Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi::kawa:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ta śpiąca królewna w środku to Cuber ?

dla Ciebie PAN CUBER :decayed:

Opublikowano

Ta śpiąca królewna w środku to Cuber ?

dla Ciebie PAN CUBER :decayed:

Patrząc na to zdjęcie ciężko nazwać cie PANEM :P

Opublikowano

Ta śpiąca królewna w środku to Cuber ?

dla Ciebie PAN CUBER :decayed:

Patrząc na to zdjęcie ciężko nazwać cie PANEM :P
Hahahah....trochę tak :)
Opublikowano
  • Autor

PAN jedzie w środku i aby nie obijał się o drzwi ze zmęczenia ma dwie poduszki po bokach ! :) Tak się dba o Pana :)

Opublikowano

PAN jedzie w środku i aby nie obijał się o drzwi ze zmęczenia ma dwie poduszki po bokach ! :) Tak się dba o Pana :)

Buahahaha

Wariaty :))

Opublikowano

widzieliscie jak 31.10.15 lecial meteoryt nad Polska?

akurat wtedy z Kielc lecialem, w sekundzie sie jasno zrobilo, niecodziennie widzi sie taki widok ;)

widze, ze na YT pojawilo sie kilka filmikow

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

widzieliscie jak 31.10.15 lecial meteoryt nad Polska?

akurat wtedy z Kielc lecialem, w sekundzie sie jasno zrobilo, niecodziennie widzi sie taki widok ;)

O której jechałeś? Ja też wracałem z Kielc ale meteorytów nie widziałem...

Opublikowano

Pewnie swieca mu nie domaga a on myslal, ze to meteoryty :decayed:

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Pewnie swieca mu nie domaga a on myslal, ze to meteoryty :decayed:

Jakbyś miał Zenon zamiast xenonu...tez byś widział...

Opublikowano

:grin::grin:

Opublikowano

Powitać z rana :bry::kawa:

Opublikowano

Dobry Pany :kawa:

Opublikowano

widzieliscie jak 31.10.15 lecial meteoryt nad Polska?

akurat wtedy z Kielc lecialem, w sekundzie sie jasno zrobilo, niecodziennie widzi sie taki widok ;)

O której jechałeś? Ja też wracałem z Kielc ale meteorytów nie widziałem...
Nie meteortow tylko meteoryta, jednego.

Kurcze nie pamietam ktora to byla dokladnie godzina, okolo 19 chyba.

Opublikowano

:hi: jak by ktoś szukał mam dwie 205/55/16 zima tak na dwie zimy w dobrej cenie :wink:

Opublikowano

:hi:

widzieliscie jak 31.10.15 lecial meteoryt nad Polska?
akurat wtedy z Kielc lecialem, w sekundzie sie jasno zrobilo, niecodziennie widzi sie taki widok ;)

O której jechałeś? Ja też wracałem z Kielc ale meteorytów nie widziałem...
Nie meteortow tylko meteoryta, jednego.
Kurcze nie pamietam ktora to byla dokladnie godzina, okolo 19 chyba.

To dopiero początek, ma się to powtarzać przez najbliższe (chyba) 1,5 tyg także wszystko przed nami!

Kto na spota ?

Opublikowano

widzieliscie jak 31.10.15 lecial meteoryt nad Polska?

akurat wtedy z Kielc lecialem, w sekundzie sie jasno zrobilo, niecodziennie widzi sie taki widok ;)

O której jechałeś? Ja też wracałem z Kielc ale meteorytów nie widziałem...
Nie meteortow tylko meteoryta, jednego.

Kurcze nie pamietam ktora to byla dokladnie godzina, okolo 19 chyba.

To ja jechałem sporo wcześniej

Edytowane przez ruks

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.