed:

Nie wolisz kupic b7??

wolalbym, myslalem zeby w tym roku zmienic na cos mlodszego, ale jeszcze poczekam ;)

moze w przyszlym roku :)

no, takze tego, kierownica kupiona :bag:

Panowie, w s3 8p jest taki sam wieloklin jak w B6?

Taki sam

Opublikowano

Wieloklin jest taki sam z małą róznicą, więc jak zamontujesz i będzie Ci coś przeskakiwać to daj znać ;-)

Opublikowano

no, takze tego, kierownica kupiona :bag:

Panowie, w s3 8p jest taki sam wieloklin jak w B6?

Taki sam

git :thumbup1:

to teraz potrzebuje redukcje z malego na duzy, nie lezy komus? :)

Wieloklin jest taki sam z małą róznicą, więc jak zamontujesz i będzie Ci coś przeskakiwać to daj znać ;-)

oki ;)

Opublikowano

No właśnie, mam nawet jedno za***iste do sprzedania... :naughty:

tego ulepa? jedyne co jest w nim zajebi**te to kierownica :decayed:

Ja Ci dam gówniarzu ulepa! Sam żeś jest ulep :wink:

Opublikowano

Jest jeszcze fajna rzecz w tym audi, rns sam odrasta jak go ktoś zapier*****

Opublikowano

o, to tak jak w Twojej bylej :decayed:

Opublikowano

ulepy to tu wszyscy mają oprocz mnie ;)

Opublikowano

O!

Opublikowano

ulepy to tu wszyscy mają oprocz mnie ;)

Jesli 25% w oryginalnym kolorze to nie ulep to faktycznie....;)

Opublikowano

e nie przesadzaj, miala moze z 10 %

Opublikowano

Kiera odebrana :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.