Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, skoro juz tak gdybacie (a gdyby dzieciaka potracil) - ale nie potracil. rozmawiamy o faktach. wyje%^&* sami w latarnie i taki jest fakt. czlowiek zginal, drugiego ruscy wyciagali z wraku jak worek ziemniakow i tekst na temat selekcji naturalnej uwazam za mega burackie. nigdzie nie jest napisane w jakich okolicznosciach ten dzwon mial miejsce. wsiedli w lambo i w ogole mnie nie dziwi ze chlop wcisnal do dechy. a kto wie czy nie wydzwonili bo im ktos wyszedl i uciekali na pobocze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Tekst o naturalnej selekcji jest mega buracki, ale jazda 250 w zabudowanym jest okej. No tak... Mógł im przecież ktoś wyjść. To robi kolosalną różnice... Nawet jeśli ktoś im wyszedł/ zajechał droge, to zauważ że Lambo jechało 70 metrów na sekunde. Dziwisz się, że ktoś mógł ich nie zauważyć? Bo ja nie. Już bardziej mi szkoda właśnie tego kogoś, bo może do końca życia mieć wyrzuty sumienia, że przyczynił się nieumyślnie do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Oczywiście to nadal jest "gdybanie" bo szczegółów i okoliczności nie znamy.

f*ck MUSLIM

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skoro juz tak gdybacie (a gdyby dzieciaka potracil) - ale nie potracil. rozmawiamy o faktach. wyje%^&* sami w latarnie i taki jest fakt. czlowiek zginal, drugiego ruscy wyciagali z wraku jak worek ziemniakow i tekst na temat selekcji naturalnej uwazam za mega burackie. nigdzie nie jest napisane w jakich okolicznosciach ten dzwon mial miejsce. wsiedli w lambo i w ogole mnie nie dziwi ze chlop wcisnal do dechy. a kto wie czy nie wydzwonili bo im ktos wyszedl i uciekali na pobocze?

+100

No tak... Tekst o naturalnej selekcji jest mega buracki, ale jazda 250 w zabudowanym jest okej. No tak... Mógł im przecież ktoś wyjść. To robi kolosalną różnice... Nawet jeśli ktoś im wyszedł/ zajechał droge, to zauważ że Lambo jechało 70 metrów na sekunde. Dziwisz się, że ktoś mógł ich nie zauważyć? Bo ja nie. Już bardziej mi szkoda właśnie tego kogoś, bo może do końca życia mieć wyrzuty sumienia, że przyczynił się nieumyślnie do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Oczywiście to nadal jest "gdybanie" bo szczegółów i okoliczności nie znamy.

f*ck MUSLIM

A co byś mówił jeśli byłby to ktoś z krakowskich ? (bez względu na stopień spoufalenia). Siadł bo miał okazje itp itd

Znasz dokładnie fakty czy wnioskujesz na podstawie filmu?

Nie ma znaczenia... Życie to życie.. Nikt nie jest święty. Jeśli Ty jesteś taki bez skazy to weź kamień i p.......sie nim w łeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , zamykamy temat Lambo !

Pogieło Was ? Obrażać się na forum ? Fanta post edytowany....

Jeszcze raz ktoś kogoś obrazi to lecą uciszenia bo co jak co ale nie znacie się od wczoraj a takie Wasze zachowanie właśnie można nazwać "burackim"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź kamień i p....... sie nim w łeb

Brawo ty :facepalm:

Transit tobie nie podoba sie to co ja pisze a mi to co Ty

tak jebla ich latarnia.. Masz człowieku jakieś sumienie i trochę współczucia? Poniosło ich ale Twoje teksty sa nie na miejscu bo nie znasz całej sprawy

Panowie , zamykamy temat Lambo !

Pogieło Was ? Obrażać się na forum ? Fanta post edytowany....

Jeszcze raz ktoś kogoś obrazi to lecą uciszenia bo co jak co ale nie znacie się od wczoraj a takie Wasze zachowanie właśnie można nazwać "burackim"

Uderz w stół a nożyce sie odezwą.. Szkoda tylko że patrzysz jednym okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że ośmieliłem się mieć SWOJE zdanie i napisać je w kontrowersyjny sposób. Oczywiście tylko ty i wąski możecie mieć jedyne słuszne i właściwe poglądy. Tyle w temacie wypadku.

f*ck MUSLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem.............

ps. Nie patrzę jednym okiem , patrzę że macie w 4 literach to o co prosiłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a było co poczytać to przyszedł cezar i zrobił

tera znowu będzie pińć stron cześć , siema , kawa itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że ośmieliłem się mieć SWOJE zdanie i napisać je w kontrowersyjny sposób. Oczywiście tylko ty i wąski możecie mieć jedyne słuszne i właściwe poglądy. Tyle w temacie wypadku.

f*ck MUSLIM

jak widać nie tylko MY ale ok .Wystarczy mi twoja sygnatura .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś pogoda... Nie wiem jak Wam ale nawet mi kawa dziś nie pomaga...tylko iść do baru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a było co poczytać to przyszedł cezar i zrobił

tera znowu będzie pińć stron cześć , siema , kawa itd.

Spoko Boseron kupuje Lambo.

Podobno z Rosji po lekkiej przecierce.

Maja mu zrobic w cenie, wiec bedzie o czym czytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...