Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie założyli mi nowe łącze w firmie :kox: :kox: :kox:

można teraz już sćiągać porno na okrętke

5267471247.png


jakby ktoś potrzebował to będe miał 345mm powerdisk ate z mojego PASKA

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przód już zrobiłem ale dzięki.

Opublikowano

Gabriel czytałem na forum piątki że przymierzałeś się na tył do 330. Coś koajrzę że chyba masz je na tyle ? Nie będziesz wsadzał czegoś większego ;-) ? Przydałyby mi się same jarzma :D i ewentualnie jedna tarcza do przymiarki :D

to bylo kilka lat temu :D

nie widzialem nic wiekszego...

Opublikowano

Gabriel czytałem na forum piątki że przymierzałeś się na tył do 330. Coś koajrzę że chyba masz je na tyle ? Nie będziesz wsadzał czegoś większego ;-) ? Przydałyby mi się same jarzma :D i ewentualnie jedna tarcza do przymiarki :D

to bylo kilka lat temu :D

nie widzialem nic wiekszego...

możliwe ;-)

Opublikowano

Panie wąski , ty na tej drewnianej pracujesz ? Bo prawdopodobnie jutro podjade tylko nie wiem czy do 12 sie wyrobie , bo bede po nocy

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, smutna sprawa. :(

Dzisiaj w nocy jakieś skur**syny ukradły mi auto z garażu podziemnego!

Jakbyście mogli udostępnijcie info na facebooku: https://www.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Może jakimś cudem sie znajdzie.

Dziś dopiero zobaczyłem u kogoś że udostępnia fb to też udostępniłem, napiszę info u mnie w regionie.

Oby się znalazło..

Opublikowano

Od razu po podlaczeniu nie widac nic, po 1-2 minutach pojawia sie historia.. Zobaczymy wlasnie czy po dluzszym czasie pojawi sie ksiazka, ale mysle, ze wszystko jest na dobrej drodze.

I jak kolego masz już tą książkę? Bo ja właśnie założyłem MF kierownicę i na fisie też widzę tylko "please wait" i nie mam kontaktów

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

Lenox gratulacje furmanki , w ładnym stanie autko i nawet sie odpycha ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pablo gdzie byłeś jak cię nie było ?

Opublikowano

Panie wąski , ty na tej drewnianej pracujesz ? Bo prawdopodobnie jutro podjade tylko nie wiem czy do 12 sie wyrobie , bo bede po nocy

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ta :wink: tylko tu sprzątam przeważnie schodzi mi do 12 :) a potem pod dworcem jestem

Jutro startują KLASYKI .Start o 9 Arena Tauron meta Niepołomice

:hi:

GRATULACJE Pablo kiedy ślub ?

Edytowane przez Wąski

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie, postanowiłem, ze prawdopodobnie kupie jakieś tymczasowe auto w cenie ok. 30k. Może byc tańcze, może byś troszkę droższe.

Nie ma ktoś przypadkiem czegos na sprzedaż, lub nie zna jakiegoś auta godnego polecenia w Krakowie? Preferowane Audi :) Najlepiej coś łatwego w późniejszej odsprzedaży.

Bo kurcze długi weekend idzie, były jakieś plany gdzieś wyjechać a bez auta to teraz jak bez ręki...

Opublikowano

Nie chcesz wrócić do B5 ;-) ?

Opublikowano

Hehe, nie mówie nie :) Dobrze wspominam moją B5-tke.

Opublikowano

Pablo gdzie byłeś jak cię nie było ?

Ajdontnoł :decayed:

Wąski 2-3 lata jeszczę do ustalenia :)

Opublikowano

Wurger, tak jak mowilem, jakby cos to moge Ci moja B5 pogonic, poczujesz co to jest prawdziwa moc :decayed::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.