Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A5 na paska good change ;)

Spokojnie, to tylko dupowóz na czas poszukiwań. Aktualnie z A5 nie ma nic co bym chciał kupić. Auto kupione głównie z myślą o łatwej odsprzedaży.

Edytowane przez Wurger

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

THEMON, CUBER, wszystkiego dobrego Panowie :hi:

thx

Opublikowano

A5 na paska good change ;)

Spokojnie, to tylko dupowóz na czas poszukiwań. Aktualnie z A5 nie ma nic co bym chciał kupić. Auto kupione głównie z myślą o łatwej odsprzedaży.

slyszalem ze jest do sprzedania ladna A5 2.0tfsi 2010r czarna, tylko ze bez dokumentow bo sie gdzies zapodzialy przy przeprowadzce, ale za to w dobrej cenie

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

:hi: 1oo lat :drunk:

Opublikowano

Jeszcze nie, ale chyba kupie wlasnie tego. Dzisiaj ogladalem.

Moze nawet na spota nim przyjade jak wszystko dobrze pójdzie :)

jak chcesz to sprzedam Ci swoją B6 :wink:

Opublikowano

A Ty byś sie pojawił na spocie wreszcie

Opublikowano

może dziś podjąde :wink:

Opublikowano

A5 na paska good change ;)

Spokojnie, to tylko dupowóz na czas poszukiwań. Aktualnie z A5 nie ma nic co bym chciał kupić. Auto kupione głównie z myślą o łatwej odsprzedaży.
wiem to chodliwy towar z odsprzedaniem nie będzie problemu
Opublikowano

slyszalem ze jest do sprzedania ladna A5 2.0tfsi 2010r czarna, tylko ze bez dokumentow bo sie gdzies zapodzialy przy przeprowadzce, ale za to w dobrej cenie

No to bierz, polecam :D

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

slyszalem ze jest do sprzedania ladna A5 2.0tfsi 2010r czarna, tylko ze bez dokumentow bo sie gdzies zapodzialy przy przeprowadzce, ale za to w dobrej cenie

No to bierz, polecam :D

mnie nie stac na takie auto, nawet jesli to okazja :decayed:

a tak przy okazji, nie szuka ktos pracownika na weekendy? :)

Opublikowano

slyszalem ze jest do sprzedania ladna A5 2.0tfsi 2010r czarna, tylko ze bez dokumentow bo sie gdzies zapodzialy przy przeprowadzce, ale za to w dobrej cenie

No to bierz, polecam :D

mnie nie stac na takie auto, nawet jesli to okazja :decayed:

a tak przy okazji, nie szuka ktos pracownika na weekendy? :)

A co umiesz?

Opublikowano

generalnie mam technika informatyka, technika bhp, sporo umiem i szybko sie ucze :decayed:

praca fizyczna tez moze byc :)

Opublikowano

To zrób studia, wystarczy inzynierskie zaocznie a pracy w Krakowie będziesz miał dużo, mówie serio! Jest duże ciśnienie na informatyków nawet bez doświadczenia, byle poziom kumacji był odpowiedni.

Opublikowano

To zrób studia, wystarczy inzynierskie zaocznie a pracy w Krakowie będziesz miał dużo, mówie serio! Jest duże ciśnienie na informatyków nawet bez doświadczenia, byle poziom kumacji był odpowiedni.

Mówisz że tylko inżynierskie .....a to spoko :grin:

Opublikowano

pikuś :decayed:

Opublikowano

inzynierskie, 6 albo 7 semestrów. To na prawde nie jest nie do ogarnięcia zwłaszcza jak masz podstawy informatyki.


Typ odemnie z roboty pracujący jako technik przeszedł do Sabre jako technik ds testów za kasę lepszą niż zarabiam jako inzynier mechanik.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

To zrób studia, wystarczy inzynierskie zaocznie a pracy w Krakowie będziesz miał dużo, mówie serio! Jest duże ciśnienie na informatyków nawet bez doświadczenia, byle poziom kumacji był odpowiedni.

Ja tam dostałem prace jako programista jeszcze przed maturą, a rozmowę kwalifikacyjną musiałem przekładać, bo miałem ustny angielski :grin:

Także da się :wink: Też mam tylko technika informatyka, aczkolwiek jak zacząłem pracować to jeszcze nie miałem, dopiero teraz sobie studiuje zaocznie, ale takich studiów to nie polecam :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.