Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten najtańszy bo i tak się zetrą :-D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze ze na tej stronie co podales maja lepsze cany niz na oponeo, wiec nawet zmiescilbym sie w budżecie z tymi potenzami :D

http://www.sklepopon.com/opona-letnia/bridgestone-potenza-re050a-225-40-r18-92-y-xl-27739

o, sa jeszcze vredesteiny

http://www.sklepopon.com/opona-letnia/vredestein-ultrac-sessanta-225-40-r18-92-y-xl-27459

Gabriel, Ty chyba jezdzisz na vredesteinach, no nie?

Opublikowano

Jeździłem na tych verdkach i moim zdaniem Dunlopy lepiej trzymały.

Opublikowano

jezdze tak, ale wg mnie rainsport jest lepsza opona

Opublikowano

no to pozostalo mi chyba wybrac pomiedzy uniroyalem a bridgestone

Opublikowano

widze ze na tej stronie co podales maja lepsze cany niz na oponeo, wiec nawet zmiescilbym sie w budżecie z tymi potenzami :D

Gabriel, Ty chyba jezdzisz na vredesteinach, no nie?

Dlatego rzuciłem Ci linka ;-) Firma jest z kraka :-)

Vredstein to coś jak Sava czyli średnia niższa, raczej bym się nie zdecydował chyba że by mnie przycisnęło z kasą. Zobacz jeszcze Goodyear Efficientgrip, podobno jest dobra a jak chcesz pierwsza klasę to Michelin ale w tej kasie z pewnością się nie znajdzie

Jeździłem na tych verdkach i moim zdaniem Dunlopy lepiej trzymały.

To raczej normalne, innej klasy producent :-)
Opublikowano

Jeździłem na tych verdkach i moim zdaniem Dunlopy lepiej trzymały.

dunlopy nie mieszcza sie w moim budzecie

widze ze na tej stronie co podales maja lepsze cany niz na oponeo, wiec nawet zmiescilbym sie w budżecie z tymi potenzami :D

Gabriel, Ty chyba jezdzisz na vredesteinach, no nie?

Dlatego rzuciłem Ci linka ;-) Firma jest z kraka :-)

Vredstein to coś jak Sava czyli średnia niższa, raczej bym się nie zdecydował chyba że by mnie przycisnęło z kasą. Zobacz jeszcze Goodyear Efficientgrip, podobno jest dobra a jak chcesz pierwsza klasę to Michelin ale w tej kasie z pewnością się nie znajdzie

Jeździłem na tych verdkach i moim zdaniem Dunlopy lepiej trzymały.

To raczej normalne, innej klasy producent :-)

oo, nawet nie zauwazylem ze oni z kraka, no to super ze sa na miejscu.

niestety Goodyear Efficientgrip tez juz za drogie, 440zl/szt

Opublikowano
mega cena, ale teraz inne wydatki mnie czekaja ;)
Przecież już nic nie rezasz [emoji14]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ale opony trzeba kupic, na zimowkach przez caly rok jezdzic nie bede :P

chyba ze kupie jakies nalewki i *uj :decayed:

Opublikowano

Jak coś to zostają Ci chłopaki pod huta z uzywkami :decayed:

Opublikowano

podejmowalem juz kiedys dwie proby kupna u nich opon, albo maja zamkniete, albo nie maja takich jakie szukam.

w sklepopon.pl kupie, bo maja dobre ceny i rabat na zalozenie opon daja w points.

no i wybor padnie najprawdopodobniej na uniroyal rainsport 3.

Opublikowano

Po niedzieli będą mieć dostawę opon :-)

:siema:

Opublikowano

widze ze na tej stronie co podales maja lepsze cany niz na oponeo, wiec nawet zmiescilbym sie w budżecie z tymi potenzami :D

http://www.sklepopon.com/opona-letnia/bridgestone-potenza-re050a-225-40-r18-92-y-xl-27739

Miałem te opony.

Bardzo delikatne boki

Wystarczyło lekko się otrzeć gdzieś o krawężnik i wyrywało od razu kawał gumy. Generalnie co do jazdy to nie miałem obiekcji ale trzeba się przy nich bardzo pilnować bo łatwo uszkodzić bok.

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Pańcie taki temat:

1. Audi A4 2.0TDi 170PS quattro manual, 2011, 3G, bi-xenon, czujnik światła/deszczu, kiera multi, sportowe fotele materiał, 3-strefowa klima, isofix, 110kkm

czy

2. WV Passat 2.0TDi 170PS 4motion, 2011, DSG, Duza navi, xenon, podgrzewana szyba przednia, klapa elektryczna, parktronic przód-tył, skóra, czujnik światła/deszczu, isofix, adaptacyjny tempomat, hak holowniczy, kiera multi, sportowe fotele skóra, 18" felgi ALU z nowymi oponami, 140kkm

Opublikowano

A4 :decayed:

Opublikowano

Na forum Audi A4 pytasz czy lepsze A4 czy Pasek ;-) ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.