Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc ptysie

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to luz, a ile mniej więcej was jest ?

Czasem mniej czasem więcej :)

ps. Siemka All :hi:

Opublikowano

usuneli filmik, szkoda :(

Opublikowano

Panowie szukam kompletnego przodu do Lambo ktoś coś?

Boseronek, temat Lambo jest zamkniętym temat ...... na najbliższy okres czasu na Krakowskich . Więc Upomnienie Słowne!

Cuber ale ja o części pytalem nic więcej? Ave Cezar ;)

Ale pogoda lux, spacerek po mieście bezcenny ;)

Pany może by tak Ekclasico oglądać dziś razem? Ktoś coś?

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Witam

Nie ma ktoś na sprzedaż silniczka wycieraczki tył do b6? Jakieś powalone ceny na allegro są;/

Opublikowano

Ale pogoda lux, spacerek po mieście bezcenny ;)

idealna pogoda zeby spedzic ją przy aucie :jerk:

jutro sie pochwale co sobie wymodzilem :)

Opublikowano

Witam

Nie ma ktoś na sprzedaż silniczka wycieraczki tył do b6? Jakieś powalone ceny na allegro są;/

No niestety Panie te części ciężko dostać taniej, pamiętam ja płaciłem lata temu 250
Opublikowano

:hi:

To się Barca popisała... :facepalm:

Opublikowano

Ale pogoda lux, spacerek po mieście bezcenny ;)

idealna pogoda zeby spedzic ją przy aucie :jerk:

jutro sie pochwale co sobie wymodzilem :)

No i co wymodziłeś?

A tak z innej beczki Radek. Pamiętasz rozklejoną Z3 Compact Gabriela? Właśnie identycznie rozkleiła sie moja Z3. Chyba wybiorę sie na basen... ;)

Opublikowano

Ale pogoda lux, spacerek po mieście bezcenny ;)

idealna pogoda zeby spedzic ją przy aucie :jerk:

jutro sie pochwale co sobie wymodzilem :)

No i co wymodziłeś?

A tak z innej beczki Radek. Pamiętasz rozklejoną Z3 Compact Gabriela? Właśnie identycznie rozkleiła sie moja Z3. Chyba wybiorę sie na basen... ;)

Pewnie umył auto

Opublikowano

Ale pogoda lux, spacerek po mieście bezcenny ;)

idealna pogoda zeby spedzic ją przy aucie :jerk:

jutro sie pochwale co sobie wymodzilem :)

No i co wymodziłeś?

A tak z innej beczki Radek. Pamiętasz rozklejoną Z3 Compact Gabriela? Właśnie identycznie rozkleiła sie moja Z3. Chyba wybiorę sie na basen... ;)

Pewnie umył auto

tez :decayed:

Ale pogoda lux, spacerek po mieście bezcenny ;)

idealna pogoda zeby spedzic ją przy aucie :jerk:

jutro sie pochwale co sobie wymodzilem :)

No i co wymodziłeś?

A tak z innej beczki Radek. Pamiętasz rozklejoną Z3 Compact Gabriela? Właśnie identycznie rozkleiła sie moja Z3. Chyba wybiorę sie na basen... ;)

utop dziada ;)

kurde nie zrobilem jeszcze zdjecia, wrzucilem modul to swiatel dziennych, dlugie zapalaja sie na 30% mocy po udpaleniu silnika, a jak wlacze postojowki lub mijania to dlugie gasna i moga swiecic normalnie, na 100% mocy. Trzeba bixy oszczedzac, bo az zal na nich jezdzic jak na zewnatrz taka lampa. Dodatkowo wrzucilem sobie wylacznik w niewidoczne miejsce, wiec w kazdej chwili moge sobie modul wylaczyc :)

Opublikowano

lennox następnym razem wsiadaj, a nie krzycz "świetny wóz, świetny wóz" :wink:

Opublikowano

ale on tak musi

bo jak wsiada to zaraz wysiada i musi tak pokrzczeć żeby mu się chciało wsiąść

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Ma ktoś może vaga i chciałby mi pomóc w ten jakże fajny niedzielny wieczór? Stawi 4ro-pak jakby co to proszę o wiadomość na 799234528

Opublikowano

chłopaki, ogarnia tu ktos temat opon?

potrzebuje kupic komplet nowych opon na lato, cena max 400zl/1szt, na chwile obecna wytypowalem dwie oponki, wie ktos cos na ich temat?

http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainsport-3-225-40-r18-92-y-xl-fr#106975425

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-225-40-r18-92-y-xl#108889514

Opublikowano

Z tych dwóch bezapelacyjnie rainsport...

Opublikowano

tak z ciekawosci - z nokianami cos nie halo?

Opublikowano

nokian juz nie jest finski, tylko ruski

rainsport to w miare spoko opona, zgadzam sie z kerczim, ze z tych dwoch lepszym wyborem bedzie uniroyal

Edytowane przez _Gabriel_

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.