Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

popraw link i trzeba dzialac! musi sie znalezc! po 15tej bede wolny, mozemy pojezdzic po okolicy ;)

Bardzo chętnie, teraz musze jakieś auto skombinować na patrol. Jak coś, to tel. 507758797

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dział już?

Parking był na ul. Meiera (wylot na Warszawe)

u mnie nadal nie dziala

Opublikowano

Wurger, bede dzwonic kolo 15.30

Opublikowano

Link ogarniety, powiniej juz Wam działać. Dzieki za spory odzew chłopaki!

Opublikowano

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

POSZŁO

Opublikowano

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

udostępnione,

Masakra jakaś :facepalm:

Opublikowano

sprawdz monitoring w poblizu tego parkingu ;)

Opublikowano

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

CO TY P***LISZ?!?!?! :kwasny:

MUSI się znalezc!

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Udostępnione

Opublikowano

Udostępnione. Oby się znalazła..

Opublikowano

Niestety znów audi idzie od początku roku i to bardzo

Wurger sprawdzaj parkingi otwarte podziemne do 5 km , raczej bym w kierunku Warszawy szukał niż w centrum , dałem znać kumplowi z samochodowki juz działa .

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Niestety znów audi idzie od początku roku i to bardzo

Wurger sprawdzaj parkingi otwarte podziemne do 5 km , raczej bym w kierunku Warszawy szukał niż w centrum , dałem znać kumplowi z samochodowki juz działa .

Wielkie dzięki Łukasz.

Załatwię formalności na komisariacie i pojezdze po okolicy. Moze jakis monitoring prywatny cos złapał...

Opublikowano

przykra sprawa. współczuje. udostępnione

a miałeś jakieś zabezpieczenia? GPS?

Opublikowano

A tak swoja droga, to kupię Audi :)
Ja pierdziele, jak sie nie znajdzie, to bede musial kupic tymczasowo jakis dupowoz i kolejne pol roku poszukiwan przedemna.
Ale badzmy dobrej myśli...

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

A tak swoja droga, to kupię Audi :)

Ja pierdziele, jak sie nie znajdzie, to bede musial kupic tymczasowo jakis dupowoz i kolejne pol roku poszukiwan przedemna.
Ale badzmy dobrej myśli...
Jakby cos to moge Ci mojego pogonic :decayed:
Opublikowano

A tak swoja droga, to kupię Audi :)

Ja pierdziele, jak sie nie znajdzie, to bede musial kupic tymczasowo jakis dupowoz i kolejne pol roku poszukiwan przedemna.

Ale badzmy dobrej myśli...

Może zadzwonią i będą okup chcieli...

Opublikowano

Niestety znów audi idzie od początku roku i to bardzo

Wurger sprawdzaj parkingi otwarte podziemne do 5 km , raczej bym w kierunku Warszawy szukał niż w centrum , dałem znać kumplowi z samochodowki juz działa .

W stronę warszawy czyt. na wiosce jakby się takie auto pojawiło na pewno by się ktoś zainteresował. Więc raczej wątpię.

Ja po pracy przejadę po moim osiedlu, garażach i innych zakamarkach i może przez kuźnicy kołłątajowskiej.

Tylko problem z podziemnymi, bo nie ma jak wejść...

Opublikowano

wlasnie jestem ciekaw jak to z tymi gpsami jest. kupic teraz mozna cos za grosze ale z drugiej strony ktos mi opowiadal ze jakiemus znajomemu cos buchneli to sie sygnal gps urwal 20 metrow od miejsca ostatniego parkowania. Boseron, wiesz cos? goscie ktorzy kradna samochody klasy A4 zagluszaja gpsy czy to juz wyzsza liga?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.