Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

łoooo to nie zwróciłem uwagi ze to USA....... lampy przednie już wymienione :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie prośba.

Może ktoś zobaczyć to auto, czy warto jechać z Gdańska??

http://www.autohit24.com/ford-mondeo-automat-bogata-opcja-niski-przebieg.html

Mógłbym go zobaczyc ale dopiero jutro. U nich problem jak zwykle z jazdą próbną bo kosztuje 20 zł :D:D:D (na kazdym aucie maja taka naklejkę, chyba że się wycofali juz z tego)

Nie lubie ich bo picują auta jakby chcieli ukryć że auto było używane.

Import z ameryki... cudów się nie spodziewaj

Sprawdź go najpierw w CARFAX jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

:hi:

Panowie prośba.

Może ktoś zobaczyć to auto, czy warto jechać z Gdańska??

http://www.autohit24.com/ford-mondeo-automat-bogata-opcja-niski-przebieg.html

Gdzieś słyszałem opinię o tym komisie (jeśli to ten na rogu grota roweckiego i kobierzyńskiej) że tam raczej nie są pewne auta. Jeśli można tak b. delikatnie napisać. :wink:

Ale może trzeba sprawdzić...

To jest drugi oddział tego komisu co się zwinął z Conrada koło Arge

ostatnie zdanie nie jest prawdziwe :)

na corada kiedyś był autohit i juz go nie ma , może o innym miejscu rozmyślamy. ;)

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spota :hi:

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano

Panowie prośba.

Może ktoś zobaczyć to auto, czy warto jechać z Gdańska??

http://www.autohit24.com/ford-mondeo-automat-bogata-opcja-niski-przebieg.html

kolega u nich chciał kupić a3 i generalnie od razu chłop mu całą historię auta pokazał, auto okazało się po gradobiciu, ale wszystko był ładnie wyciągnięte (auto sprawdzane miernikiem i było ok) - do wglądu komis udostępnił zdjęcia przed wyciąganiem wgniotek, przebieg też był sprawdzany przez nas w ASO i wszystko się zgadzało (260kkm, auto z '07r). Gdyby nie to, że znaleźliśmy inne audi (z niższym przebiegiem) to by kolega się zdecydował. Podsumowując, odwiedzając naprawdę dużą ilość komisów w okolicy Krakowa ten wydawał się OK.

Opublikowano

Najpierw niech się Bieniek odezwie czy dalej zainteresowany ;)

Opublikowano

Kupiłem w autoHIT dwa samochody - moim zdaniem są OK. Najlepiej negocjować z właścicielem (P.Tomasz). Ale jak zwykle przy zakupie auta- max rozsądku i oczy "z tyłu głowy"

.Oglądać wszystkie zdjęcia bo niemal zawsze mają ich dużo.

Opublikowano

Też ich nie polecam słyszałem zle opinie

Opublikowano
  • Autor

Też ich nie polecam słyszałem zle opinie

Łukasz ale jak mogłeś słyszeć jak masz kłopot ze słuchem ? :P:P:P

Opublikowano

Drugie ucho ma zdrowe, nie byłby dyzurnym ;)

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Ja kupiłem u nich wczoraj woz.

Złego słowa nie powiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gruszka

Opublikowano

Też ich nie polecam słyszałem zle opinie

Łukasz ale jak mogłeś słyszeć jak masz kłopot ze słuchem ? :P:P:P

Dlatego właśnie nie polecam :P

Ja kupiłem u nich wczoraj woz.

Złego słowa nie powiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale Ty się nie znasz
Opublikowano

Też ich nie polecam słyszałem zle opinie

Łukasz ale jak mogłeś słyszeć jak masz kłopot ze słuchem ? :P:P:P

Boseron wyłapuje tylko same okazje, dlatego ich nie poleca

Opublikowano

Radek, dokładka trzyma ?

Jadę zaraz po swojego i składam go w końcu ;-)

Opublikowano

trzyma jak wsciekla!

dzieki jeszcze raz za rezanko bo bez Ciebie bym tego nie ogarnal :)

jak odbierzesz to daj znac czy wszystko w porzadku, jak bedzie git to moze i ja bym swojego zawiozl ja kilka poprawek i polerke ;)

Opublikowano

Kolor odzyl i w końcu nie mam odpryskow i obcierek :-)

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Wstawać szkoda dnia, dzien dobry Ekipa!

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Wstawać szkoda dnia, dzien dobry Ekipa!

Dzień dobry :hi:

Kiedy się cosik napijemy?

f*ck MUSLIM

Opublikowano
  • Autor

:hi:


:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.