Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki Wurger [emoji106]

Ale będzie jutro slizganko bo ładnie sypie , wreszcie wypróbuje słynne quattro [emoji4] oczywiście esp off

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

I jak po próbach ? Audi całe :D

  

Ktoś chętny na grę w piłkę dzisiaj na Wielickiej o godzinie 21-30 pod balonem na trawce ? 

Opublikowano

mam tu taki kłopot - może ktoś już to rozkminiał albo poleci kogoś kto potrafi to naprawić w rozsądnej cenie

A4/B8

Grzeje oparcie fotela kierowcy ale nie grzeje siedzisko (lub tylko minimalnie) - zapewne mata grzejna padła (przerwana albo coś podobnego) albo ?

Jakiś patent naprawczy ?

Serwis wycenił na 1000 zł wymianę maty (od razu)  - troszkę sporo .

Aha - informacyjnie . Audi Connect dalej nie działa nawet w B9 nowiutkiej !

 

Opublikowano

Witam wszystkich,

Może ktoś polecić dobrego tapicera samochodowego z Krakowa?

Z góry dzięki :)

Opublikowano
Witam wszystkich,
Może ktoś polecić dobrego tapicera samochodowego z Krakowa?
Z góry dzięki [emoji4]

Ja robiłem boczek w bmw Sroka Tomasz ul. Ruczaj dobrze gość zrobił jak oryginał , ceny przystępne .
I jak po próbach ? Audi całe [emoji3]

Trasa w Bieszczady momentami ślisko i stromo , musze przyznać ze jedzie jak po sznurku , ciezko zarzucić autem , nie wiem czy to zaleta quattro czy tego ze auto doładowane po dach walizkami nartami sankami itd [emoji6]

Martwiłem sie o spalanie ale najgorzej nie jest komputer pokazał z całej trasy 8.9 l/100 , X3 oszczędniejsza ale tu kultura pracy silnika na duży plus [emoji106]
Opublikowano
mam tu taki kłopot - może ktoś już to rozkminiał albo poleci kogoś kto potrafi to naprawić w rozsądnej cenie
A4/B8
Grzeje oparcie fotela kierowcy ale nie grzeje siedzisko (lub tylko minimalnie) - zapewne mata grzejna padła (przerwana albo coś podobnego) albo ?
Jakiś patent naprawczy ?
Serwis wycenił na 1000 zł wymianę maty (od razu)  - troszkę sporo .
Aha - informacyjnie . Audi Connect dalej nie działa nawet w B9 nowiutkiej !
 



Co to znaczy ze Audi Connect nie działa?? Bo nie bardzo rozumiem...
Opublikowano

:hi:

jakby ktoś szukał fajnego roweru to posiadam na sprzedaż, nowe, nieużywane:

Cannondale Trial 1 - w rozmiarze M i L, koła 19 cali

wyposażenie pod linkiem: http://www.cannondale.com/en/USA/Bike/ProductDetail?Id=bb83f150-ce6d-4023-9f6f-3f35c9afe8bf

87598603232639689624.jpg

cena: 4800zł

FOCUS BLACK FOREST LTD 29 20 BIEGÓW - rozmiar S

wyposażenie pod linkiem: https://rower.com.pl/focus-black-forest-ltd-29-20-biegow-520130

69596691518443311640.jpg

cena: 3500zł

KTM Ultra Sport black white red - rozmiar L

wyposażenie pod linkiem: http://allegro.pl/rower-ktm-ultra-sport-black-white-red-roz-17-i6674128730.html

98597235862022605066.jpg

cena: 3500zł

Opublikowano

a544c5817f0da4de94da6cf50e845c1f.jpg

Chce takie auto służbowe !

a544c5817f0da4de94da6cf50e845c1f.jpg

Chce takie auto służbowe !

Opublikowano
15 godzin temu, KERCZI napisał:

w "naszym" przypadku poprzez strone/platformę  "My Audi" nie mogę włączyć zdalnie Webasto ani też zlokalizować auta na parkingu czy też  podpowiedzieć "kobiecie" żeby zostawiła  zatankowane auto ( bo widzę stan paliwa)   a wyruszam raniutko w trasę i chce zaczynać od "tankstelle" :)

Ato było w folderach reklamowych nowej A4/B9 - okazuje się dopiero od production week 22 !  (podaję to jako ciekawostkę -nie przykład "przewagi dzięki technice")

tak to rozumiem .....w odpowiedzi na 
>>>>Co to znaczy ze Audi Connect nie działa?? Bo nie bardzo rozumiem...<<<<

 

 

 

IMG_20161119_094617.jpg

IMG_20161119_100038.jpg

IMG_20161119_100046.jpg

Opublikowano

Dzień dobry z Bieszczad 7465cec430cb451eb9cb73a88f5c54f9.jpg

Opublikowano
Dzień dobry z Bieszczad 7465cec430cb451eb9cb73a88f5c54f9.jpg



A mnie mówiłeś ze w Szwecji jesteś...
Opublikowano

Coż, że ze Szwecji...

Opublikowano
Dzień dobry z Bieszczad 7465cec430cb451eb9cb73a88f5c54f9.jpg

niezły smog
Opublikowano

niezły smog



Niezły smoK to jest tutaj :-)


12a059d9b5eb28126cc1d5b48ff186d0.jpg
Opublikowano
  • Autor

Siemka :hi:

Opublikowano

Boski uważaj bo podobno niedźwiedzie obudziły się w Bieszczadach

Opublikowano
3 godziny temu, KERCZI napisał:

 

 


Niezły smoK to jest tutaj :-)


12a059d9b5eb28126cc1d5b48ff186d0.jpg

 

 

Jednym słowem jak mówi poeta prawie nie bity tak prawie jak EGYPT

Opublikowano

Ale powiem Wam ze ten rejon polski.... powietrze .... zero smogu wreszcie człowiek moze normalnie oddychać i dziewicze zakątki natury po prostu super . Cisza spokoj , stoki puste , lepsze to niż Zakopane

Zawartość dodana 1 minute later

2a4d03aa328a9611958fa2a18dc4f0d7.jpgb546d83d89a8172cb261d97a6ce6647f.jpg
Kraina wilków i niedźwiedzi

Opublikowano
Ale powiem Wam ze ten rejon polski.... powietrze .... zero smogu wreszcie człowiek moze normalnie oddychać i dziewicze zakątki natury po prostu super . Cisza spokoj , stoki puste , lepsze to niż Zakopane
Zawartość dodana 1 minute later2a4d03aa328a9611958fa2a18dc4f0d7.jpgb546d83d89a8172cb261d97a6ce6647f.jpg
Kraina wilków i niedźwiedzi



A Ty do której grupy należysz?
Opublikowano
Dnia ‎02‎.‎02‎.‎2017 o 10:31, Cuber napisał:

 

  

Ktoś chętny na grę w piłkę dzisiaj na Wielickiej o godzinie 21-30 pod balonem na trawce ? 

późno toche przeczytałem..

sedziego nie potrzebujecie? Bawię sie gwizdkiem juz 14 lat..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.