Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Robert da radę na 14.00 ? Bo punto amen i muszę aftobusami jeździć :evil:

No widzisz a smiales sie z moich przepowiedni :P

Jakbym zgadl...

Jeszcze ci niuni nie odddali ??

Choc z drugiej strony lepsze Punto niz Neoplan :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no chyba coś z ładowaniem albo instalacją jest nie tak, sprawdze to niebawem :decayed: no niunia podobno ma być dziś ale to już Robert się musi wypowiedzieć :gwizdanie:

Opublikowano

Nie wybiera sie ktos z Was do ASO dzisiaj ?? PABLO mial jechac ale nie wiem czy juz zalatwil czy nie :(

Potrzebuje te kostki do lamp zespolonych, chodz z tego co gosc mi mowil podobno maja juz nowe wtyczki te DEPO co mam zamiar kupowac :P Obadam jak dostane do reki dzisiaj...

A te drugie wtyczki audio to tez w ASO czy w jakims Car-Audio lub motoryzacyjnym ???

Opublikowano

no chyba coś z ładowaniem albo instalacją jest nie tak, sprawdze to niebawem :decayed: no niunia podobno ma być dziś ale to już Robert się musi wypowiedzieć :gwizdanie:

Nie Robert tylko Czan :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czan Jak tam moje dystanse sie mają ? :kox:

:hi:

Opublikowano

Witam Panów

:hi:

piątek dziś :oklaski: :oklaski:

_________________________________________________

Robert da radę na 14.00 ? Bo punto amen i muszę aftobusami jeździć :evil:

Nie wiem jeszce nic ale po mojemu Nie

Opublikowano

Robert o 13 mogę być , pasuje? :gwizdanie:

Opublikowano

Robert o 13 mogę być , pasuje? :gwizdanie:

Tak :wink4:

Opublikowano

Robert o 13 mogę być , pasuje? :gwizdanie:

Tak :wink4:

dobra , wpadnę z TrueOgrem bo dzisiaj taksówką przyjechał do pracy :naughty:

masz kawę czy kupić? najtańszą? :mysli::polew:

Opublikowano

i pół kilo cukru :polew:

Opublikowano

Robert o 13 mogę być , pasuje? :gwizdanie:

Tak :wink4:

dobra , wpadnę z TrueOgrem bo dzisiaj taksówką przyjechał do pracy :naughty:

masz kawę czy kupić? najtańszą? :mysli::polew:

jeszcze weźcie ciastka - przeterminowane tak, żeby do komplety było :naughty:

Opublikowano

witam kolegow po 2dniowym piciu,pusty łeb,pusty portfel :wallbash: :wallbash:

sprzedam chorusa ,niechce ktos ?

Opublikowano

Nie bedzie sie ktos z Was wybieral do Beltowskiego ??

Ja musial bym jechac specjalnie po te kostki 8D0 973 734, a jakby ktos z Was byl tam to by mi wzial, a w niedziele na spocie odebral bym je sobie i wyrownal rachunki :P

Dzwonilem, sa dostepne od reki, cena 21 zl/szt

Jak sie nikt nie znajdzie to pojade sam... :(

A te ISO do radia to w Car-Audio jakims czy w zwyklym motoryzacyjnym tez by byly ??

Opublikowano

Czan Jak tam moje dystanse sie mają ? :kox:

:hi:

Oki :good:

Opublikowano

A te ISO do radia to w Car-Audio jakims czy w zwyklym motoryzacyjnym tez by byly ??

najpewniej w w sklepie z audio. Np. koło świtu(dawnego) w "diodzie" (sklep na rogu skrzyżowania jak do zusu się jedzie, bo widzę, że z nowej huty jesteś) tam powinny być na 99%.

Opublikowano

Dzieki Slawek84 :) Podjade...

Opublikowano

sprzedam chorusa ,niechce ktos ?

a ja blaupunkta z astry I :naughty::wink4:

A te ISO do radia to w Car-Audio jakims czy w zwyklym motoryzacyjnym tez by byly ??

najpewniej w w sklepie z audio. Np. koło świtu(dawnego) w "diodzie" (sklep na rogu skrzyżowania jak do zusu się jedzie, bo widzę, że z nowej huty jesteś) tam powinny być na 99%.

A jak nie tam to aleją Róż do końca od centrum i w prawo. Ujedziesz może jakieś 500m i po lewej stronie masz jeden z lepszy sklepów w KR z podzespołami i różnymi bzdetami elektrycznymi :)

Opublikowano

sprzedam chorusa ,niechce ktos ?

a ja blaupunkta z astry I :naughty::wink4:

...

a ja PHILIPSA z Astry I i oryginalny nieużywany (tylko przymierzany) bagażnik dachowy do ASTRY I :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko ostatnio polubił tematy o bagażnikach wiec moze sie zainteresuje :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.