Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie poszukuje ktoś kiery 4 ramiennej w idealnym stanie do a3 8P z 2012r, multifunkcja w chromie , uprzedzając pytania nie pasuje do A4 :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Na spocie będzie miał ktoś do odsprzedania ramki klubowe?

Pzdr.

Powinienem być :decayed:

Opublikowano

Siemka :hi:

Opublikowano

Bry :hi:

To co Panowie, pizza hut dzisiaj? :grin:

Opublikowano

Witam

Na spocie będzie miał ktoś do odsprzedania ramki klubowe?

Pzdr.

Powinienem być :decayed:

Przeglądam dłuższą chwile ten post, i nie zauważyłem Twojego podpisu, gapa ze mnie :)

Opublikowano

Nie mogłeś go wcześniej zobaczyć bo ogarniałem go wczoraj [emoji6]

Radek jedz już i zamawiaj bedzie w sam raz na wieczór

Opublikowano
  • Autor

:hi: Ja jak coś to dziś Kurczaki pizzy długo nie zamówię :)

ps. w sumie to Transit mógł by w ramach rekompensaty za straty moralne , stracony czas coś postawić :)

Opublikowano

:hi: Ja jak coś to dziś Kurczaki pizzy długo nie zamówię :)

ps. w sumie to Transit mógł by w ramach rekompensaty za straty moralne , stracony czas coś postawić :)

a co sie podziało?

Opublikowano

jak cos to sa kupony w kfc ;)


:hi: Ja jak coś to dziś Kurczaki pizzy długo nie zamówię :)

ps. w sumie to Transit mógł by w ramach rekompensaty za straty moralne , stracony czas coś postawić :)

a co sie podziało?

przyprawil Cubra o kilka siwych wlosow wiecej :decayed:

Opublikowano

jak cos to sa kupony w kfc ;)

:hi: Ja jak coś to dziś Kurczaki pizzy długo nie zamówię :)

ps. w sumie to Transit mógł by w ramach rekompensaty za straty moralne , stracony czas coś postawić :)

a co sie podziało?

przyprawil Cubra o kilka siwych wlosow wiecej :decayed:

szczegóły mnie interesują :wink:

Opublikowano

Transit nie zarezerwowal w tamtym tygodniu stolika w pizzy hut i Cuber musial jesc na zewnatrz dopoki sie miejsce nie zwolnilo


a ze czekalismy na pizze ze 2 godziny to chlopoczyna zmarzł troche

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

łooo to faktycznie niefajnie..

Opublikowano

łooo to faktycznie niefajnie..

gorsze jest to ze Transit nie poczuwa sie do winy i wszystko zwala na chu*owa obsluge pizzy hut, po czesci ma racje, ale i tak zj***ł :decayed:

Opublikowano

ale pierdu pierdu...

Muszę Was w końcu nawiedzić ;-)

Opublikowano

ale pierdu pierdu...

Muszę Was w końcu nawiedzić ;-)

ja też :wink:

Opublikowano
  • Autor

Transit nie zarezerwowal w tamtym tygodniu stolika w pizzy hut i Cuber musial jesc na zewnatrz dopoki sie miejsce nie zwolnilo

a ze czekalismy na pizze ze 2 godziny to chlopoczyna zmarzł troche

Chyba Ty :)

Opublikowano

ale pierdu pierdu...

Muszę Was w końcu nawiedzić ;-)

ja też :wink:

i ja :)

Opublikowano

ja chyba tez wpadne ;)

Opublikowano

Ja poproszę zonę żeby mi kanapki na spota zrobiła

Opublikowano

łooo to faktycznie niefajnie..

gorsze jest to ze Transit nie poczuwa sie do winy i wszystko zwala na chu*owa obsluge pizzy hut, po czesci ma racje, ale i tak zj***ł :decayed:

Za to Ty zamiast użyć swojego uroku osobistego latino alvaro czekałeś na kolejny kawałek pizzy :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.