Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za Spota "dziewczyny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Ale dzwon :-/

Na pewno stali na chodniku i rozmawiali o twórczości Lwa Tołstoja aż tu nagle rozpędzona latarnia w nich przyp... uderzyła... No cóż, latarnie mają to do siebie, że znakomicie elimunują najgłupsze jednostki.

Co ty k.... piszesz ??????? :facepalm: dramat

Edytowane przez Wąski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem o co Ci kaman Waski. Sam uważam że selekcja naturalna istnieje. Btw jakby jechali w miarę rozsądnie to by slup w środku auta raczej nie wylądował tam musiał grubo za***rdalac so? Sa efekty jakie widać na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski jest wrażliwy na cierpienie ludzi, podobnie jak ja i ze śmierci się nie nabijam. Co nie zmienia faktu że latarnia jechała przepisowe 0 km/h w zabudowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia atmosfery poczytajcie o akcyzie: www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/senatdruki/7659/druk/107.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia atmosfery poczytajcie o akcyzie: www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/senatdruki/7659/druk/107.pdf

:thumbup1::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej że to była latarnia niż np. przystanek pełen ludzi

dlatego raczej mi nie żal kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolicie Hipolicie....jakbyśmy nigdy nie wracali ze spota o duzo za szybko...idąc dalej tymi kategoriami proponuje wrócić do ostatniego przejazdu do BT...takie cos może spotkać każdego z nas...wiec nie pier***ic Hipokryci...szkoda każdego istnienia...

Ze już nie wspomnę ze samochody tego pokroju nie maja praktycznie stref zgniotu a Carbon i inne lekkie kompozyty nie amortyzują jak w pozostałych daily carach.

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mów za sobie ja jechałem przepisowo nie każdemu się zapala esp przy 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie tego wypadku to czytałem na obcych portalach, że gość leciał około 250 km/h. To chyba troszkę za dużo jak na taką drogę. Sam się prosił o śmierć.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANTOMAS, nie pamiętasz przejazdu koło M1???

Jak nie to zapytaj Cubra to Ci przypomni...

A TRANSITPOWER niech zapyta Wurgera bo chyba z Nim jechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie, mi się ESP nie świeciło ;) chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANTOMAS, nie pamiętasz przejazdu koło M1???

Jak nie to zapytaj Cubra to Ci przypomni...

A TRANSITPOWER niech zapyta Wurgera bo chyba z Nim jechał...

Karol nie mieszaj realiów. Przyglądnij się warunkom jakie były wkoło widoczne. W piz...u aut duży ruch itd. gość pewnie leciał slalomem między autami i go pociągnęło bokiem. Nie porównuj tego do pustej drogi o 23. Tutaj gość mógł zabrać w h.... ludzi ze sobą na drugą stronę styksu gdyby tak jak pisałem wpadł na przystanek pasy albo poprostu waląc w inne auto. Trzeba czasem ścinąć jądra i pomyśleć zanim się wdepnie kickdown.

Dlatego właśnie że jesteś wariat to z tobą i Cubrem nie wracam ze spotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mało kto ma pojęcie o granicy przyczepności oraz o tym co zrobić jak się ją przekroczy. Zwykle wtedy jest tak duże zaskoczenie że większość kierowców zrobi... NIC. Jedni bo nie wiedzą co zrobić a drudzy bo są tak zaskoczeni że zamieraja w bezruchu i w wielu przypadkach gdyby nie ESP to byłoby kiepsko np tak jak na tym filmie. Bywa że w sytuacji awaryjnej ludzie nawet nie potrafią porządnie wbić hamulca do podłogi a co dopiero wykonać cokolwiek kierownicą. A najgorsze jest wyobrażenie że przecież maja umiejetnosci bo tyle razy jechali szybko i nic się nie stało a wystarczy popatrzeć jak siedzą lub trzymają kierownicę i już wiadomo że lepiej sp***rzać z okolicy gdzie pieprz rośnie bo najbardziej szkoda jeśli przy okazji stanie się coś osobom postronnym :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANTOMAS, nie pamiętasz przejazdu koło M1???

Jak nie to zapytaj Cubra to Ci przypomni...

A TRANSITPOWER niech zapyta Wurgera bo chyba z Nim jechał...

Karol nie mieszaj realiów. Przyglądnij się warunkom jakie były wkoło widoczne. W piz...u aut duży ruch itd. gość pewnie leciał slalomem między autami i go pociągnęło bokiem. Nie porównuj tego do pustej drogi o 23. Tutaj gość mógł zabrać w h.... ludzi ze sobą na drugą stronę styksu gdyby tak jak pisałem wpadł na przystanek pasy albo poprostu waląc w inne auto. Trzeba czasem ścinąć jądra i pomyśleć zanim się wdepnie kickdown.

Dlatego właśnie że jesteś wariat to z tobą i Cubrem nie wracam ze spotów.

Ale ja nie mowie ze chłop nie przesadził...to po 1.

Po 2. Uwierz mi ze przy naszych powrotach wariackich wystarczy malutki niefart aby wziąć rownież masę ludzi na druga stronę styksu

Po 3. Przecież masz swój rozum to ściskaj jądra a nie kombinuj i wyjeżdżaj wcześniej ;)

Po. 4. Martwi mnie jedynie POLSKIE gadanie typu: nie żal mi kierowcy...

Po 5. Nie wybielam chłopa ale najpierw niechaj każdy z nas rzuci kamieniem

Amen

Wypraszam sobie, mi się ESP nie świeciło ;) chyba...

:))

Gruszce tez...bo miał wyłączony ;))

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego " POLSKIE gadanie"?? Myślę że w każdym kraju niezależnie od długości i szerokości geograficznej będą i płaczki i hejterzy. To nie jest POLSKIE tylko LUDZKIE, że mamy odmienne zdania i poglądy. Mnie nie jest szkoda kierowcy, tylko pasażera. Tak samo jak nie było mi szkoda Ziętarskiego tylko Zabiegi. Gdyby mnie się to przytrafiło (oby nie) to będę miał tylko do siebie pretensje i do swojej głupoty. I nie będę oczekiwał współczucia innych.

f*ck MUSLIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego " POLSKIE gadanie"?? Myślę że w każdym kraju niezależnie od długości i szerokości geograficznej będą i płaczki i hejterzy. To nie jest POLSKIE tylko LUDZKIE, że mamy odmienne zdania i poglądy. Mnie nie jest szkoda kierowcy, tylko pasażera. Tak samo jak nie było mi szkoda Ziętarskiego tylko Zabiegi. Gdyby mnie się to przytrafiło (oby nie) to będę miał tylko do siebie pretensje i do swojej głupoty. I nie będę oczekiwał współczucia innych.

f*ck MUSLIM

Tylko ze "Oni" nie oczekują współczucia.

Widzisz a mnie jest szkoda Zietarskiego...

"Znałeś" go wcześniej i rozumiem ze masz Go za "idiotę" ze Go poniosło o jeden raz za duzo.

I uwierz ze to typowo polskie, a nie ludzkie.

No ale są ludzie i ludzie ;)

A wszystkim którzy próbują sie dowartościować i hejtuja wszystko i wszystkich proponuje zapisać sie na lekcje poniżej:

5813758a31a34c2c03742aa4c96393eb.jpg

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...