Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w takim razie nie ma sie czym chwalic :decayed:
przyjedz do nas na spota, to Ci Radziu pokaze gdzie raki zimuja :P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tym razem to my bysmy Gabriel wachali spaliny :decayed:


chyba ze wystartujemy Twoim bolidem :naughty:

Opublikowano

A ja Wam powiem że Pablo swoją betą by Was wszystkich wyj*bał :green:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

A ja Wam powiem że Pablo swoją betą by Was wszystkich wyj*bał :green:

Dokładnie!! Bo On ma tam silnik ten sam co 3,0 tylko 2,5 :green:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

A ja Wam powiem że Pablo swoją betą by Was wszystkich wyj*bał :green:

Dokładnie!! Bo On ma tam silnik ten sam co 3,0 tylko 2,5 :green:

f*ck MUSLIM

Amen!
Opublikowano

Radziu ciesz się chłopie że 300 kg cięższy samochód Objechales no i ja na 18 kapcie 235 ty na 16 z pustym bakiem tak że gratulacje, Ty po grubych modach z tego co pamiętam mówiłeś że masz ponad 170 kucy ja nic nie dłubałem prócz programu u edravena więc moce zbliżone bo u mnie jest 180 około może więcej nie wiem.

P.s. Edravena co to ma k.... Być! Reklamacja ;)

Opublikowano

Radziu ciesz się chłopie że 300 kg cięższy samochód Objechales no i ja na 18 kapcie 235 ty na 16 z pustym bakiem tak że gratulacje, Ty po grubych modach z tego co pamiętam mówiłeś że masz ponad 170 kucy ja nic nie dłubałem prócz programu u edravena więc moce zbliżone bo u mnie jest 180 około może więcej nie wiem.

P.s. Edravena co to ma k.... Być! Reklamacja ;)

Bosek, następnym razem ja się z Tobą chętnie ścignę ;-) Też mam 18" ;-)

Edytowane przez OGr

Opublikowano

zapowiada sie ciekawy wtorek :wink:
albo Panowie, po co do wtorku czekac...

Opublikowano

zapowiada sie ciekawy wtorek :wink:

albo Panowie, po co do wtorku czekac...

Racja, we wtorek nie będę mógł ostro hamować ;-)

Swoją drogą co Was tak wzięło na wyścigi ?

Opublikowano

Radek zaczal kozaczyc, ze ma najszybsze auto i ze nawet GTR mu nie straszny... i tak juz poszlo :wink:

Opublikowano

hahahahahaha, spadłem z krzesła ;-)

Gabriel, wymieniałeś już tylne heble? Pamiętasz o mnie ?

Opublikowano

Ogr a co to moje auto to jakaś miarka jest? Objechany git koniec modów, przegrana.....k**wa dlubiemy dalej ;)

Opublikowano

hahahahahaha, spadłem z krzesła ;-)

Gabriel, wymieniałeś już tylne heble? Pamiętasz o mnie ?

Ty mnie chcesz pozbawic calego ukladu hamulcowego :)

poki co nic nie zmienialem... ale o ile pamietam, to chciales tarcze do przymiarki

Opublikowano

Hejka, nie wybiera się ktoś do wawy w poniedziałek?

Opublikowano

hahahahahaha, spadłem z krzesła ;-)

Gabriel, wymieniałeś już tylne heble? Pamiętasz o mnie ?

Ty mnie chcesz pozbawic calego ukladu hamulcowego :)

poki co nic nie zmienialem... ale o ile pamietam, to chciales tarcze do przymiarki

Jedną tarczę i wymiary montażowe jarzma z obu stron ;-)

Opublikowano

Ogr a ile Ty tam masz na wykresie

Opublikowano

Ogr a ile Ty tam masz na wykresie

ledwo trzyma serię

Opublikowano

http://olx.pl/i2/oferta/audi-a4-quattro-benzyna-lpg-lift-kubelki-alufelgi-podgrzewane-fotele-CID5-IDd8kMP.html#15d8cedd03

Radek jak już się bawisz w mody bo widzę że Dobrze Ci idzie to nie lepiej zamienić na taką, fajna baza no i Q

O widzę że się sprzedała a fajny egzemplarz był za 12 koła

Ogr a ile Ty tam masz na wykresie

ledwo trzyma serię
tak też słyszałem
Opublikowano

A wiedział, że się ścigacie?

jest wazelina [emoji160]

boseron już się o ciebie pytał w którym pokoju śpisz [emoji129]

Opublikowano

Radziu ciesz się chłopie że 300 kg cięższy samochód Objechales no i ja na 18 kapcie 235 ty na 16 z pustym bakiem tak że gratulacje, Ty po grubych modach z tego co pamiętam mówiłeś że masz ponad 170 kucy ja nic nie dłubałem prócz programu u edravena więc moce zbliżone bo u mnie jest 180 około może więcej nie wiem.

P.s. Edravena co to ma k.... Być! Reklamacja ;)

dostales baty i koniec, na ch**j drazyc temat :D

mozesz byc nawet i tone ciezszy i jezdzic na 22", dostales to dostales :P

jak mialem u siebie tylko program to mnie B8-ką objechales i nie plakalem ze ja mialem 140km a Ty 180 czy 190, ze niesprawiedliwe i powinienes zabrac pieciu chlopa na poklad i Ramzesa do bagaznika

A Ty Ogr wpadłbyś wreszcie na spota.. mam po Ciebie przyjechac i Cie odwiezc zebys ruszyl swoje 4 litery?

juz nie pamietam kiedy ostatnio Cie widzialem poza brama garazu

Radek zaczal kozaczyc, ze ma najszybsze auto i ze nawet GTR mu nie straszny... i tak juz poszlo :wink:

ale Ci jebniem :decayed:

kto mnie podpuszczal? kto mnie na rybitwy wywlekł?! :grin:

jeszcze niewiele braklo i by nas Boskiego koledzy zhaltowali przez Ciebie, Ty Judaszu jeden :decayed:

Edytowane przez Radekst

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.