Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie razem bo BOSERON jak zawsze kupował chyba z trzy tygodnie bo nie wiedział jaki ostatecznie

Kolego to było w tym samym dniu zacznij łykac lecytyne bo pamięć zawodzi :/

Aha i mój rower jest inny bo używany ;) a twój nówka sztuka nie śmigany

Wąski 2 h przerwy to myślę że się zozeszlo ;) w końcu jest w co wlewac 101 kg, zważywszy że w tym czasie grałem w dwa ognie, zabawa w podchody i duży porządny obiad ;) a poza tym od pewnego czasu to znów tylko wykroczenie niezależnie od ilości wypitego alkoholu w przypadku roweru. Więc możesz zakończyć na pouczeniu :)

Policjant....dlatego przepisowo w kasku ;)

Poza tym wykroczeniem będzie jazda tylko po drodze publicznej a w moim przypadku były to wały wiślane więc o wykroczeniu nie ma mowy, zatem następnym razem Wąski wypije Twoje zdrowie ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Wąski 2 h przerwy to myślę że się zozeszlo ;) w końcu jest w co wlewac 101 kg, zważywszy że w tym czasie grałem w dwa ognie, zabawa w podchody i duży porządny obiad ;)

mogliscie pobawic sie w policjantow i zlodziei

Opublikowano
Opublikowano

Wąski 2 h przerwy to myślę że się zozeszlo ;) w końcu jest w co wlewac 101 kg, zważywszy że w tym czasie grałem w dwa ognie, zabawa w podchody i duży porządny obiad ;)

mogliscie pobawic sie w policjantow i zlodziei
Taa a może w lekarza :)
Opublikowano

Nie walają się komuś przednie ślizgi zderzaka B5 LIFT ?



Potrzebne dwie opony 195/65 R15?

Naciapane z bagażnika...
Opublikowano

Nie ma ktoś może zniżek w Intercarsie? Bo potrzebuję 2-3 pierdoły zamówić ;)

Opublikowano

Witam,

We wtorek jadę do Częstochowy i do Rudy Śl. jak coś proszę o PW... Miłego weekendu :)

Opublikowano

:hi:

Pablo wszystkiego najlepszego :drinks:

Opublikowano

Rozklejal ktos lampy w b6 ? Podginalem caly rant do okola i dalej to jeb szklo zejsc nie chce

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pablo sto lat Wariacie!

Robiłem dziś porządki w piwnicy i znalazłem takie cuda, przy okazji nie ma ktoś ładowarki i baterii do takiego autka żeby tchnąć nowego ducha w te maszynki ;)

389f42369bcc63429e6c6e750be963e9.jpg

Oficjalnie mogę się pochwalić kupiłem sobie moto dla emeryta rencisty ;)

c5470956e10ae540fda8748f37d96399.jpg

Opublikowano

Dzięki :hi::)

Opublikowano

Pierwszy i ostatni raz rozklejam lampy loo masakra , nawalil klej nawet od srodka klosza kur...cze , pytanie da sieb wyjac z tej oslonki migacza szkielko ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Rozklejakem to wiem ile to roboty, da się jeżeli chodzi ci o to pomarańczowe okrągłe szkiełko, tylko bardzo ciężko wychodzi i pamiętam że mi oba pekly jak wyjmowalem, trzeba na siłę pociągnąć bo inaczej nie wyjmiesz i uważaj na odblysnik żebyś nie porysowal

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Pablo sto lat

Boseron graty zakupu

Opublikowano

Panowie poszukuje namiary na kogoś kto w Małopolsce, a najlepiej w Krakowie ogarnie rolowanie nadkoli do hondy accord trzeba 9,5J z tyłu upchać

Opublikowano

Rozklejakem to wiem ile to roboty, da się jeżeli chodzi ci o to pomarańczowe okrągłe szkiełko, tylko bardzo ciężko wychodzi i pamiętam że mi oba pekly jak wyjmowalem, trzeba na siłę pociągnąć bo inaczej nie wyjmiesz i uważaj na odblysnik żebyś nie porysowal

Chodzi mi o to

f9ec95eedd73f737a76c0289dc6e76f5.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No tak o tym samym mówiłem

Opublikowano

ja walczę z tym szkłem od godziny i wyjść nie chce grrr

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.