Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Między bramkami a Witkiem ostatnio jakaś zwężka była na powrocie

Caly czas jest. W ciagu dnia przez to robi sie korek

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Po ŚDM od połowy Sierpnia ma byc zamkniete cały skrzyzowanie..........

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/budowa-lacznicy-w-krakowie-kolejny-cios-w-kierowcow,9863306/

to sie zacznie Armagedon.........

ps. :hi:

Opublikowano

:siema:

Po ŚDM od połowy Sierpnia ma byc zamkniete cały skrzyzowanie..........

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/budowa-lacznicy-w-krakowie-kolejny-cios-w-kierowcow,9863306/

to sie zacznie Armagedon.........

ps. :hi:

Trzeba będzie na rowerze jeździć :facepalm:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor

szkoda gadać co się dzieje ostatnio.....

Przy ulicy Faustyny jest normalnie dworzec kolejowy ( Borek ) ale to za mało..... trzeba było zamknąć drogą Marcika ( to ta za Carrefourem przy zakopiańskiej ) prosta aby zrobić tam dodatkowy dworzec pod centrum JPII.............. za dużo pieniędzy mamy widzę

Opublikowano

jak to dobrze ze z domu to pracy jade 4 minuty rowerkiem, no chyba ze mnie swiatla zlapia to 5 :decayed:

Opublikowano

:siema:

Po ŚDM od połowy Sierpnia ma byc zamkniete cały skrzyzowanie..........

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/budowa-lacznicy-w-krakowie-kolejny-cios-w-kierowcow,9863306/

to sie zacznie Armagedon.........

ps. :hi:

Trzeba będzie na rowerze jeździć :facepalm:

Dla mnie puki nie pada jest LUX :), dzięki buspasom jadę szybciej :)

Opublikowano

Jechałem teraz zakopiańska odcinek Faustyny zbrojarzy dramat, za Carrefourem też zonk! Jakby człowiek potrzebował do Huty wyskoczyć częściej to chyba tylko w nocy!

Dobrze ze jest S7 choć i ona ostatnio się korkuje przy wylocie na rybitwy

Opublikowano

Po ŚDM od połowy Sierpnia ma byc zamkniete cały skrzyzowanie..........

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/budowa-lacznicy-w-krakowie-kolejny-cios-w-kierowcow,9863306/

to sie zacznie Armagedon.........

Chyba ich powaliło.. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Najlepsze, ze koniec prac to dopiero wrzesień 2k17.....

P.S. :siema:

Opublikowano

Jechałem teraz zakopiańska odcinek Faustyny zbrojarzy dramat, za Carrefourem też zonk! Jakby człowiek potrzebował do Huty wyskoczyć częściej to chyba tylko w nocy!

Dobrze ze jest S7 choć i ona ostatnio się korkuje przy wylocie na rybitwy

Twoim nowym nabytkiem lepiej, ja z prawie pętli na Kurdwanowie do huty skuterkiem to max 20 min jadę. Teraz jeszcze wspomniane buspasy :) miodnie.

Opublikowano

Ma ktoś z Was znajomego/zaufanego adwokata albo radce prawnego? Jest do wysłania kilka oficjalnych pisemek za dobrą kaske...

f*ck MUSLIM

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś z Was znajomego/zaufanego adwokata albo radce prawnego? Jest do wysłania kilka oficjalnych pisemek za dobrą kaske...

Zapytaj Kercziego............

Opublikowano

Od dwóch dni próbuje się dodzwonić do Zuzi, ale bez skutku. Dlatego pytam czy ktoś inny nie chciałby zarobić.

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Real Wolfsburg to będzie mecz! MC PSG zresztą też :)

Czuje ze real odpadnie

Opublikowano

Cześć Pany z wieczora :hi:

Od dwóch dni próbuje się dodzwonić do Zuzi, ale bez skutku. Dlatego pytam czy ktoś inny nie chciałby zarobić.

f*ck MUSLIM

Gdzieś, kiedyś widocznie wpadłeś na czarną listę :grin:
Opublikowano

Od dwóch dni próbuje się dodzwonić do Zuzi, ale bez skutku. Dlatego pytam czy ktoś inny nie chciałby zarobić.

f*ck MUSLIM

Jeżeli twój kapitał zakładowy wynosi mniej niż 1000 000 to Zuzia nie odbierze od ciebie telefonu

Opublikowano

Je..y Real

Opublikowano

Ktory to kolega nam dzisiaj opowiadal o przygodach motorniczego?

Bo nie pamietam nicka :)

Opublikowano

Ktory to kolega nam dzisiaj opowiadal o przygodach motorniczego?

Bo nie pamietam nicka :)

:)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siemka panowie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.