Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomijajac roznice w skrzyni to te dwa samochody przede wszystkim roznia sie napedem - 4x4 w pasku to nie to samo co 4x4 w audi i moim zdaniem tu lezy najwieksza roznica w tych samochodach i pytanie co Cie interesuje.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pasek niestety znacznie większy w środku i bagazniku :/ jeżeli pdoobna kasa to A4 , jezeli znaczna różnica w cenie to Pasek.

Opublikowano

pomijajac roznice w skrzyni to te dwa samochody przede wszystkim roznia sie napedem - 4x4 w pasku to nie to samo co 4x4 w audi i moim zdaniem tu lezy najwieksza roznica w tych samochodach i pytanie co Cie interesuje.

Co mnie interesuje w tym zakresie? Nie wiem, pewnie przyczepność przy ruszaniu i na łukach :)

Nie jeździłem ani quattro ani haldexem więc nie wiem co mam napisać.

Pasek niestety znacznie większy w środku i bagazniku :/ jeżeli pdoobna kasa to A4 , jezeli znaczna różnica w cenie to Pasek.

Kasa podobna na korzyść Paska. Pasek ma jeszcze DSG i cały full wypas w wyposażeniu + nówki opony Conti 18" + wymienione wszystkie tarcze i klocki w 8.2015. Całość po podliczeniu już daje sporą kasę którą musiałbym wrzucić w A4. A to wciąż gabarytowo A4 (nieznacznie więcej niż miałem w B7.

Passek pewnie sporo większy...

Audi mniejszy przebieg...

:doh:

Opublikowano

Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz automat czy ci to wisi. Jesli ci wsi to nie jest atutem przy zakupie tylko ryzykiem. W A4 pewnie też są jakies tarcze i jakies opony więc może coś pojeździ jeszcze bez wkładu finansowego ;) Osobiście uważam że dla kierowcy który nie jeździ cały czas piecem w zakręcie różnica w 4 motion i quattro może byc nawet niezauważalna.

Przebiegi rozumiem że pewne? Bo jak na 5 latki to ie są jakieś wygórowane.

Pamiętam że zależalo Ci na przestrzeni więc chyba to jest argument do wyboru Passka.

A tak zapytam, co cie do Passata przekonało ? :D

Edytowane przez edraven

Opublikowano

A tak zapytam, co cie do Passata przekonało ? :D

Nie co, a kto. Wy :D

Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz automat czy ci to wisi. Jesli ci wsi to nie jest atutem przy zakupie tylko ryzykiem. W A4 pewnie też są jakies tarcze i jakies opony więc może coś pojeździ jeszcze bez wkładu finansowego ;) Osobiście uważam że dla kierowcy który nie jeździ cały czas piecem w zakręcie różnica w 4 motion i quattro może byc nawet niezauważalna.

Przebiegi rozumiem że pewne? Bo jak na 5 latki to ie są jakieś wygórowane.

Pamiętam że zależalo Ci na przestrzeni więc chyba to jest argument do wyboru Passka.

Właśnie chciałem automat w 4 butach, większy niż moje byłe B7.

A6 ładnej nie mogę znaleźć to rozważam jeszcze A4 bo jednak Audi to Audi.

Opublikowano

Pasek

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pasek

Bo?

Opublikowano

bo nie chce zebys mial lepsze auto od niego :decayed:

tak serio, przejedz sie paskiem - zobacz czy Ci odpowiada i moze wtedy podejmij decyzje. wg mnie to nie jest wcale gorszy samochod niz a4

Opublikowano

tak serio, przejedz sie paskiem - zobacz czy Ci odpowiada i moze wtedy podejmij decyzje. wg mnie to nie jest wcale gorszy samochod niz a4

Dobrze prawisz kolego. Tak zrobie. :wink:

Opublikowano

Pasek

Bo?

Bo wiekszy

Opublikowano

odkad mnie pogoniles na wielickiej, to staram sie byc mily ;)

Opublikowano

odkad mnie pogoniles na wielickiej, to staram sie byc mily ;)

Nie powiem nikomu że Cię objechałem, jak Radek Boserona... I to jeszcze czym :D

Opublikowano

odkad mnie pogoniles na wielickiej, to staram sie byc mily ;)

Nie powiem nikomu że Cię objechałem, jak Radek Boserona... I to jeszcze czym :D

Boseron sie wtedy nie scigal

Opublikowano

Pasek

Bo?

Bo wiekszy

No i to jest argument.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pańcie taki temat:

1. Audi A4 2.0TDi 170PS quattro manual, 2011, 3G, bi-xenon, czujnik światła/deszczu, kiera multi, sportowe fotele materiał, 3-strefowa klima, isofix, 110kkm

czy

2. WV Passat 2.0TDi 170PS 4motion, 2011, DSG, Duza navi, xenon, podgrzewana szyba przednia, klapa elektryczna, parktronic przód-tył, skóra, czujnik światła/deszczu, isofix, adaptacyjny tempomat, hak holowniczy, kiera multi, sportowe fotele skóra, 18" felgi ALU z nowymi oponami, 140kkm

Ałdi ;)

Opublikowano

Lenox a co z kurą?

Opublikowano

Pasek

Bo?

Bo wiekszy

No i to jest argument.

Poza tym pasek jest duzo fajniej wyposażony a automat to podstawa.

Jaki kolor jednego i drugiego?

Opublikowano

Lenox a co z kurą?

Nie ma fajnych w 4 butach. Poza tym wyposażenie chu..we.


Poza tym pasek jest duzo fajniej wyposażony a automat to podstawa.
Jaki kolor jednego i drugiego?

Ałdi srebrny. Pasek grafit.

Opublikowano

Pasek, masz dwójkę dzieci a audi a4 jest niestety ciasne z tyłu, to był powód dlaczego sprzedałem b8 ciasna strasznie, pasek o wiele większy i 4 motion też fajnie w zimie na śniegu wymiata

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Panowie, moze ktos wziac vaga?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.