Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Dojechałeś spokojnie czy na czerwonych tarczach ;-) ?

Pewnie , wyglada ze wszystko jest super [emoji3]

Jeszcze raz dzieki za pomoc , nie bylo latwo hehe

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Hej i też dzięki :hi:

Dzięki za spota. Jak zwykle było, delikatnie mówiąc, zabawnie.

P.S. Dawid, coś tak nagle uciekł? :)

Było mi głupio, że uraziłem Łukasza :(

Mam nadzieję, że mi wybaczy -_-

jak na następnego spota przywieziesz czteropak to się nie będę długo gniewał :)

za***iste:

27fd5a868e8747565a69a6f2af01cbba.jpg

Pozdrawiam, Łukasz

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

Ze specjalną dedykacją dla Transita teścik W124 :P

cytat o coupe:
"Siedzenie ustawia się w tylu płaszczyznach, że kamasutry nauczymy się w dwa wieczory" :grin::decayed:

Opublikowano

Ze specjalną dedykacją dla Transita teścik W124

Dzięki byku :-) Będzie wykorzystane :-)

f*ck MUSLIM

Opublikowano

:siema: Krakusy, dawno mnie tu nie bylo i od razu mam prosbe, jakis czas temu omawialiscie temat rowerow, pamietam, ze polecaliscie jakis sklep w Krakowie z rabatami dla a4-klub, bedzie ktos mily i podrzuci nazwe,

Btw jezdzi ktos u Nas na kolarzowce i poleci cos w okolicach 3-4 tys zl ???

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Edytowane przez norbi3000

Opublikowano

Panowie , pytanie mam , na tarcze 312 nie zaloze felgi ori 15?

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie , pytanie mam , na tarcze 312 nie zaloze felgi ori 15?

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Nie, musi być 16" ale za to na 320mm założysz niektóre 16". Musi być odpowiednie ET aby wchodziło.

Opublikowano

Nie no planuje na 312, bo wystarcza same jarzma , juz nie bede w skrajnosci popadal

A tak btw , tyl mam nowy standardowy , wiec za duza roznica miedzy przodem a tylem by sie zrobila

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Vixen

Opublikowano

Nie no planuje na 312, bo wystarcza same jarzma , juz nie bede w skrajnosci popadal

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

320mm idzie w dobrej kasie czasami wyrwać. Ja zaciski z jarzmami 345mm kupiłem za 235 zł

Opublikowano

Vixen, jak coś mam set 320 na przód z A5. Patrz posty wyżej :)

Myślę, ze jakos sie dogadamy jak coś :D

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

:siema: Krakusy, dawno mnie tu nie bylo i od razu mam prosbe, jakis czas temu omawialiscie temat rowerow, pamietam, ze polecaliscie jakis sklep w Krakowie z rabatami dla a4-klub, bedzie ktos mily i podrzuci nazwe,

Btw jezdzi ktos u Nas na kolarzowce i poleci cos w okolicach 3-4 tys zl ???

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Hej Norbi, ten salon jest na ul. klasztornej zaraz za mostem wandy nr tel do tego sprzedawcy 511130555 Michał nie wiem czy jeszcze aktualny :wink:[emoji1]
Opublikowano

Vixen, jak coś mam set 320 na przód z A5. Patrz posty wyżej :)

Myślę, ze jakos sie dogadamy jak coś :D

Jesteś pewien że to siada plug&play do zwrotnic B6 ?

Opublikowano

:siema: Krakusy, dawno mnie tu nie bylo i od razu mam prosbe, jakis czas temu omawialiscie temat rowerow, pamietam, ze polecaliscie jakis sklep w Krakowie z rabatami dla a4-klub, bedzie ktos mily i podrzuci nazwe,

Btw jezdzi ktos u Nas na kolarzowce i poleci cos w okolicach 3-4 tys zl ???

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Hej Norbi, ten salon jest na ul. klasztornej zaraz za mostem wandy nr tel do tego sprzedawcy 511130555 Michał nie wiem czy jeszcze aktualny :wink:[emoji1]

Dzieki bardzo

Opublikowano

Vixen, jak coś mam set 320 na przód z A5. Patrz posty wyżej :)

Myślę, ze jakos sie dogadamy jak coś :D

Jesteś pewien że to siada plug&play do zwrotnic B6 ?

Z a5 czy a4 b8 to nie spasuje do b6...
Opublikowano

Vixen, jak coś mam set 320 na przód z A5. Patrz posty wyżej :)

Myślę, ze jakos sie dogadamy jak coś :D

Jesteś pewien że to siada plug&play do zwrotnic B6 ?

Niestety nie wiem. Wiem tylko, ze w A5 tez szły 312. Temat do sprawdzenia.

Vixen, jak coś mam set 320 na przód z A5. Patrz posty wyżej :)

Myślę, ze jakos sie dogadamy jak coś :D

Jesteś pewien że to siada plug&play do zwrotnic B6 ?

Z a5 czy a4 b8 to nie spasuje do b6...
W takim razie nie ma tematu.
Opublikowano

dzień dobry :wink:

14063945_1304198546297070_56250990669452

Nie stać na audi bo sie ciagle psuje
Opublikowano

:hi::kawa: jeszcze tylko jutro i urlop :banan:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.