Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mozna do 400zl/szt kupic cos lepszego?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powita :hi::kawa:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi::kawa: I zamiast pięknie na 8 do pracy to teraz muszę na 7 zapierniczać bo się ŚDM za chciało w Krakowie :facepalm:

Opublikowano

chłopaki, ogarnia tu ktos temat opon?

potrzebuje kupic komplet nowych opon na lato, cena max 400zl/1szt, na chwile obecna wytypowalem dwie oponki, wie ktos cos na ich temat?

http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainsport-3-225-40-r18-92-y-xl-fr#106975425

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-225-40-r18-92-y-xl#108889514

Ja bym brał Rainsport3. Radziu zerknij sobie jeszcze na nexeny, dwa sezony w b6 na n'fera su4 jeździłem i nie powiem złego słowa na nie. Ciche, woda czy suchy asfalt ładnie kleiły i nie widać było śladów zużycia. ;)

http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=1/nexen/r=1/225-40-r18

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Proszę tutaj cezara o interwencję tym bradziej że byłem właśnie świadkiem jazdy tego oto kolegi w radzeckim dresie i wiem już czemu tak mu żal kolegi

Skąd Ty masz takie zdjecia?
To było chyba z grilla u Wąskiego??

Już nie u Wąskiego -ale było zacnie -Pablo dorobił sobie :wink:

Witam

Nie ma ktoś na sprzedaż silniczka wycieraczki tył do b6? Jakieś powalone ceny na allegro są;/

Ja mam

ale działa ;)

Opublikowano

chłopaki, ogarnia tu ktos temat opon?

potrzebuje kupic komplet nowych opon na lato, cena max 400zl/1szt, na chwile obecna wytypowalem dwie oponki, wie ktos cos na ich temat?

http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainsport-3-225-40-r18-92-y-xl-fr#106975425

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-225-40-r18-92-y-xl#108889514

Ja bym brał Rainsport3. Radziu zerknij sobie jeszcze na nexeny, dwa sezony w b6 na n'fera su4 jeździłem i nie powiem złego słowa na nie. Ciche, woda czy suchy asfalt ładnie kleiły i nie widać było śladów zużycia. ;)

http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=1/nexen/r=1/225-40-r18

Oki, poczytam, a jest jeszcze taka oponka:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/firestone-fhsz90-225-40-r18-88-y#109621971

Jak ona sie ma do tych ktore wczesniej podalem?

Opublikowano

Ja kupowalem nankang ns2 tez zlego slowa powiedziec nie moge , z rantem ochronnym i ladnie kleily sie drogi

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ja kupowalem nankang ns2 tez zlego slowa powiedziec nie moge , z rantem ochronnym i ladnie kleily sie drogi

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

mam te opony. Po sezonie zaczeły huczeć jak wyjepane łożyska, nigdy więcej nankanga. Nie jestem jedynym przypadkiem, który ma głośne nankangi

Opublikowano

Ja kupowalem nankang ns2 tez zlego slowa powiedziec nie moge , z rantem ochronnym i ladnie kleily sie drogi

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

mam te opony. Po sezonie zaczeły huczeć jak wyjepane łożyska, nigdy więcej nankanga. Nie jestem jedynym przypadkiem, który ma głośne nankangi

nankang stanowczo odpada, wystarczajaco duzo opinii naczytalem sie na battalionie na ich temat ;)

Opublikowano

Radek a czego się spodziewać od opony za 200 zł ?

Opublikowano

Dante, tych nexenow juz nigdzie nie ma, sa tylko n8000, niby opinie zbieraja bardzo dobre, ale cos tanie sa, 280zl/szt

Opublikowano

Wtedy jak kupowałem N8000 był glosniejszy dB od su4 poszukaj na allegro bo może jeszcze ktoś je ma a jak nie to su1

N'fera to ich flagowe modele opon

Opublikowano

radziu ile te opony kosztuja?

Opublikowano

radziu ile te opony kosztuja?

ale ktore?

uniroyal rainsport 3 - 390 (wydaje mi sie ze jeszcze wczoraj byly po 380, ale glowy nie dam)

nexen zline - 376

firestone fhsz90 - 373

nexen n'fera su1 - 338

nexen n8000 - 282

ceny z oponeo.pl

Opublikowano

Hm nankangi tez za tanie juz nie sa , ja 2 sezony jezdze na nich nie mam sie do czego doczepic , przetrwaly nawet wpadniecie z predkoscia 90km w wyciety asfalt na profilu 40 naciagnietym , trzymac trzymaja na roznych warunkach , nie mam do czego sie doczepic , to tylko moja opinia oczywiscie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nie no nankangi na bank odpadaja, nie biore ich w ogole pod uwage.

Opublikowano

chłopaki, ogarnia tu ktos temat opon?

potrzebuje kupic komplet nowych opon na lato, cena max 400zl/1szt, na chwile obecna wytypowalem dwie oponki, wie ktos cos na ich temat?

http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainsport-3-225-40-r18-92-y-xl-fr#106975425

http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-225-40-r18-92-y-xl#108889514

Ja bym brał Rainsport3. Radziu zerknij sobie jeszcze na nexeny, dwa sezony w b6 na n'fera su4 jeździłem i nie powiem złego słowa na nie. Ciche, woda czy suchy asfalt ładnie kleiły i nie widać było śladów zużycia. ;)

http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=1/nexen/r=1/225-40-r18

Jak nie widać śladów zużycia to nie mogą trzymać dobrze ;-)

Albo rybki albo akwarium. Albo chcemy zrobić na komplecie 100kkm albo mają mieć przyczepność

Radek jak masz fejsa to sobie ziornij na mój profil bo ostatnio była spora dyskusja na ten temat bo akurat też rozważam zakup. Ja się chyba zdecyduje na Potenzy a jeśli chodzi o Rainsporta to dwójką była bardzo dobra co do trójki mam mieszane uczucia, osobiście nie jeździłem ale podobno już nie są tak dobre jak dwójki

radziu ile te opony kosztuja?

ale ktore?

uniroyal rainsport 3 - 390 (wydaje mi sie ze jeszcze wczoraj byly po 380, ale glowy nie dam)

nexen zline - 376

firestone fhsz90 - 373

nexen n'fera su1 - 338

nexen n8000 - 282

ceny z oponeo.pl

Jaki Ty masz rozmiar? Zobacz na sklepopon.com
Opublikowano

niestety nie mam fejsa, mi nie zalezy na tym zeby wytrzymaly duze przebiegi, wolalbym zeby dobrze trzymaly zarowno na suchym jak i na deszczu. Przebiegi robie niewielkie, 10kkm rocznie, styl jazdy dosyc dynamiczny, wiec nie chciałbym zeby mnie w najmniej oczekiwanym momencie zaskoczyly.

a ktore potenzy dokladnie masz na mysli? bo widze ze jest pare modeli


mam u siebie rozmiar 225/40/18

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.