Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi


LENNOX w końcu zacząłeś po ludzku pisać. Nie słuchaj i kupuj kurę choć przyznam szczerze ze ten Superb co wkleiłeś do drogawy troche.

A patrzyłeś za 1.8T w 4x4??

To był przykład.

1.8 nie chce bo się podobno psuje na potęge.


dzieki za spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam wszystko robię u Kamila i jestem mega zadowolony!!!

Kerczi ja tak samo i też mega zadowolony ale czy to zasługa klubu......

W tej branży jak nie zrobi dobrej ceny to pójdziesz do konkurencji tyle w temacie

Choć jeszcze się nie zdarzyło :)

Ale kto powiedział ze to zasługa klubu. Kolega zapytał, dostał odpowiedz. A hasło a4-klub jedynie kwestia ze to znajomy znajomego i być może ciut inaczej zostanie potraktowany tylko i aż tyle. Nikt tutaj nie mówi o czymś innym, Kamil jest bardzo profesjonalny nie zależnie od tego z kim działa( znajomym/bądź nie).
Ja przeczytałem że na hasło klubu jest zniżka popraw mnie jeżeli nie umiem czytać ;) z resztą się zgadzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LENNOX w końcu zacząłeś po ludzku pisać. Nie słuchaj i kupuj kurę choć przyznam szczerze ze ten Superb co wkleiłeś do drogawy troche.

A patrzyłeś za 1.8T w 4x4??

To był przykład.

1.8 nie chce bo się podobno psuje na potęge.

dzieki za spota

;)))))))))))

Tak psują sie cewki i Ew. Łańcuszek za 250zl

Ale fakt, zapomniałem o bezawaryjnej dwulitrowce w 170KM ;))))

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kcesz moje a6?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

FWD ? Pfffff.

Te mały, cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kercziak no jest jeszcze parę innych wad w tym silniku 1,8 ale ogólnie udana w miarę konstrukcja i tania w obsłudze.....

Jak dla mnie Kura Superb to auto bez charakteru , takie ot sobie jak każde inne , typu Mondeo, C5 czy Laguna :)


Lennox => https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A6-Avant-3.0-TDI-DPF-quattro-S-Line/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:1900_10_,frn:2008,frx:2011,prn:8000,prx:15000,vcg:estatecar,fwd:true/pg:vipcar/223106081.html

Chciałeś A6 polifta quattro do 13 tyś euro znajdziesz z przebiegiem do 190 tyś km.....


ale najpierw to idź i pojeździł superbem czy Ci pasuje i się dobrze w nim czujesz :) w sumie teraz przez to że jeździsz Seatem będziesz miał inne odczucia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem superbem z 2007 roku i miło mnie zaskoczył komfortem i płynnością nie mówiąc o ilości miejsca wewnątrz zwłaszcza z tyłu, jeżeli Lenox patrzy na rocznik bo chce mieć coś młodszego to kure kupi kilka lat do przodu niz c6.

P.s. Na marginesie moja córka nie mówi kura tylko co to za auto z ręką w znaczku Tato ;)

Cuber wszyscy wiemy że dla Ciebie nie na innych marek ale są i to niejednokrotnie nie gorsze od audi. Za te same pieniądze z podobnym wypasem kupujesz kilka lat młodszego np paska co potwierdził Kerczi i cieszysz się bezawaryjną jazda

Lenox patrz co Tobie się podoba......Nie chcesz x3 okazyjnie ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski to sprawdź Jaką i za ile można Kupić Kurę Superb II pędzoną na 4 buty w kombi :) 55 tyś to minimum z minimum z przelotem 170 tyś rok 11/12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. Ja bym brał C6 ale tylko w mocnej benzynie

Zgadzam się z Tobą większość tych aut to poflotowki

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski jak Ja kocham jak wypisujesz Swoje myśli..... Bardzo dobrze wiem że są inne auta, jest ich bardzo dużo i czasem nawet fajne :) ...... ale Audi jest jedno :P:P:P

A tak na serio to Lennox nie chce pasiora bo mu się nie podoba ..... też mu go proponowałem :) to ma na niego alergię taką samą jak Ja na kurę :)

wedle kryteriów Lennoxa to hmmmm ciękzo :) 4x4 avant rok 2009-12 , xenon , resztę się wyreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle mnie lubisz Cuberku elemelku :)

Też chciałem kupić kuro-reke już byłem bliski bo odkąd weszły re modele podobały mi się,

Lenox mój szwagier pracuje w skodzie w salonie w Wieliczce kup nowy model dostaniesz rabat duży na hasło a4 klubu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię Cię , już sobie nie słodź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię Cię , już sobie nie słodź :D

Ciekawe kto Ci kiełbasę będzie w Mordorze smażył, chyba Gruszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak w końcu jedziemy Pany, ustawiamy się na piątek na stacji jak rok temu tylko o której godzinie?

Transit :)

A no chyba że tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wurger wyslij mi na pw Swój numer komórki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...