Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie Ty sie synek podziewasz?
ptakow jakby coraz mniej, wiec pewnie trasy robisz... :P

Opublikowano

Nie tylko Miodek kosi ptaki, ostatnio u klienta znalazłem :D

"http://www.fotosik.pl/zdjecie/df81539beb6c10da"

Zgadnijcie w jakim aucie...w dodatku też czarne ;)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

I tak nikt nie pobije Boserona który kotlety robi na kolektorze ;-)

Opublikowano

:hi::kawa:

D4NTE - dzieki za linki do INSTRUKCJI ( ale i tak musimy obgadać start/stop) bo dziwny jest

- ależ ten WRC się narobił.

Zdjęcia: ( jutro reszta) te sa z odbioru jak poniżej : (felunek zimowy- lato ma alu 17")

http://www.fotosik.pl/zdjecie/098ca3e62db7a08e

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b8a05829643baa05

http://www.fotosik.pl/zdjecie/aa1a7cb05f4f6934

http://www.fotosik.pl/zdjecie/742b38646848c698

:wink: ładniutki a środek powiem Ci :kox: :kox: :kox:

NO TAK - faktycznie, środek to najfajniejsza sprawa w tym aucie.

Gwarancji mam jeszcze rok - to służbowe auto więc nie mogę przeginać, ale na tuningu nie zależy mi aż tak bardzo - chciałem tylko poznać mroziwości .

Kto tu w Audi Service pracuje - bo musze z Webasto podjechac.

Opublikowano

Ten środek to jakiś chyba indywidualny pakiet? Pierwszy raz taki widzę ale na żywo będzie trzeba zobaczyć :decayed:

Opublikowano

I tak nikt nie pobije Boserona który kotlety robi na kolektorze ;-)

a ktory to jajka sobie pod maska robil, bo nie pamietam? :decayed:

masterchefa mozna na spotach krecic :grin:

NO TAK - faktycznie, środek to najfajniejsza sprawa w tym aucie.

Gwarancji mam jeszcze rok - to służbowe auto więc nie mogę przeginać, ale na tuningu nie zależy mi aż tak bardzo - chciałem tylko poznać mroziwości .

Kto tu w Audi Service pracuje - bo musze z Webasto podjechac.

jak masz wrzucac boxa to lepiej nic nie rob tylko poczekaj az sie gwarancja skonczy i zrob to po ludzku ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

D4NTE - dzieki za linki do INSTRUKCJI ( ale i tak musimy obgadać start/stop) bo dziwny jest

- ależ ten WRC się narobił.

WEBASTO - no nie włącza sie z pilota ( niby mruga) ale jak to nie bateryjka to serwis Bełtowski zarobi ( mam gwarancje Plus!)

CHIP - kto mi to zrobi dobrze ( ale niestety BOX)

Zdjęcia: ( jutro reszta) te sa z odbioru jak poniżej : (felunek zimowy- lato ma alu 17")

http://www.fotosik.pl/zdjecie/098ca3e62db7a08e

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b8a05829643baa05

http://www.fotosik.pl/zdjecie/aa1a7cb05f4f6934

http://www.fotosik.pl/zdjecie/742b38646848c698

gratki ładniutka furmanka, a czarny kolor tylko na plus. Środek bajka.

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano

I tak nikt nie pobije Boserona który kotlety robi na kolektorze ;-)

a ktory to jajka sobie pod maska robil, bo nie pamietam? :decayed:

masterchefa mozna na spotach krecic :grin:

NO TAK - faktycznie, środek to najfajniejsza sprawa w tym aucie.

Gwarancji mam jeszcze rok - to służbowe auto więc nie mogę przeginać, ale na tuningu nie zależy mi aż tak bardzo - chciałem tylko poznać mroziwości .

Kto tu w Audi Service pracuje - bo musze z Webasto podjechac.

jak masz wrzucac boxa to lepiej nic nie rob tylko poczekaj az sie gwarancja skonczy i zrob to po ludzku ;)

Tu mnie zaciekawiłeś:

wiele sie pisze o "box'ach" - dlaczego sa gorsze od softu wgranego do OM?

np. Vtech pokazuje dla tego modelu silnika minimalnie gorsze parametry "after'' na "box" w stosunku do "soft change"

Mam u nich zrobione 2 auta ( 200KM jako soft direct ) i złego słowa nie powiem - może nie używam tych rozwiązań do sportowych wyscigów ..ale auto po zmianie softu trzyma parametry i np.BMW ma już 50 000 przebiegu po sofcie..

To taki przyczynek do dyskusji...

Opublikowano

:bry:

Ma ktoś z Was jakąś zaufaną osobę w Orange? Bo mój kontakt się skończył a mam dwie umowy do przedłużenia... Dzięki z góry :hi:

ABG

Opublikowano

Nie mam nikogo w Orange ale ze dwa schabowe pod maską bym znalazł

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Boseron ile cenicie tą B7?? Podeślij numer telefonu na PW

Opublikowano
  • Autor

Mohito extra furmanka :)

Srodek extra brak tylko czarnego piano w srodku i będzie malina :) ale to i tak nie ma znaczenia najważniejsze jest QUATTRO !!! :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mohito extra furmanka :)

Srodek extra brak tylko czarnego piano w srodku i będzie malina :) ale to i tak nie ma znaczenia najważniejsze jest QUATTRO !!! :decayed:

Dzięki

Tak musze przyznać ze odzwyczaiłem sie od quattro- teraz ponownie doceniam 4 pędne koła :)

Q - to jednak warte jest kazde pieniadze !

Czarne piano - to był sarkazm ? :) ( taka "kalwaria" to pasuje do Merca)

Opublikowano

Panie i Panowie mam nowe wahacze do B6 B7 ORYGINAŁY ceny bardzo korzystne np.banan 280zł

Opublikowano

DOBRA - przyjmijmy że to sprawa gustu :)

Opublikowano

Ktos sie jutro wybiera do Wieliczki na wośp?

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Ja się wybieram, dzieje się coś ciekawego?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.