Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie, gdzieś mi się tu obiło o oczy, że w Hucie macie jakiś chłopaków co handlują używanymi oponami? Mogę prosić o jakiś namiar + telefon

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/239841-malopolskie-opony-nowa-huta/

:wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie, gdzieś mi się tu obiło o oczy, że w Hucie macie jakiś chłopaków co handlują używanymi oponami? Mogę prosić o jakiś namiar + telefon

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/239841-malopolskie-opony-nowa-huta/

:wink:

dzięki Seba :hi:

Opublikowano

Witam, Panowie kto w krakowie będzie umiał wymienić wahacz górny w pasku? Tam siedzi ori wahacz i śruba mocująca go odwrócona tak że nie da się jej wyciągnąć bez wyciągania całej zwrotnicy, no chyba że uciąć kątówką ale mi się nie chce w to bawić. Potrzebuje mechanika który to robił i zrobi to sprawnie a nie laika który się będzie uczył. Dzwoniłem do dwóch i jak widać jeszcze są tacy którzy nie ma pojęcia jak się za to zabrać. Ktoś kto ogarnia samochody vag

Opublikowano

Witam, Panowie kto w krakowie będzie umiał wymienić wahacz górny w pasku? Tam siedzi ori wahacz i śruba mocująca go odwrócona tak że nie da się jej wyciągnąć bez wyciągania całej zwrotnicy, no chyba że uciąć kątówką ale mi się nie chce w to bawić. Potrzebuje mechanika który to robił i zrobi to sprawnie a nie laika który się będzie uczył. Dzwoniłem do dwóch i jak widać jeszcze są tacy którzy nie ma pojęcia jak się za to zabrać. Ktoś kto ogarnia samochody vag

www.mobil-tech.pl

możesz sie na mnie powołać.

Opublikowano

ok dzięki, dzwoniłem, gość wie ocb.

Opublikowano

ok dzięki, dzwoniłem, gość wie ocb.

wiem ;-)

Opublikowano

A T E :) Tarcze + klocki ;)

A Brembo to nie jest lepsze???

Skłaniam się ku ATE , ale może... Hmmm...

wysłane z kontenera na śmieci

Ja założyłem niedawno Ate power disc tarcze i ate klocki jest całkiem dobrze

Opublikowano

A T E :) Tarcze + klocki ;)

A Brembo to nie jest lepsze???

Skłaniam się ku ATE , ale może... Hmmm...

wysłane z kontenera na śmieci

Ja założyłem niedawno Ate power disc tarcze i ate klocki jest całkiem dobrze
ATE kupione. Jutro serwis i wymiana.

wysłane z kontenera na śmieci

Opublikowano

Kurna ukradli mi dzisiaj w nocy atrapę grila masakra, cztery b6 stoją na tej samej ulicy i do mojej się prtzy....jebali ;/ ehhhh

Opublikowano
  • Autor

ehhh to jeszcze takie rzeczy kradną ? :facepalm:

Opublikowano

No masakra 14 letnie auto, znalazłem chłopa za 70 dych sprzedaje orginał osiedle obok pewnie swój kupie ;)

Opublikowano

Panie paliwo idzie w górę to co Ty myślisz ;)

Opublikowano

a jak Ci ja wyjęli ?:)

spoko u mnie stoją ze 3 a mi zaślepkę haka wymontowali...

Opublikowano

a jak Ci ja wyjęli ? :)

spoko u mnie stoją ze 3 a mi zaślepkę haka wymontowali...

Maska nieuszkodzona to pewnie wyrwali licząc ze nie wszystkie zaczepy się rozsypią.

Edytowane przez Marcin_K

Opublikowano

nie do wiary ... powinni za jaja wieszać kurde takich ludzi

Opublikowano

To co Liverpool zrobił z Borussia nie do wiary!!! Czy można nie kochać piłki!!!

Opublikowano

Można nie kochac piłki, jak 22 chłopa gania za piłką bez emocji , a jedyna bramka jest wynikiem zbiegu okoliczności to uwierz mi że ciężko przekonać się do oglądania meczu.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

BOSERON przez Ciebie i kolegę do teraz ludzie chodzą i opowiadają ze ten za nimi to Matejko

123faf1374c74e6ccaeaf37d6fa33c6a.jpg

Opublikowano

Można nie kochac piłki, jak 22 chłopa gania za piłką bez emocji , a jedyna bramka jest wynikiem zbiegu okoliczności to uwierz mi że ciężko przekonać się do oglądania meczu.

Zobacz skrót z wczorajszego spotkania to zmienisz zdanie :)

Kerczi ponoć projekt jest taki że zamiast berła do ręki mają wsadzić Mu pędzel

Opublikowano

Można nie kochac piłki, jak 22 chłopa gania za piłką bez emocji , a jedyna bramka jest wynikiem zbiegu okoliczności to uwierz mi że ciężko przekonać się do oglądania meczu.

:thumbup1::oklasky:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.