Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będę dzisiaj to ci powiem ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym brał automat. Ileż można machać tym lewakiem

Opublikowano

:hi:

niektórzy jadą na zlot inni idą do pracy

Życie jest sztuka wyboru ;)

LENNOX w końcu zacząłeś po ludzku pisać. Nie słuchaj i kupuj kurę choć przyznam szczerze ze ten Superb co wkleiłeś do drogawy troche.

A patrzyłeś za 1.8T w 4x4??

Opublikowano

Dzięki za spota

Opublikowano

LENNOX w końcu zacząłeś po ludzku pisać. Nie słuchaj i kupuj kurę choć przyznam szczerze ze ten Superb co wkleiłeś do drogawy troche.

A patrzyłeś za 1.8T w 4x4??

To był przykład.

1.8 nie chce bo się podobno psuje na potęge.


dzieki za spota

Opublikowano

Pirońsko nudno

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja tam wszystko robię u Kamila i jestem mega zadowolony!!!

Kerczi ja tak samo i też mega zadowolony ale czy to zasługa klubu......

W tej branży jak nie zrobi dobrej ceny to pójdziesz do konkurencji tyle w temacie

Choć jeszcze się nie zdarzyło :)

Ale kto powiedział ze to zasługa klubu. Kolega zapytał, dostał odpowiedz. A hasło a4-klub jedynie kwestia ze to znajomy znajomego i być może ciut inaczej zostanie potraktowany tylko i aż tyle. Nikt tutaj nie mówi o czymś innym, Kamil jest bardzo profesjonalny nie zależnie od tego z kim działa( znajomym/bądź nie).
Ja przeczytałem że na hasło klubu jest zniżka popraw mnie jeżeli nie umiem czytać ;) z resztą się zgadzam
Opublikowano

LENNOX w końcu zacząłeś po ludzku pisać. Nie słuchaj i kupuj kurę choć przyznam szczerze ze ten Superb co wkleiłeś do drogawy troche.

A patrzyłeś za 1.8T w 4x4??

To był przykład.

1.8 nie chce bo się podobno psuje na potęge.

dzieki za spota

;)))))))))))

Tak psują sie cewki i Ew. Łańcuszek za 250zl

Ale fakt, zapomniałem o bezawaryjnej dwulitrowce w 170KM ;))))

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Kcesz moje a6?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

FWD ? Pfffff.

Te mały, cicho

Opublikowano
  • Autor

Kercziak no jest jeszcze parę innych wad w tym silniku 1,8 ale ogólnie udana w miarę konstrukcja i tania w obsłudze.....

Jak dla mnie Kura Superb to auto bez charakteru , takie ot sobie jak każde inne , typu Mondeo, C5 czy Laguna :)


Lennox => https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A6-Avant-3.0-TDI-DPF-quattro-S-Line/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:1900_10_,frn:2008,frx:2011,prn:8000,prx:15000,vcg:estatecar,fwd:true/pg:vipcar/223106081.html

Chciałeś A6 polifta quattro do 13 tyś euro znajdziesz z przebiegiem do 190 tyś km.....


ale najpierw to idź i pojeździł superbem czy Ci pasuje i się dobrze w nim czujesz :) w sumie teraz przez to że jeździsz Seatem będziesz miał inne odczucia :)

Opublikowano

Jeździłem superbem z 2007 roku i miło mnie zaskoczył komfortem i płynnością nie mówiąc o ilości miejsca wewnątrz zwłaszcza z tyłu, jeżeli Lenox patrzy na rocznik bo chce mieć coś młodszego to kure kupi kilka lat do przodu niz c6.

P.s. Na marginesie moja córka nie mówi kura tylko co to za auto z ręką w znaczku Tato ;)

Cuber wszyscy wiemy że dla Ciebie nie na innych marek ale są i to niejednokrotnie nie gorsze od audi. Za te same pieniądze z podobnym wypasem kupujesz kilka lat młodszego np paska co potwierdził Kerczi i cieszysz się bezawaryjną jazda

Lenox patrz co Tobie się podoba......Nie chcesz x3 okazyjnie ;) hehe

Opublikowano
  • Autor

Boski to sprawdź Jaką i za ile można Kupić Kurę Superb II pędzoną na 4 buty w kombi :) 55 tyś to minimum z minimum z przelotem 170 tyś rok 11/12

Opublikowano

P.s. Ja bym brał C6 ale tylko w mocnej benzynie

Zgadzam się z Tobą większość tych aut to poflotowki

Edytowane przez boseron

Opublikowano
  • Autor

Boski jak Ja kocham jak wypisujesz Swoje myśli..... Bardzo dobrze wiem że są inne auta, jest ich bardzo dużo i czasem nawet fajne :) ...... ale Audi jest jedno :P:P:P

A tak na serio to Lennox nie chce pasiora bo mu się nie podoba ..... też mu go proponowałem :) to ma na niego alergię taką samą jak Ja na kurę :)

wedle kryteriów Lennoxa to hmmmm ciękzo :) 4x4 avant rok 2009-12 , xenon , resztę się wyreza :)

Opublikowano

Ty w ogóle mnie lubisz Cuberku elemelku :)

Też chciałem kupić kuro-reke już byłem bliski bo odkąd weszły re modele podobały mi się,

Lenox mój szwagier pracuje w skodzie w salonie w Wieliczce kup nowy model dostaniesz rabat duży na hasło a4 klubu ;)

Opublikowano
  • Autor

nie lubię Cię , już sobie nie słodź :D

Opublikowano

nie lubię Cię , już sobie nie słodź :D

Ciekawe kto Ci kiełbasę będzie w Mordorze smażył, chyba Gruszka
Opublikowano
  • Autor

Transit :)

Opublikowano

No i jak w końcu jedziemy Pany, ustawiamy się na piątek na stacji jak rok temu tylko o której godzinie?

Transit :)

A no chyba że tak
Opublikowano
  • Autor

Wurger wyslij mi na pw Swój numer komórki :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.