Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wobec tego przepraszam, że mam odmienne od Twojego zdanie.

Już widzę tych rozpaczających ludzi w Szwecji lub Norwegii (gdzie limity prędkości są najniższe a mandaty najwyższe) mówiących o biednym kierowcy jadącym 250km/h w terenie zabudowanym i roztrzaskanym o latarnie...

f*ck MUSLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

TRANSITPOWER dobrze wiesz ze nie chodzi o odmienne zdanie...

Gwarantuje Ci ze nikt z nich nie hejtuje...chyba ze Polacy na emigracji.

Każdy współczuje, zastanawia sie co sie stało, dlaczego tak sie stało, spekuluje, a nie jest sędzia zza komputera i ocenia, wie najlepiej i wiesza psy...

A jeśli masz watpliwości i podajesz akurat Skandynawię to spójrz jak traktują/podeszli do Breavika

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym widzę wkładasz mi w usta słowa, których nigdy nie powiedziałem więc kończe dyskusje bo to do niczego nie doprowadzi.

f*ck MUSLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie wkładam, nie to forum :)

Mowie ogólnie bo wk***ia mnie takie podejście u nas, byłeś jednym z komentujących i jednym "z" który wszedł w polemikę - ot tyle albo aż tyle.

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moja konkluzja jest taka że można lamentować nad losem tych facetów,ale niech pierwszy rzuci kamień który w mieście piecem nie jechał. niefart się facetom przytrafił , tyle że wydatnie mu pomogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mnie Karol wywołał.

To :

1 ja nie szaleje

2 (Ruks) moje opony nie tracą przyczepności, bo jej nigdy nie mają

3 wysoka predkosc jeszcze nikogo nie zabiła, cytując klasyka

4 typy wsiadły w wartki woz i troche ich widac poniosło

5 szkoda chlopa ale dobrze ze nie zabral ze soba innych ludzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład Breavika podałeś... Akurat przez jego zbrodnie większa część społeczeństwa stwierdziła, że maksymalny wymiar kary (21lat) jest zbyt niski. To, że nic z tym nie zrobili jest inną kwestią. Poza tym na szczęście mają w przepisach fajny zapis, który umożliwia im przedłużenie tych 21 lat o kolejne 21 lat, jeśli bandyta nadal będzie zagrażał społeczeństwu. A czy z niego skorzystają - dowiemy się za 16 lat.

f*ck MUSLIM

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mnie Karol wywołał.

To :

1 ja nie szaleje

2 (Ruks) moje opony nie tracą przyczepności, bo jej nigdy nie mają

3 wysoka predkosc jeszcze nikogo nie zabiła, cytując klasyka

4 typy wsiadły w wartki woz i troche ich widac poniosło

5 szkoda chlopa ale dobrze ze nie zabral ze soba innych ludzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

+100

Panowie, moja konkluzja jest taka że można lamentować nad losem tych facetów,ale niech pierwszy rzuci kamień który w mieście piecem nie jechał. niefart się facetom przytrafił , tyle że wydatnie mu pomogli.

+ 200

Przykład Breavika podałeś... Akurat przez jego zbrodnie większa część społeczeństwa stwierdziła, że maksymalny wymiar kary (21lat) jest zbyt niski. To, że nic z tym nie zrobili jest inną kwestią. Poza tym na szczęście mają w przepisach fajny zapis, który umożliwia im przedłużenie tych 21 lat o kolejne 21 lat, jeśli bandyta nadal będzie zagrażał społeczeństwu. A czy z niego skorzystają - dowiemy się za 16 lat.

f*ck MUSLIM

Jak ze ślepym o kolorach, ja o niebie Ty o chlebie.

Nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo polskie są kłótnie o pierdoły na forum.

Panowie, trochę luzu!

A jeśli ktoś nie czytał jeszcze:

Podobno to miał być "szybki" przegląd.

Skasowane Lamborghini Murcielago należy do do Adama Yandieva, rosyjskiego zawodnika MMA. Auto zostało oddane do dealera, a pracownicy mieli odstawić je do warsztatu na przegląd.

za: http://www.autostuff.pl/nowe/2280/lambo-skasowane-w-rosji---wstrzasajacy-material

A pasażer podobno, nie wiem jakim cudem, przeżył. Fakt, jest w śpiączce ale jednak.

Edytowane przez Wurger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się nie kłócimy, tylko wymieniamy poglądy ;) Karol ma swoje, ja mam swoje. Mnie nie jest szkoda kierowcy, Karolowi jest. Karol rozmyśla o tym, co miał w głowie kierowca jadąc 250 w zabudowanym, a ja mam to w d... Ja widze efekt końcowy i yebie mnie czy go rzuciła dziewczyna czy chłopak, czy chciał popełnić samobójstwo, czy popełnił błąd. Widzę co zrobił i dlatego nie jest mi go szkoda.

f*ck MUSLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za wszystkim za wczorajszą imprezkę :)

Czyli Gabriel Pablo Gregor ;) było śmiesznie

Co do wypadku......

Szkoda chłopów, chcieli się przejechać autem szefa ale umiejętności zawiodły i brak wyobraźni, stykam się na codzień ze śmiercią w pracy i każda z nich daje refleksje czy to samobojca zabójstwo czy głupi przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda człowieka... to czy słup w nich wjechał czy na odwrót - bez różnicy.. ktoś po nim płacze i to jest przykre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

szkoda człowieka... to czy słup w nich wjechał czy na odwrót - bez różnicy.. ktoś po nim płacze i to jest przykre...

Toś znowu dolał oliwy do ognia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam na myśli. Masz z tym jakiś problem?

f*ck MUSLIM

Tak mam oczywiście że mam

Pitolicie Hipolicie....jakbyśmy nigdy nie wracali ze spota o duzo za szybko...idąc dalej tymi kategoriami proponuje wrócić do ostatniego przejazdu do BT...takie cos może spotkać każdego z nas...wiec nie pier***ic Hipokryci...szkoda każdego istnienia...

Ze już nie wspomnę ze samochody tego pokroju nie maja praktycznie stref zgniotu a Carbon i inne lekkie kompozyty nie amortyzują jak w pozostałych daily carach.

Wszytko na temat -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wiedział że tyle dymu będzie po tym filmiku to bym nie wrzucał... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

szkoda człowieka... to czy słup w nich wjechał czy na odwrót - bez różnicy.. ktoś po nim płacze i to jest przykre...

Toś znowu dolał oliwy do ognia :decayed:

no jak zawsze :wink:

Jakbym wiedział że tyle dymu będzie po tym filmiku to bym nie wrzucał... :kwasny:

jaki dym -to podobno dyskusja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że jednemu albo drugiemu dzeciaka na maske nie wzieli ciekaw jestem czy dalej byście go tak żałowali. Dla mnie gość za kółkiem bez wyobraźni i zahamowań to potencjalny mordeca i dziesięć raz wolę aby wywalił tak w latarnię niż raz zrobił komuś przypadkowemu krzywdę.

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że jednemu albo drugiemu dzeciaka na maske nie wzieli ciekaw jestem czy dalej byście go tak żałowali. Dla mnie gość za kółkiem bez wyobraźni i zahamowań to potencjalny mordeca i dziesięć raz wolę aby wywalił tak w latarnię niż raz zrobił komuś przypadkowemu krzywdę.

Szach mat.

f*ck MUSLIM

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...