Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

O ktorej mnie wiecej bedziecie w Bochni?? Ja tam bede czekac

hmmm mysle ze ok 13-30 powinnismy juz byc , ale gdzie bedziesz czekał ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O ktorej mnie wiecej bedziecie w Bochni?? Ja tam bede czekac

hmmm mysle ze ok 13-30 powinnismy juz byc , ale gdzie bedziesz czekał ?

Nie wiem nie znam Bochni ale racze na jakiejs stacji,mam numer do Ciebie to jak bede to tyrkne gdzie czekam
Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 11:31

Cytuj

UWAGA: Bardzo proszę, aby osoby które zamawiały polar lub bluzę, wzięły na dzisiejszy spocik pieniążki.

Z góry serdecznie dziękuję

jarko jak masz jeszcze jakis wolny xxl to wez ze sobą oblukam i jak bedzie ok to wezne

Czytaj forum

spokojnie to był spontan teraz sie zdecydowałem :decayed: wiec nie czytałem nic, a co jest juz nie ma ????

Opublikowano
  • Autor

TUKAN , to dzwoń do mnie jak coś, ale myśle co byś stał za Bochnią ( droga Bochnia - Brzesko ) gdzieś po prawej stronie beda tam stacje :gwizdanie:

Opublikowano

TUKAN , to dzwoń do mnie jak coś, ale myśle co byś stał za Bochnią ( droga Bochnia - Brzesko ) gdzieś po prawej stronie beda tam stacje :gwizdanie:

Tak tez i zrobie :decayed:
Opublikowano

UWAGA: Bardzo proszę, aby osoby które zamawiały polar lub bluzę, wzięły na dzisiejszy spocik pieniążki.

Z góry serdecznie dziękuję :hi:

:hi: wszystkim

Jarko ja Ci dam kasę w środę , ok?

dzisiaj mnie nie ma na spociku

udanej zabawy :hi:

Opublikowano

:hi:

Widzę że się dobrze bawiliście na kawalerskim, byliście przynajmniej grzeczni jak wasze kobiety :?: :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 15:19_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=Q1ntOt_QEb0

Oblookajcie do 1 minuty... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

joł pany

dzisiaj byłem sobie wypróbować nowy aparacik i powiem wam, że jestem zadowolony mimo, iż aparat jest tanszy od poprzedniego nikona, mam nadzieje ze zdjecia sie spodobają, troche mono tematyka ale to pierwsza sesja :wink4:

zalew2jm4.jpg

aaaoh7.jpg

bbbbzb4.jpg

ccccql6.jpg

Opublikowano

fajne , jaki to aparat?

Opublikowano

sony a300

Opublikowano

a podkręcałeś je PS?

Opublikowano

pierwsze jest w hdrze wiec automatycznie musi przejsc przez program

drugie delikatnie sciemnione

trzecie tylko b&w

czwarte poprawa kontrastu

no i ramka

Opublikowano

to daj jakieś dziewicze nie obrobione przez żadne programy

Opublikowano

prosze bardzo, nie ruszane

ddddyj1.jpg

eeeesb1.jpg

ggggir3.jpg

fffkr6.jpg

Opublikowano

spoko :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wszystkim za spocika jak i w Brzesku tak i w Galerii , Nowi sie pojawili :good:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 20:47_________________________________________________Sony a300 ? ile kosztował ? i gdzie kupiony?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.