Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tak podałem tą kwotę dla przykładu że za tyle to nie ma co szukać B6 a szczególnie 1.8 T. Bo 2.0 raczej kupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie za ładne b6 trzeba dać ponad 20 tyś to racja , więc takich będę szukał za mniej ciężko same dramaty i ulepy . Dzięki za namiary będę się pewnie do chłopa odzywał ale nie wcześniej niż 2-3 miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nick Miszel prowadzi komis Mpmoto [emoji4]
https://mpmoto.otomoto.pl


Podziękował :hi:

A swoją drogą wam też muli forum?? :kwasny:


Muli jak cholera... To była naprawde "dobra zmiana"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie powstrzymam się od pisania, żeby nie zapeszać. Jak już będzie coś więcej wiadomo, to umieszcze tutaj spy foto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Transitpower napisał:

Na razie powstrzymam się od pisania, żeby nie zapeszać. Jak już będzie coś więcej wiadomo, to umieszcze tutaj spy foto :-)

Chyba że tak :) ale jak będziesz chciał kupować w tym komisie daj mu miesiąc wcześniej znać bo jak nie będzie miał to co ciebie interesuje zawsze można zamówić i sprowadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze wszyscy na kupnie auta [emoji6]
Pany dwa tematy :
1. Moze ma ktoś dwie opony zimę w rozmiarze 19 ? Albo ładne 18 kompletne z felgami ?
2. Jadę na koncert do Amsterdamu 13 maja na Armin Van Buurena koszt biletu 60 euro Armin gra 4 godziny wcześniej inni DJ , koncert z serii the best of Armin.... chętni dzwonić !

Siemka all po przerwie urlopowej w BT [emoji4] 

Taki to pożyje [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto sie zna bardzo dobrze na komputerach a raczej o laptopach? Potrzebuje opini i porady co do laptopa

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że tutaj jest sporo fachowców 

Potrzebuje porady, kolega chce kupić Q5 rocznik 2010-2012 

1. jaki silnik wybrać bez różnicy (benzyna diesel) , to są te same co B8? , 2,0 Tfsi mający apetyt na olej?

2. Skrzynia manual wiadomo ok. a jak skrzynia automat? jeśli są różne rodzaje to które wybrać?

Dzięki za każdą poradę:hi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto sie zna bardzo dobrze na komputerach a raczej o laptopach? Potrzebuje opini i porady co do laptopa

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka



Pisz do Ogra :) siedzi w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie miałem o Nim pisać ale Gruszka ma tyle roboty ze nie chce go angażować

Co sie dzieje z forum ze mi nie ładuje wątków i muli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa widzicie zapomniale o ogr , moze bedzie mial chlopak chwile czasu [emoji1]


Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vixen napisał:

Aa widzicie zapomniale o ogr , moze bedzie mial chlopak chwile czasu emoji1.png


Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
 

pisz na PW albo maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakiegoś dobrego speca co zrobi odcięcie od zapłonu? I w jakich pieniążkach ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, SharkS napisał:

Panowie znacie jakiegoś dobrego speca co zrobi odcięcie od zapłonu? I w jakich pieniążkach ? :wink:

Wacław Hagno https://www.facebook.com/Auto-Service-Wacław-Hagno-201662863201952/

Polecam, kilka aut już robiłem i zawsze pełna profeska, najlepiej zadzwonić i się dogadać co potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Góral65 napisał:

Witam

Wiem że tutaj jest sporo fachowców 

Potrzebuje porady, kolega chce kupić Q5 rocznik 2010-2012 

1. jaki silnik wybrać bez różnicy (benzyna diesel) , to są te same co B8? , 2,0 Tfsi mający apetyt na olej?

2. Skrzynia manual wiadomo ok. a jak skrzynia automat? jeśli są różne rodzaje to które wybrać?

Dzięki za każdą poradę:hi:

 

 

skrzynie i silniki to samo co w A4. W 2012 roku byl lift. jesli chodzi o silniki benzynowe to weszla 3 generacja tfsi (praktycznie ta sama konstrukcja ktora jest teraz w B9). wyglada na to, ze usuneli problemy z poborem oleju, jest dodatkowy dotrysk paliwa w dolot aby usuwac syf, ktory sie tam gromadzi. Ogolnie spoko silniki tylko troche pala. U mnie ten silnik ma przebieg 61K km i nie mialem z nim problemow. Mam zrobiony stage 2 od prawie 30 tysiecy kilometrow i wszystko spoko.  Przed 2012 rokiem wszystkie bedzie problem z poborem oleju i nie ma co sluchac bajek sprzedajacego pod tytulem "ten nie bierze". Predzej czy pozniej biora wszystkie, ktore nie byly poprawione (w ASO - wymiana pierscieni, tlokow, korbowodow, poza ASO - ludzie przetaczaja tloki pod inne pierscienie - to wychodzi taniej) i to po prostu trzeba zrobic.

Jesli chodzi o skrzynie w automacie to wystepowaly 7 biegowe stronic'i i 8 biegowe tip'y. Ja mam stronic. Tutaj problemy z mechatronika sie pojawiaja ale podobno w liftach robili jakas modernizacje tych skrzyni i ma byc lepiej. U mnie na razie jest spokoj - no ale przebieg mam jeszcze nie za duzy.  Ja ogolnie z tego setu (silnik + skrzynia) jestem zadowolony i jedyna rzecz do ktorej bym sie mogl doczepic to spalanie. Tak jak czytam to wyglada, ze 3.0 tfsi pali niewiele wiecej a to jednak jest 6 garow. 

diesla i manuala masz sam wiec sam wiesz jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leewang napisał:

Wacław Hagno https://www.facebook.com/Auto-Service-Wacław-Hagno-201662863201952/

Polecam, kilka aut już robiłem i zawsze pełna profeska, najlepiej zadzwonić i się dogadać co potrzeba :)

Ok podziękował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...