Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie nie wala się komuś w garażu pokrywka akumulatora. Chętnie bym coś takiego przygarnął za jakiegoś czteropaka. W ASO nowa kosztuje niecałe 40zł, ale niestety ASO mam z drugiej strony miasta.

 

pokrywa aku.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jak coś, to będe w ASO jakoś początkiem tygodnia. Jak mają na magazynie, to mogę wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to będe w ASO jakoś początkiem tygodnia. Jak mają na magazynie, to mogę wziąć.

To był bym bardzo wdzięczny

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KERCZI napisał:

 

 


Zima

 

 

Cuber dalej skubie tęcze czy w końcu pojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:hi:

Panowie, macie namiary na kogos w krk kto wyjmie turbo z afn wyczysci kierownice i założy? 

mam problemy z trybem awaryjnym i ide droga eliminacji, nieszczelnosci sprawdzone, podejrzane wezyki wymienione,  egr wyczyszczony, przeplywomierz tez, gruszka wyglada ok, sztanga strzykawką  sie porusza ale niewiele, zaworki N poki co nie ruszane, przepał pod 4 tys nie pomógł wiec teraz geometria, tylko ze jak dzwonie do regeneracji turbin to wszyscy chca robic kompleksowo za 700+, wolalbym sprawdzic co bedzie jak po prostu ktos to wyczysci bo poki co oleju malo bierze, turbo wyglada na suche, chmury nie zostawiam...

 

Edytowane przez pdk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nikt nie bedzie chcial Ci zrobic samego czyszczenia to w ostatecznosci wyczyszcic vnt mozesz sobie sam, ja rozbieralem wczoraj swojego starego awx'a w ktorym tez mialem zapieczona zmienna geometrie, zalewasz benzyna lub plynem do hamulców, wietraka lub dremel z koncowka miekka druciana i jazda, ale wirnika podobno lepiej nie ruszac bo jak sie niedokladnie wyczysci to moze sie po jakims czasie zrobic luz z racji zlego wywazenia:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

a jakbys chcial to bede miec turbo z AWX'a po regeneracji, swiezynka, bez przebiegu, tylko trzeba kilka pierdołek zmienic zeby siadlo do afn'a.

Jakbys mial jakies pytania to zapraszam na PW.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki  @Radekst

tylko ze wolałbym sie za to sam nie brać, co jak uwale przewod olejowy albo cos nie pojdzie to bez zaplecza zostane z rozgrzebanym;)

poki co za AWX dzieki, najpierw chce serie odzyskac i zobacze jak to bedzie chodzic

widze ze na forum polecaja mobiltech, zadzwonie jutro zobacze co powiedza na taka robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje auto robie w mobiltechu, takze polecam :)

z reszta w piatek zmienialismy u mnie turbo ;)

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile tak orientacyjnie biora za turbo wyjecie/wlozenie?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:hi:
Panowie, macie namiary na kogos w krk kto wyjmie turbo z afn wyczysci kierownice i założy? 
mam problemy z trybem awaryjnym i ide droga eliminacji, nieszczelnosci sprawdzone, podejrzane wezyki wymienione,  egr wyczyszczony, przeplywomierz tez, gruszka wyglada ok, sztanga strzykawką  sie porusza ale niewiele, zaworki N poki co nie ruszane, przepał pod 4 tys nie pomógł wiec teraz geometria, tylko ze jak dzwonie do regeneracji turbin to wszyscy chca robic kompleksowo za 700+, wolalbym sprawdzic co bedzie jak po prostu ktos to wyczysci bo poki co oleju malo bierze, turbo wyglada na suche, chmury nie zostawiam...
 


Ja robiłem dokładnie tą czynność w S-LINE SERWIS i zapłaciłem 300 złotych. Z usługi byłem bardzo zadowolony. Jakbyś się zdecydował, to podaję numer: Jacek 505 020 220

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

8 godzin temu, Radekst napisał:

swoje auto robie w mobiltechu, takze polecam :)

z reszta w piatek zmienialismy u mnie turbo ;)

Radziu czy Ty nie zmieniałeś turba jakiś rok temu ?

Edytowane przez Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Shadow napisał:

Radziu czy Ty nie zmieniałeś turba jakiś rok temu ?

Może Radek wymienia turbo razem z olejem i filtrami? Co 10000km lub co roku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Transitpower napisał:

 


Ja robiłem dokładnie tą czynność w S-LINE SERWIS i zapłaciłem 300 złotych. Z usługi byłem bardzo zadowolony. Jakbyś się zdecydował, to podaję numer: Jacek 505 020 220

:hi:

 

Dzwonilem, 450, troche podrozalo:wink: za taka cene to nie wiem czy jest sens tylko czyscic...

Ktos jeszcze ma namiary na jakiegos magika?

Edytowane przez pdk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiecie kto w krk w bixenonax skrętnych zregeneruje lub wymieni silniczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...