Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym sobie A8 D2 4.2 sprowadził. Ale bym sobie mógł ponarzekać że się wszystko sypie na potęgę!

wysłane z kontenera na śmieci

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrze wiedziec, ze jakbym chcial sprowadzic B5 1.9tdi z 1996r o wartosci 5-6k to musialbym zaplacic 10k akcyzy, a za 2.5tdi 29k :grin: :grin:

1000PLN musiałbyś zapłacić.

http://superauto24.se.pl/porady/nowa-akcyza-2017-zalezna-od-pojemnosci-emisji-spalin-i-wieku-auta-tabela-i-wzor-jak-liczyc_921053.html

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

dobrze wiedziec, ze jakbym chcial sprowadzic B5 1.9tdi z 1996r o wartosci 5-6k to musialbym zaplacic 10k akcyzy, a za 2.5tdi 29k :grin: :grin:

1000PLN musiałbyś zapłacić.

http://superauto24.se.pl/porady/nowa-akcyza-2017-zalezna-od-pojemnosci-emisji-spalin-i-wieku-auta-tabela-i-wzor-jak-liczyc_921053.html

Dobra, teraz juz wszystko jasne. :)
Opublikowano
  • Autor

Wurger a skąd wziąlęś ze 1000 zł tylko ?

Opublikowano

ze wzoru, jest podany w linku Burgera ;)

dla b5 1.9 96r wychodzi akcyza 1k, dla 2.5tdi juz 2.9k

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

aaaa oki Wzoru nie widziałem tylko tabelkę ;)

Opublikowano

[emoji41]

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Dzień dobry ..... chciałem tylko napisać ze w BMW zamki śmigają aż miło posłuchać. Dziękuje.... do widzenia .

Opublikowano

Czyli jak mam EURO5 ale z 2009 roku to będę miał dla pojemności 2995 kwotę bazową 25k czy 32k???

Tak BTW, w takim razie skończy się kombinacja z wysokością akcyzy dla ubitych/spalonych/zalanych aut...


Dzień dobry ..... chciałem tylko napisać ze w BMW zamki śmigają aż miło posłuchać. Dziękuje.... do widzenia .

Co z tego jak środek wygląda jak e30 z 1993 roku a z zewnątrz jest podobne zupełnie do niczego :decayed:

Opublikowano

Siemka mam pytanko czy na spociku mogę od kogoś kupić naklejkę z logiem klubu ?

Opublikowano

Dzień dobry ..... chciałem tylko napisać ze w BMW zamki śmigają aż miło posłuchać. Dziękuje.... do widzenia .

Co z tego jak środek wygląda jak e30 z 1993 roku a z zewnątrz jest podobne zupełnie do niczego :decayed:

To akurat zaletą jest chyba że ktoś lubi mieć np Mercedesa o wyglądzie X6 albo Kia o wyglądzie Seata czy Adama skopiowanego z A jedynki ;-)

Opublikowano

Dzień dobry ..... chciałem tylko napisać ze w BMW zamki śmigają aż miło posłuchać. Dziękuje.... do widzenia .

Co z tego jak środek wygląda jak e30 z 1993 roku a z zewnątrz jest podobne zupełnie do niczego :decayed:

To akurat zaletą jest chyba że ktoś lubi mieć np Mercedesa o wyglądzie X6 albo Kia o wyglądzie Seata czy Adama skopiowanego z A jedynki ;-)

"do niczego" to był eufemizm :wink:

Podobieństwa zdarzają się wszędzie...

Wszyscy-kopiuj%C4%85-z-Daewoo.png,

Opublikowano

Spoko, spoko to też był taki joke ;-) Z okazji że rzadko się ostatnio udzielam to postanowiłem nieco obronić honoru tej znakomitej marki jaką jest Bmw :-P

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Lenox przesadziłeś z tym e30 ... tu środek wyglada jak e28 :) ale klameczki poezja .... pewnie po tym X3 kupie A6 ale to w przyszłym roku myśle , ale chętnie sie zmierzę z czystej ciekawości kto wyżej wyjedzie na ośnieżonym stoku :) moze i przegram ale chce to zobaczyć

Opublikowano
  • Autor

Siemka mam pytanko czy na spociku mogę od kogoś kupić naklejkę z logiem klubu ?

obawiam se ze naklejek nikt na spocie nie bedzie miał....

ps. napisz do Jarko :)

Dzień dobry ..... chciałem tylko napisać ze w BMW zamki śmigają aż miło posłuchać. Dziękuje.... do widzenia .

Co z tego jak środek wygląda jak e30 z 1993 roku a z zewnątrz jest podobne zupełnie do niczego :decayed:

To akurat zaletą jest chyba że ktoś lubi mieć np Mercedesa o wyglądzie X6 albo Kia o wyglądzie Seata czy Adama skopiowanego z A jedynki ;-)

"do niczego" to był eufemizm :wink:

Podobieństwa zdarzają się wszędzie...

Wszyscy-kopiuj%C4%85-z-Daewoo.png,

hahaha za***iste

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Witam:)

Panowie z racji remontu chce kupic wyposażenie elektryczne kuchni. Ma moze ktos kogoś w jakimś sklepie z takim wyposażeniem? Tak zeby ktos doradził co brać i jakis rabacik;) dzieki za info;) szukam tez płytek, wyposażenia łazienki itp itd;)

Opublikowano

Witam:)

Panowie z racji remontu chce kupic wyposażenie elektryczne kuchni. Ma moze ktos kogoś w jakimś sklepie z takim wyposażeniem? Tak zeby ktos doradził co brać i jakis rabacik;) dzieki za info;) szukam tez płytek, wyposażenia łazienki itp itd;)

CUBER wyposaży Ci łazienke w płytki :wink:

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

Dzieki za info:)

Opublikowano

Dzis w sklepie :)3ef8860fd32cf24ac055449dd9584847.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.