Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boseron

Sprzedaleś już to 2.0 tdi kuzyna już? :D

poszło już dawno już :)

Dzień dobry Ekipa!

Jak to dobrze mieć po świętach wolne i gnic w łóżku eh.....

Edytowane przez boseron

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Ja Ci zrobię FISa !!!

Za ile? xD

Dogadamy sie

Priv

Opublikowano

Spocimy się?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za Spota "dziewczyny" :)

Opublikowano

Zapomniałem że dziś wtorek ;(

Opublikowano

:hi:

Ale dzwon :-/

Na pewno stali na chodniku i rozmawiali o twórczości Lwa Tołstoja aż tu nagle rozpędzona latarnia w nich przyp... uderzyła... No cóż, latarnie mają to do siebie, że znakomicie elimunują najgłupsze jednostki.

Co ty k.... piszesz ??????? :facepalm: dramat

Edytowane przez Wąski

Opublikowano

To co mam na myśli. Masz z tym jakiś problem?

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Też nie wiem o co Ci kaman Waski. Sam uważam że selekcja naturalna istnieje. Btw jakby jechali w miarę rozsądnie to by slup w środku auta raczej nie wylądował tam musiał grubo za***rdalac so? Sa efekty jakie widać na filmie.

Opublikowano

Wąski jest wrażliwy na cierpienie ludzi, podobnie jak ja i ze śmierci się nie nabijam. Co nie zmienia faktu że latarnia jechała przepisowe 0 km/h w zabudowanym.

Opublikowano

Dla rozluźnienia atmosfery poczytajcie o akcyzie: www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/senatdruki/7659/druk/107.pdf

Opublikowano

Dla rozluźnienia atmosfery poczytajcie o akcyzie: www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/senatdruki/7659/druk/107.pdf

:thumbup1::drinks:

Opublikowano

lepiej że to była latarnia niż np. przystanek pełen ludzi

dlatego raczej mi nie żal kierowcy

Opublikowano

Pitolicie Hipolicie....jakbyśmy nigdy nie wracali ze spota o duzo za szybko...idąc dalej tymi kategoriami proponuje wrócić do ostatniego przejazdu do BT...takie cos może spotkać każdego z nas...wiec nie pier***ic Hipokryci...szkoda każdego istnienia...

Ze już nie wspomnę ze samochody tego pokroju nie maja praktycznie stref zgniotu a Carbon i inne lekkie kompozyty nie amortyzują jak w pozostałych daily carach.

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

mów za sobie ja jechałem przepisowo nie każdemu się zapala esp przy 200

Opublikowano

W temacie tego wypadku to czytałem na obcych portalach, że gość leciał około 250 km/h. To chyba troszkę za dużo jak na taką drogę. Sam się prosił o śmierć.

Edytowane przez Krumak

Opublikowano

FANTOMAS, nie pamiętasz przejazdu koło M1???

Jak nie to zapytaj Cubra to Ci przypomni...

A TRANSITPOWER niech zapyta Wurgera bo chyba z Nim jechał...

Opublikowano

Wypraszam sobie, mi się ESP nie świeciło ;) chyba...

Opublikowano

FANTOMAS, nie pamiętasz przejazdu koło M1???

Jak nie to zapytaj Cubra to Ci przypomni...

A TRANSITPOWER niech zapyta Wurgera bo chyba z Nim jechał...

Karol nie mieszaj realiów. Przyglądnij się warunkom jakie były wkoło widoczne. W piz...u aut duży ruch itd. gość pewnie leciał slalomem między autami i go pociągnęło bokiem. Nie porównuj tego do pustej drogi o 23. Tutaj gość mógł zabrać w h.... ludzi ze sobą na drugą stronę styksu gdyby tak jak pisałem wpadł na przystanek pasy albo poprostu waląc w inne auto. Trzeba czasem ścinąć jądra i pomyśleć zanim się wdepnie kickdown.

Dlatego właśnie że jesteś wariat to z tobą i Cubrem nie wracam ze spotów.

Opublikowano

Niestety mało kto ma pojęcie o granicy przyczepności oraz o tym co zrobić jak się ją przekroczy. Zwykle wtedy jest tak duże zaskoczenie że większość kierowców zrobi... NIC. Jedni bo nie wiedzą co zrobić a drudzy bo są tak zaskoczeni że zamieraja w bezruchu i w wielu przypadkach gdyby nie ESP to byłoby kiepsko np tak jak na tym filmie. Bywa że w sytuacji awaryjnej ludzie nawet nie potrafią porządnie wbić hamulca do podłogi a co dopiero wykonać cokolwiek kierownicą. A najgorsze jest wyobrażenie że przecież maja umiejetnosci bo tyle razy jechali szybko i nic się nie stało a wystarczy popatrzeć jak siedzą lub trzymają kierownicę i już wiadomo że lepiej sp***rzać z okolicy gdzie pieprz rośnie bo najbardziej szkoda jeśli przy okazji stanie się coś osobom postronnym :-/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.