Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje! Co do map gadaj jakie masz MMI bo od tego trzeba zacząć. SS wyłączymy ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no własnie :

- jak tu się fotki wstawia ?

- jest co wyłączać..jest ( ale jaki to MMI to musicie mi podpowiedzieć)

Opublikowano
  • Autor

Mohito, wejdz na fotosik.pl dodaj fotke i wrzuć linkiem ;)

Opublikowano

Wrzuć fotki wnętrza to będziemy wiedzieć wiecej

Opublikowano

blachary samochodowe... a moze byscie zaprosili kolege na spota :wink:

Opublikowano

Dzieki za zaproszenie :) ... ma spotach bywałem gdy miałem białe audi ...teraz gdy miałem citroena nie było odwagi.... ( śmiejecie się nawet z Audi a co dopiero z citroena ..:))

więc wracam na spoty ale dopiero od 19/01

Opublikowano

Z tego co pamietam byłeś cytryna na spocie wiec nie pitol

Opublikowano

Witam Panowie oraz Panie :)

Kiedy jakiś spot bo bym się może pojawił jakby był czas ? :)

Opublikowano

wtorek 20:00 galeria kazimierz parking na samej gorze

Opublikowano

Tylko nie citroenem

Wysłane z iPhone

Opublikowano

odezwal sie ten co jezdzi audi :decayed:

Opublikowano

D4NTE - dzieki za linki do INSTRUKCJI ( ale i tak musimy obgadać start/stop) bo dziwny jest

- ależ ten WRC się narobił.

WEBASTO - no nie włącza sie z pilota ( niby mruga) ale jak to nie bateryjka to serwis Bełtowski zarobi ( mam gwarancje Plus!)

CHIP - kto mi to zrobi dobrze ( ale niestety BOX)

Zdjęcia: ( jutro reszta) te sa z odbioru jak poniżej : (felunek zimowy- lato ma alu 17")

http://www.fotosik.pl/zdjecie/098ca3e62db7a08e

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b8a05829643baa05

http://www.fotosik.pl/zdjecie/aa1a7cb05f4f6934

http://www.fotosik.pl/zdjecie/742b38646848c698

Opublikowano

Ile masz tej gwarancji ze chcesz boxa robić? Szkoda silnik męczyć czymś takim...

Stołki :kox:

Edytowane przez edraven

Opublikowano

:hi::kawa:

D4NTE - dzieki za linki do INSTRUKCJI ( ale i tak musimy obgadać start/stop) bo dziwny jest

- ależ ten WRC się narobił.

Zdjęcia: ( jutro reszta) te sa z odbioru jak poniżej : (felunek zimowy- lato ma alu 17")

http://www.fotosik.pl/zdjecie/098ca3e62db7a08e

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b8a05829643baa05

http://www.fotosik.pl/zdjecie/aa1a7cb05f4f6934

http://www.fotosik.pl/zdjecie/742b38646848c698

:wink: ładniutki a środek powiem Ci :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ładna ta b8

Panowie pamięta ktoś moje pierwsze b7 granatowe po ojcu ?

No to jest na sprzedaż , kuzyn sprzedaje , auto stan bardzo dobry wymienił turbo zawieche i klocki z tarczami , bez wkładu cena koło 25 rok 05 2.0 140 km

Wysłane z iPhone

Stołki sport przebieg ori 260 kkm

Wysłane z iPhone

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Boseron nie chcesz kupić? Dobre auto było :-)

Mohito B8 elegancka, poza tym ze czarna ;-)

Opublikowano

Boseron nie chcesz kupić? Dobre auto było :-)

Ruks, to pytanie bylo nie na miejscu :decayed:

bez wkładu

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Boseron nie chcesz kupić? Dobre auto było :-)

Ruks, to pytanie bylo nie na miejscu :decayed:

bez wkładu

Hahahaha :-)
Opublikowano

Boseron nie chcesz kupić? Dobre auto było :-)

Ruks, to pytanie bylo nie na miejscu :decayed:

bez wkładu

szybko się uczysz ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.