Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

widze ze na tej stronie co podales maja lepsze cany niz na oponeo, wiec nawet zmiescilbym sie w budżecie z tymi potenzami :D

Gabriel, Ty chyba jezdzisz na vredesteinach, no nie?

Dlatego rzuciłem Ci linka ;-) Firma jest z kraka :-)

Vredstein to coś jak Sava czyli średnia niższa, raczej bym się nie zdecydował chyba że by mnie przycisnęło z kasą. Zobacz jeszcze Goodyear Efficientgrip, podobno jest dobra a jak chcesz pierwsza klasę to Michelin ale w tej kasie z pewnością się nie znajdzie

Jeździłem na tych verdkach i moim zdaniem Dunlopy lepiej trzymały.

To raczej normalne, innej klasy producent :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na tych verdkach i moim zdaniem Dunlopy lepiej trzymały.

dunlopy nie mieszcza sie w moim budzecie

widze ze na tej stronie co podales maja lepsze cany niz na oponeo, wiec nawet zmiescilbym sie w budżecie z tymi potenzami :D

Gabriel, Ty chyba jezdzisz na vredesteinach, no nie?

Dlatego rzuciłem Ci linka ;-) Firma jest z kraka :-)

Vredstein to coś jak Sava czyli średnia niższa, raczej bym się nie zdecydował chyba że by mnie przycisnęło z kasą. Zobacz jeszcze Goodyear Efficientgrip, podobno jest dobra a jak chcesz pierwsza klasę to Michelin ale w tej kasie z pewnością się nie znajdzie

Jeździłem na tych verdkach i moim zdaniem Dunlopy lepiej trzymały.

To raczej normalne, innej klasy producent :-)

oo, nawet nie zauwazylem ze oni z kraka, no to super ze sa na miejscu.

niestety Goodyear Efficientgrip tez juz za drogie, 440zl/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega cena, ale teraz inne wydatki mnie czekaja ;)
Przecież już nic nie rezasz [emoji14]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale opony trzeba kupic, na zimowkach przez caly rok jezdzic nie bede :P

chyba ze kupie jakies nalewki i *uj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to zostają Ci chłopaki pod huta z uzywkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejmowalem juz kiedys dwie proby kupna u nich opon, albo maja zamkniete, albo nie maja takich jakie szukam.

w sklepopon.pl kupie, bo maja dobre ceny i rabat na zalozenie opon daja w points.

no i wybor padnie najprawdopodobniej na uniroyal rainsport 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze na tej stronie co podales maja lepsze cany niz na oponeo, wiec nawet zmiescilbym sie w budżecie z tymi potenzami :D

http://www.sklepopon.com/opona-letnia/bridgestone-potenza-re050a-225-40-r18-92-y-xl-27739

Miałem te opony.

Bardzo delikatne boki

Wystarczyło lekko się otrzeć gdzieś o krawężnik i wyrywało od razu kawał gumy. Generalnie co do jazdy to nie miałem obiekcji ale trzeba się przy nich bardzo pilnować bo łatwo uszkodzić bok.

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pańcie taki temat:

1. Audi A4 2.0TDi 170PS quattro manual, 2011, 3G, bi-xenon, czujnik światła/deszczu, kiera multi, sportowe fotele materiał, 3-strefowa klima, isofix, 110kkm

czy

2. WV Passat 2.0TDi 170PS 4motion, 2011, DSG, Duza navi, xenon, podgrzewana szyba przednia, klapa elektryczna, parktronic przód-tył, skóra, czujnik światła/deszczu, isofix, adaptacyjny tempomat, hak holowniczy, kiera multi, sportowe fotele skóra, 18" felgi ALU z nowymi oponami, 140kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Audi A4 pytasz czy lepsze A4 czy Pasek ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac roznice w skrzyni to te dwa samochody przede wszystkim roznia sie napedem - 4x4 w pasku to nie to samo co 4x4 w audi i moim zdaniem tu lezy najwieksza roznica w tych samochodach i pytanie co Cie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek niestety znacznie większy w środku i bagazniku :/ jeżeli pdoobna kasa to A4 , jezeli znaczna różnica w cenie to Pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac roznice w skrzyni to te dwa samochody przede wszystkim roznia sie napedem - 4x4 w pasku to nie to samo co 4x4 w audi i moim zdaniem tu lezy najwieksza roznica w tych samochodach i pytanie co Cie interesuje.

Co mnie interesuje w tym zakresie? Nie wiem, pewnie przyczepność przy ruszaniu i na łukach :)

Nie jeździłem ani quattro ani haldexem więc nie wiem co mam napisać.

Pasek niestety znacznie większy w środku i bagazniku :/ jeżeli pdoobna kasa to A4 , jezeli znaczna różnica w cenie to Pasek.

Kasa podobna na korzyść Paska. Pasek ma jeszcze DSG i cały full wypas w wyposażeniu + nówki opony Conti 18" + wymienione wszystkie tarcze i klocki w 8.2015. Całość po podliczeniu już daje sporą kasę którą musiałbym wrzucić w A4. A to wciąż gabarytowo A4 (nieznacznie więcej niż miałem w B7.

Passek pewnie sporo większy...

Audi mniejszy przebieg...

:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz automat czy ci to wisi. Jesli ci wsi to nie jest atutem przy zakupie tylko ryzykiem. W A4 pewnie też są jakies tarcze i jakies opony więc może coś pojeździ jeszcze bez wkładu finansowego ;) Osobiście uważam że dla kierowcy który nie jeździ cały czas piecem w zakręcie różnica w 4 motion i quattro może byc nawet niezauważalna.

Przebiegi rozumiem że pewne? Bo jak na 5 latki to ie są jakieś wygórowane.

Pamiętam że zależalo Ci na przestrzeni więc chyba to jest argument do wyboru Passka.

A tak zapytam, co cie do Passata przekonało ? :D

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...