Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, są tutaj jacys amatorzy pilki noznej? gracie w jakichs amatorskich ligach? szukam czegoś, żeby od czasu do czasu smyrnac w gale ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać, dziś mała przejażdżka do Tynca, motywacja.....przejechać 27 km żeby napić się zimnego piwka i tyle samo spowrotem ;)

5639290936335b95034d23b7bf764fd6.jpg

Opublikowano

:hi:

Lenox to musiała być okazja!

No i przeoczyłeś :wink:

Pany czy brązowy metalik w B8 po lifcie jest ok? Nigdy tego na żywca nie widziałem...

Edytowane przez lennox

Opublikowano

A nie chciałeś czasem większego auta od B7? W B8 ktoś ostatnio tu nawet pisał że średnio z miejscem.

Opublikowano

Chciałem. Ale biorę pod uwagę kilka opcji. M.in. jest to B8 po lifcie, mimo że jest tam nie wiele więcej miejsca niż w B7...

Opublikowano

Powitać, dziś mała przejażdżka do Tynca, motywacja.....przejechać 27 km żeby napić się zimnego piwka i tyle samo spowrotem ;)

5639290936335b95034d23b7bf764fd6.jpg

Ty się tam przyznaj z którą koleżanką tam pojechałeś :-D

Opublikowano

Lenox brązowy metalik całkiem spoko kolor mi się podoba, inny niż oklepany czarny czarny

Dante dziś akurat sam, nie lubię za dużo odpoczywać a wiesz jak by było z babą ;)

Opublikowano

Brąz metalic jest miazga! Sporo allroadów w tym kolorze wychodziło.

Opublikowano
  • Autor

A nie chciałeś czasem większego auta od B7? W B8 ktoś ostatnio tu nawet pisał że średnio z miejscem.

Ale jak nie siedział w B7 czy B6 to tak mógł pisać :)

B8 jest większe od B7/B6 pod każdym względem Dłuższe , wyższe , szersze rozstaw osi większy , wewnątrz też jest więcej miejsca nad głową , jest ciut szerzej bo o 5,5 cm z tyłu na kanapie :D

Opublikowano

Zgadzam się ze b8 jest większe niż b7 ale to wciąż ciasne auto

Opublikowano

:hi:

Lenox to musiała być okazja!

No i przeoczyłeś :wink:

Pany czy brązowy metalik w B8 po lifcie jest ok? Nigdy tego na żywca nie widziałem...

Tu masz fotki mojego B8 liftpo ze spota w Gliwicach. Próbowałem fele 20 cali od mirona :). Jak chcesz to podjadę na spota do Krakowa to pooglądasz na żywo.. zresztą i tak planowałem przyjechać.. a KLOREK JEST FAJOWY :banan:

d8c8bdcb1002cb4fb567d5ff87b07a27.jpg44f1c92797c6512e0b0d0d7e3413414c.jpg

Edytowane przez Sensei

Opublikowano

piekny!
jaki kod lakieru?

Opublikowano

za***isty! :kox:

dolaczam sie do pytanie o kod lakieru

Opublikowano

BOSERON, odgapiles w końcu rower ode mnie :/

Brązowy jest super w audi w tej "nowej" palecie

LENNOX nie błądź i nie kupuj małego auta

Opublikowano

piekny!

jaki kod lakieru?

Teak Brown - LZ8W

Opublikowano

Tu masz fotki mojego B8 liftpo ze spota w Gliwicach. Próbowałem fele 20 cali od mirona :). Jak chcesz to podjadę na spota do Krakowa to pooglądasz na żywo.. KLOREK JEST FAJOWY :banan:

No nie zły jest. W sline z fajnym butem bedzie kox :)


BOSERON, odgapiles w końcu rower ode mnie :/

Tak jakby razem kupowaliście rowery :facepalm:


LENNOX nie błądź i nie kupuj małego auta

Rzeczywiście małe... :kwasny:

C6 nie ma w normalnych pieniądzach a paski prawie w tej samej cenie co acztery...

Opublikowano

Tu masz fotki mojego B8 liftpo ze spota w Gliwicach. Próbowałem fele 20 cali od mirona :). Jak chcesz to podjadę na spota do Krakowa to pooglądasz na żywo.. KLOREK JEST FAJOWY :banan:

No nie zły jest. W sline z fajnym butem bedzie kox :)

Bot_n_Me_gusta_svg.png

Opublikowano

No nie razem bo BOSERON jak zawsze kupował chyba z trzy tygodnie bo nie wiedział jaki ostatecznie

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Powitać, dziś mała przejażdżka do Tynca, motywacja.....przejechać 27 km żeby napić się zimnego piwka i tyle samo spowrotem ;)

5639290936335b95034d23b7bf764fd6.jpg

POLICJANT :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.