Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomijajac roznice w skrzyni to te dwa samochody przede wszystkim roznia sie napedem - 4x4 w pasku to nie to samo co 4x4 w audi i moim zdaniem tu lezy najwieksza roznica w tych samochodach i pytanie co Cie interesuje.

A na tysiąc procent w pasku jest haldex? Bo nie wiem czy opłaca im się robić dwie płyty podłogowe do tych modeli, bynajmniej a4 B6 i pasek b5 to te same podwozia, napędy i zawieszenia.
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, moze ktos wziac vaga?

Wezmę.

Opublikowano

Lenox a co z kurą?

Nie ma fajnych w 4 butach. Poza tym wyposażenie chu..we.

Poza tym pasek jest duzo fajniej wyposażony a automat to podstawa.

Jaki kolor jednego i drugiego?

Ałdi srebrny. Pasek grafit.

No to kolejny punkt dla Paska

I bedziesz mogl z Karolem zalozyc klub fanów Passeratti

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witam temat jest o spocie w Galeri Kazimierz, wiec tu pisze chyba ze źle trafiłem ?

Mam pytanie jestem tu nowy mieszkam w Niepołomicach, jedzie ktoś z Wieliczki lub okolic Niepołomic na spot dzis do Krakowa jeśli tak proszę o info na numer 884-673-018 pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor
A na tysiąc procent w pasku jest haldex? Bo nie wiem czy opłaca im się robić dwie płyty podłogowe do tych modeli, bynajmniej a4 B6 i pasek b5 to te same podwozia, napędy i zawieszenia.

To był jedyny passat ( mowa o B5) który miał torsena :) reszta to haldex

Opublikowano

gdzie się spotykacie w Galerii dziś ?

Opublikowano

Panowie, moze ktos wziac vaga?

Wezmę.

dziekuje

pomijajac roznice w skrzyni to te dwa samochody przede wszystkim roznia sie napedem - 4x4 w pasku to nie to samo co 4x4 w audi i moim zdaniem tu lezy najwieksza roznica w tych samochodach i pytanie co Cie interesuje.

A na tysiąc procent w pasku jest haldex? Bo nie wiem czy opłaca im się robić dwie płyty podłogowe do tych modeli, bynajmniej a4 B6 i pasek b5 to te same podwozia, napędy i zawieszenia.

haldex ma bardziej zwiazek z ulozeniem silnika, niz z plyta podlogowa

Opublikowano

Siemanko gdzie dokładnie się spotykacie w Galerii dziś ? >??

Opublikowano

Siemanko gdzie dokładnie się spotykacie w Galerii dziś ? >??

Najwyższy poziom parkingu. Znajdziesz :)
Opublikowano

Siemanko gdzie dokładnie się spotykacie w Galerii dziś ? >??

Najwyższy poziom parkingu. Znajdziesz :)

Dzięki , znajdzie sie miejsce dla srebrnej audi a4 b5 :P

Opublikowano

Panowie, moze ktos wziac vaga?

Wezmę.

dziekuje

pomijajac roznice w skrzyni to te dwa samochody przede wszystkim roznia sie napedem - 4x4 w pasku to nie to samo co 4x4 w audi i moim zdaniem tu lezy najwieksza roznica w tych samochodach i pytanie co Cie interesuje.

A na tysiąc procent w pasku jest haldex? Bo nie wiem czy opłaca im się robić dwie płyty podłogowe do tych modeli, bynajmniej a4 B6 i pasek b5 to te same podwozia, napędy i zawieszenia.

haldex ma bardziej zwiazek z ulozeniem silnika, niz z plyta podlogowa
Taki skrót myślowy :-P
Opublikowano

ruks, dnia 05 Kwie 2016 - 18:48, napisał:

Yoghurt, dnia 05 Kwie 2016 - 12:03, napisał:
pomijajac roznice w skrzyni to te dwa samochody przede wszystkim roznia sie napedem - 4x4 w pasku to nie to samo co 4x4 w audi i moim zdaniem tu lezy najwieksza roznica w tych samochodach i pytanie co Cie interesuje.
A na tysiąc procent w pasku jest haldex? Bo nie wiem czy opłaca im się robić dwie płyty podłogowe do tych modeli, bynajmniej a4 B6 i pasek b5 to te same podwozia, napędy i zawieszenia.

haldex ma bardziej zwiazek z ulozeniem silnika, niz z plyta podlogowa

dokladnie. A4 to wzdluznie ulozony silnik a co za tym idzie wiecej miejsca na skrzynie no i torsen. Pasek to poprzecznie ulozony silnik mala skrzynia i haldex

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota dziewczyny :)

ps. traktor jednak dał radę na kiełbaskach :)

Opublikowano

dzieki za spota i za ciepla kielbase

Opublikowano

dzieki za spota i za ciepla kielbase

Dzięki za spota.

Telefon już po kąpieli, szybko poszło. Tylko nie wiem czy nie przesadziłem z ilością wody w środku :)

Gabriel, długo czekałeś na e-mail z instrukcją rezerwacji usługi kurierskiej? Bo mi mija już pół godziny i nic...

Opublikowano

postaraj sie nadmiar wody z niego wytrzepac a pozniej poloz go w cieplym miejscu, zeby sobie wysechł.

Opublikowano

postaraj sie nadmiar wody z niego wytrzepac a pozniej poloz go w cieplym miejscu, zeby sobie wysechł.

Tak też zrobiłem :)

Opublikowano

CUBER fajnie Ci wyszło to auto!!

ceb40857fbf335fd90519142b9dcdd5e.jpg

Dzięki za spota, FANTOMAS wyłącz halogeny następnym razem bo nie bedzie mi Cię żal :))

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Dzięki za spota :-)

Opublikowano

Dzięki za spota :-)

Dzieki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.