Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Był u mnie Boski dzisiaj nowym nabytkiem [emoji4]
 
Doktor Cuber zbadał pacjenta i jest pacjent w dużo lepszym stanie niż CC którym był ostatnio [emoji4]
Oczywiscie parę mankamentów jest ale to pikuś , raczej przystankiem nie był wcześniej , ogólnie trzyma się kupy to A6 zobaczymy co bedzie dalej [emoji4] Grunt że nie łaciate i kolor jednolity  ...... 



Powiedz lepiej ile Ci Boski przelał żebyś napisał tego posta żebyśmy się z Niego nie śmiali...??!!?
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak doktor Cuber wziął lupę to "jakżem" przyjechał z bananem na ustach tak odrazu w druga stronę [emoji4]

Ale badanie techniczne przeszedł wiec nic tylko jeździć [emoji6]

Kerczi Ty tez wziąłeś wiec siedź cicho No chyba ze mało to mów !

Opublikowano

Ja go wylukam pod blokiem i napisze prawdę bo kasy na koncie nie widzę

Opublikowano

C6 LIFT czy okazyjne C7 ?

Opublikowano
C6 LIFT czy okazyjne C7 ?

Myślisz ze w budżetówce sie tak dobrze zarabia ?

Zwykła C5

Opublikowano
2 godziny temu, boseron napisał:

Zwykła C5

A który rok i jaki silnik? Przyjechałbyś na spota się pochwalić...

Opublikowano
A który rok i jaki silnik? Przyjechałbyś na spota się pochwalić...



2004 Q 4.2 PLUS
Opublikowano
Teraz, KERCZI napisał:

2004 Q 4.2 PLUS

Słuszna opcja... 

Opublikowano
7 godzin temu, KERCZI napisał:

2004 Q 4.2 PLUS

 

 

spox opcja. Bosek, nie schrzań tego ;-)

Opublikowano

Bawarie Boski za ile pogoniłeś? Tylko jak masz kłamać to nie pisz nic :D

Opublikowano
Słuszna opcja... 

na kryzys wieku średniego [emoji123]
Opublikowano
Bawarie Boski za ile pogoniłeś? Tylko jak masz kłamać to nie pisz nic [emoji3]

To nic nie pisze
spox opcja. Bosek, nie schrzań tego ;-)

A co tu można schrzanić [emoji6]

na kryzys wieku średniego [emoji123]

Chyba Ty
Opublikowano
  • Autor

Boski kupił 2,0 TDI a quattro ma zamiar wyrezac :) 

Opublikowano
Boski kupił 2,0 TDI a quattro ma zamiar wyrezac [emoji4] 

Okazyjnie wyrezać
Opublikowano

Chyba Ty

a gdzie to słyszałeś pewnie tam[emoji123]
Opublikowano

Siema SZONY Z OSĘĘ

Opublikowano
Dnia 24.01.2017 o 10:50, SharkS napisał:

Panowie znacie jakiegoś dobrego speca co zrobi odcięcie od zapłonu? I w jakich pieniążkach ? :wink:

robiłem odcięcie w Audi i kilku innych  u Elektromechanika który jest zlokalizowany na drodze do Gdowa.

Poszukam namiarów jak pasuje .

Nie jest to może wielki zakład..ale sa elastyczni, nietuzinkowi i zakłądają dość autorskie rozwiązania z ukryciem włączników włącznie :) - co moim zdaniem jest ważne .

Ceny w zależności od zastosowanych układów elektronicznych minimal 250 zł , potem .."Ony Sky is the limit" :)

 

Opublikowano

Wurger widzialem u NOSB'a na fanpejdzu, ze niezle sie to odpycha :naughty: zostawiles przod przed FL? 

Opublikowano

Tak, nie chciało mi się już bawić w lifty. Zresztą za lift musiałbym juz ze swojej kasy dopłacić a nie z ubezpieczenia :D Mi tam przedlift się podoba. Może kiedyś...

Opublikowano
5 godzin temu, MOHITO napisał:

robiłem odcięcie w Audi i kilku innych  u Elektromechanika który jest zlokalizowany na drodze do Gdowa.

Poszukam namiarów jak pasuje .

Nie jest to może wielki zakład..ale sa elastyczni, nietuzinkowi i zakłądają dość autorskie rozwiązania z ukryciem włączników włącznie :) - co moim zdaniem jest ważne .

Ceny w zależności od zastosowanych układów elektronicznych minimal 250 zł , potem .."Ony Sky is the limit" :)

 

Jeśli chodzi o tego Elektromechanika co piszesz to znajduję się on w Sławkowicach  za Wieliczką ma na imię Wojtek tel. 609-281-723 tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość bo nieraz ciężko jest się do niego dodzwonić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.