Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znam ! Wylaszczony :grin:

14856178_1095472497203302_80497837619308

Lenniu ale powiedz szczerze po na zdjęciu po lewej stronie to Ci wp***dol**i dla powiększenia efektu??

i powiedz, zmiana ubrań jest w cenie fryzury? Dałbyś namiar...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znam ! Wylaszczony :grin:

Lenniu ale powiedz szczerze po na zdjęciu po lewej stronie to Ci wp***dol**i dla powiększenia efektu??

i powiedz, zmiana ubrań jest w cenie fryzury? Dałbyś namiar...

124116236

zadzwoń i powiedz że jesteś Karol od Zbyszka (żeby nie pomylić Zbigniewa) i chciałeś zmienić fryzurę i ubranie, bo wyglądasz mało wyjściowo :)

Opublikowano

o zesz.. :grin::polew:

Z czego się małolat śmiejesz? Myślisz że na co dzień lepiej wyglądasz niż ja na lewym? Mylisz się... :decayed:

sugerujesz, ze tez powinienem sie zglosic do "sablewskiej sposob na mode" ? :decayed:

leże :grin:

Opublikowano

o zesz.. :grin::polew:

Z czego się małolat śmiejesz? Myślisz że na co dzień lepiej wyglądasz niż ja na lewym? Mylisz się... :decayed:

sugerujesz, ze tez powinienem sie zglosic do "sablewskiej sposob na mode" ? :decayed:

Wątpię czy coś pomoże. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Znam ! Wylaszczony :grin:

14856178_1095472497203302_80497837619308

Focia po Lewej z zapiętymi guziczkami pod szyją robi robotę ;)

Opublikowano

Chłopaki nie śmiejcie się z Lennoxa,

25zł za dzień zdjęciowy piechotą nie chodzi...ważne że sobie chłopak radzi

Opublikowano

Chłopak jak malowany nie każdy jest taki fotogeniczny :decayed:

Opublikowano

Znam ! Wylaszczony :grin:

14856178_1095472497203302_80497837619308

ożesz ależ ciacho

kołnierz z lisa robi robte

Opublikowano
  • Autor

Lennox Ty byłeś u Sablewskiej ?

Opublikowano

Lennox teraz możesz prowadzić dzień dobry TVN

Opublikowano

Znam ! Wylaszczony :grin:

14856178_1095472497203302_80497837619308

Znam jeszcze inne metamorfozy:

e983d90c652e53c9f8a3602277b49fdc.jpg

Opublikowano

To nie widzieliście wszystkiego :-)

303b6bf07595b84c7aa053083d22ea4b.jpg

212a369d22a81fadad8532066098953d.jpg

5f38c80009020566e818e4ed12c6e1dd.jpg

cf90426fe8679395affdfe1f9e7e63e0.jpg

Opublikowano

Znam ! Wylaszczony :grin:

14856178_1095472497203302_80497837619308

Dla mnie mega spoko.

Gratulacje Maciek!

Do klubu nie ma co z nim iść, ale porównanie jednego z drugim zdjęciem to kolosalna zmiana.

Sporo odwagi pewnie żeby się zgłosić [emoji14]

Opublikowano

W końcu!! Może zaczniemy jeździć jak w DE

Karol... Nie każdego stać na nowe lub prawie nowe auto :(

Opublikowano

W końcu!! Może zaczniemy jeździć jak w DE

Karol... Nie każdego stać na nowe lub prawie nowe auto :(

Ale tam nie ma nic o samochodach nowych czy starych

Ludzie którzy będą mieli trochę mniej kasy zamiast jeździć starszymi a6/a8 będą jeździć nowszymi francuzami/japonczykami itd - ustabilizuje się w końcu rynek cen bo handlarze nie będą ściągali tyle dziadostwa do PL

Jeszcze powinni wymusić zapłatę akcyzy przez kupującego przed pierwszą sprzedażą w PL

Opublikowano

Ale tam nie ma nic o samochodach nowych czy starych

Ale tutaj już jest:

http://superauto24.se.pl/porady/nowe-stawki-akcyzy-2017-koniec-z-importowanymi-autami_912217.html

O ile wierzyć SE...

Koniec z S4 B6/B7 od Niemca...

Edit: Nie doczytałem wszystkich linków :) Było...

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

Wiem co jest w tej ustawie ale jestem za jej wprowadzeniem

Opublikowano

Na tej ustawie jak zwykle zyskają najbogatsi a stracą najbiedniejsi... Jakby nie patrzeć, za na przykład Audi A6, 3.0 TDI/TFSI warte mniej więcej 100 tys zł trzeba zapłacić ponad 18 tys zł akcyzy. Po zmianach będzie to niecałe 3600 zł. A kogo na chwilę obecną stać na samochód za 100 tys??

Za to za Audi A4 B6, 1.9 TDI z 2004 roku wartego mniej więcej 15 tys zł płaci się 450 zł akcyzy a będzie 2,5 tysiąca!!! Przecież to jest niesprawiedliwe...

Edytowane przez Transitpower

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.