Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dante ojej znowu ......

:decayed:

Wysłane z mojego SM-G935F

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, potrzebuję przewieźć złożony garaż. Ktoś coś ? Garaż złożony miał wymiar 3x5 metrów.

ja przewoziłem na przyczepce dłużycy one mają nawet do 6m ja wypozyczyłem na wielickiej taką 3m spokojnie dałem rade

Pany, potrzebuje przyczepkę na motor. Ktoś, coś?

Zakopiańska - tam wynajmują takowe

na wielickiej też mają warto porównać ceny ew jest gość w Wieliczce ma wypożyczalnie w sumie otwartą 24 h też warto porównać cenę

Witam mam pytanko czy będzie spot we wtorek i czy ew może mi ktoś wgrać jakąś nowszą mapę do mojego GPS ja mam z 2006 r .

Mam jeszcze drugie pytanie do kogo mógłbym się uśmiechnąć i poprosić o sprawdzenie skrzyni automatycznej w mojej B7

Opublikowano

Problem w tym ze ja nie mam haka.

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Problem w tym ze ja nie mam haka.

Naciapane z bagażnika...

no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz

Opublikowano

Wyślij DHL -em

Opublikowano

Problem w tym ze ja nie mam haka.

Naciapane z bagażnika...

no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz

myślę , że nie ma sensu dawać gąbki

Opublikowano

Problem w tym ze ja nie mam haka.

Naciapane z bagażnika...

no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz

myślę , że nie ma sensu dawać gąbki

:buahaha: :buahaha: :buahaha:

Opublikowano

Problem w tym ze ja nie mam haka.

Naciapane z bagażnika...

no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz

myślę , że nie ma sensu dawać gąbki
:decayed:

Wysłane z mojego SM-G935F

Opublikowano

:hi: Siemanko

Problem w tym ze ja nie mam haka.

Naciapane z bagażnika...

no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz

myślę , że nie ma sensu dawać gąbki

:grin:

:grin:

:grin:

Opublikowano
  • Autor

dzień dobry !

a cóż tutaj taka cisza ?

Opublikowano

hejka

Cisza, bo wszyscy się zastanawiają czy gąbka rzeczywiście jest potrzebna. :wink:

Opublikowano

Nie potrzebnie Was posłuchałem...wiozłem dzisiaj płyty osb na dachu i mam porysowany dach

Opublikowano

Nie potrzebnie Was posłuchałem...wiozłem dzisiaj płyty osb na dachu i mam porysowany dach

W EOSie? Trzeba było nie dawać kredek tym co wkładali te płyty na dach. Skubańce zawsze znajdą chwilę żeby coś narysować.

Edytowane przez lennox

Opublikowano

lennox a ty ten motorower kupiłeś w końcu czy nie?

Opublikowano

Panowie potrzebuje na już konektor oczkowy na śrubę m8 sztuk 3. Byłem dziś w sklepie gdzie zawsze coś takiego kupuję i akurat im się skończyły, a w castoramie ani w praktikkerze nie mają tego. Jak by ktoś coś, to chętnie odkupie na dzisiejszym spocie.

Coś takiego potrzebuje:

28d13d616e7f0d1a83326f2223ecde7e.jpg

Pozdrawiam, Łukasz

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369807-skradzione-2-audi-krakow/#entry4916714

Panowie, koledze i sąsiadowi z bloku zwineli ... Może gdzieś ktoś i coś?

to z tego co widzę to teraz kradną w pakietach, u znajomego z garażu pod blokiem przy Chełmońskiego w zeszłym tygodniu jednej nocy zginęły dwa BMW 1 i 3. Nic tylko łapy odcinać :facepalm:

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

lennox a ty ten motorower kupiłeś w końcu czy nie?

nie, a masz coś?

Opublikowano

Ktoś, coś?
8c2f5faa61c5f8b065a991b2c3b72103.jpg
Bedzie jeszcze kiera bez poduchy w idealnym stanie i hamulce TRW 320mm przód. Klocki Ferodo DS Performance i tarcze OZ. Może 5k przejechane na nich.

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego SM-G935F

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.